У Х В А Л А
08 січня 2025 року м. Теребовля
Теребовлянський районний суд Тернопільської області в складі:
головуючої судді Ромазан Л.С., при секретарі Будз М.В.,
розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 Микитовича Петра Михайловича про проведення судового розгляду цивільної справи № 606/2246/24 за позовом ОСОБА_1 до Микулинецької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на роботі, в режимі відеоконференції, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду із позовом до Микулинецької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області про визнання протиправним та скасування розпорядження Микулинецького селищного голови від 19 липня 2024 року № 128-К "Про звільнення ОСОБА_2 ", поновлення на роботі.
Судове засідання у справі призначено на 09 січня 2025 року.
06 січня 2025 року представник позивача ОСОБА_1 ОСОБА_3 звернувся до суду із клопотанням про проведення судового засідання, призначеного на 09 січня 2025 року о 12.00 год., в режимі відеоконференції за допомогою власних технічних засобів та електронного підпису із використанням підсистеми "Електронний суд".
Відповідно до ч.1,2,3 ст.212 ЦПК України учасники справимають правобрати участьу судовомузасіданні врежимі відеоконференціїпоза межамиприміщення судуза умовинаявності усуді відповідноїтехнічної можливості,про якусуд зазначаєв ухваліпро відкриттяпровадження усправі,крім випадків,коли явкацього учасникасправи всудове засіданнявизнана судомобов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Враховуючи наведене, суд вважає, що клопотання про проведення судовогорозгляду цивільноїсправи в режимі відеоконференції слід задовольнити.
На підставівикладеного,керуючись ст.212ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В:
Клопотання представника позивача ОСОБА_1 ОСОБА_3 пропроведення судового засіданняу цивільній справі№ 606/2246/24 запозовом ОСОБА_1 до Микулинецькоїселищної радиТернопільського районуТернопільської областіпро визнанняпротиправним таскасування розпорядження,поновлення нароботі,в режимівідеоконференції задовольнити.
Судове засідання у цивільній справі № 606/2246/24 за позовом ОСОБА_1 до Микулинецької селищної ради Тернопільського району Тернопільської області про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на роботі, призначене на 09 січня 2025 року о 12.00 год., провести в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми "Електронний суд" із використанням ОСОБА_3 власних технічних засобів.
Копію ухвалинаправити представникупозивача МикитовичуП.М.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуюча
Суд | Теребовлянський районний суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 08.01.2025 |
Оприлюднено | 14.01.2025 |
Номер документу | 124344224 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Теребовлянський районний суд Тернопільської області
Ромазан Л. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні