1 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИСправа № 335/13488/24 2-о/335/42/2025
(вступна та резолютивна частини)
13 січня 2025 року м. Запоріжжя
Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого судді Крамаренко І.А., присяжних Безсонової С.В., Тімофеєвої Г.О., за участі секретаря Зайцевої С.В., за участі заявника ОСОБА_1 , представника заінтересованої особи Левченко Д.І., заінтересованої особи ОСОБА_2 , дитини: ОСОБА_3 , розглянувши у закритому судовому засіданні у залі суду м. Запоріжжя, цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: орган опіки та піклування виконавчого комітету Запорізької міської ради, в особі служби (управління) у справах дітей Запорізької міської ради; ОСОБА_2 ; Олександрівський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у місті Запоріжжі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса), усиновлювана дитина: ОСОБА_3 , про усиновлення, -
УХВАЛИВ:
Заяву ОСОБА_1 про усиновлення - задовольнити.
Визнати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , усиновлювачем дитини - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Внести зміни до актового запису про народження ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , № 03 від 17.01.2014, складеного виконавчим комітетом Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області, а саме:
- змінити прізвище дитини з " ІНФОРМАЦІЯ_3 " на " ІНФОРМАЦІЯ_3 ";
- змінити по батькові дитини з " ІНФОРМАЦІЯ_3 " на " ІНФОРМАЦІЯ_3 ";
- змінити відомості про батька дитини з " ОСОБА_8 " на " ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України, зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , мешкає за адресою: АДРЕСА_2 ".
У решті відомості актового запису залишити без змін.
У зв`язку із внесенням змін до актового запису, анулювати свідоцтво про народження серії НОМЕР_1 виданого виконавчим комітетом Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 17.01.2014, та видати нове свідоцтво про народження усиновленої „ ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ".
Роз`яснити ОСОБА_1 положення ст. 232 СК України, відповідно до якої з моменту усиновлення виникають взаємні особисті немайнові та майнові права і обов`язки між особою, яка усиновлена (а в майбутньому - між її дітьми, внуками), та усиновлювачем і його родичами за походженням. Усиновлення надає усиновлювачеві права і накладає на нього обов`язки щодо дитини, яку він усиновив, у такому ж обсязі, який мають батьки щодо дитини. Усиновлення надає особі, яку усиновлено, права і накладає на неї обов`язки щодо усиновлювача у такому ж обсязі, який має дитина щодо своїх батьків.
Складання повного рішення суду відкладено на строк не більше як п`ять днів з дня закінчення розгляду справи.
Усиновлення вважається здійсненим із дня набрання законної сили рішенням суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду шляхом подачі у 30-денний строк з дня складення повного судового рішення через Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя, апеляційної скарги.
Суддя І.А. Крамаренко
Присяжні С.В. Безсонова
Г.О. Тімофеєва
Суд | Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2025 |
Оприлюднено | 14.01.2025 |
Номер документу | 124343957 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про усиновлення, з них: усиновлення громадянами України, що проживають на території України |
Цивільне
Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя
Крамаренко І. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні