Справа № 909/1094/24
УХВАЛА
13.01.2025 м. Івано-Франківськ
Господарський суд Івано-Франківської області у складі судді Стефанів Т. В., розглянувши клопотання представника позивача б/н від 09.01.2025 (вх. № 406/25 від 10.01.2025) про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "К-Агроінвест Трейд"
до відповідача Фізичної особи-підприємця Сіділєва Валентина Ернестовича
про стягнення 282789 грн 00 к. заборгованості за договором поставки,
у с т а н о в и в :
В провадженні Господарського суду Івано-Франківської області перебуває справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "К-Агроінвест Трейд" до Фізичної особи-підприємця Сіділєва Валентина Ернестовича про стягнення 282789 грн 00 к. заборгованості за договором поставки № П-74/0204/24 від 02.04.2024, з яких: 221467 грн 83 к. - основний борг, 15567 грн 62 к. - інфляційні втрати, 4700 грн 36 к. - 3% річних, 41053 грн 19 к. - пеня.
Представник позивача через систему "Електронний суд" надіслав суду клопотання (вх. № 406/25 від 10.01.2025) про забезпечення можливості проведення судового засідання 15.01.2025 в режимі відеоконференції, поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Розглянувши подане клопотання, суд вважає за необхідне зазначити таке.
Відповідно до ч. 7 ст. 11 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом.
Згідно зі ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості (ч. 1 цієї статті); учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання (ч. 2 цієї статті); учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) (ч. 3 цієї статті); підтвердження особи учасника справи здійснюється із застосуванням електронного підпису (ч. 4 цієї статті).
З метою забезпечення участі представника позивача в судовому засіданні 15.01.2025 у справі, враховуючи наявність у суду можливості проведення судових засідань за допомогою комплексу технічних засобів через підсистему (модуль) відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у справі № 909/1094/24 належить задоволити.
На підставі наведеного судове засідання у справі, призначене на 15.01.2025, необхідно провести в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за участю представника позивача Косендюка Ярослава Анатолійовича.
Керуючись ст. 42, 197, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, суд
п о с т а н о в и в :
Клопотання представника позивача Косендюка Ярослава Анатолійовича б/н від 09.01.2025 (вх. № 406/25 від 10.01.2025) про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції - задоволити.
Забезпечити участь представника позивача Косендюка Ярослава Анатолійовича у судовому засіданні, призначеному на 15.01.2025 о 10:00 год., і в подальшому при розгляді справи № 909/1094/24 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Провести судове засідання, призначене на 15.01.2025 о 10:00 год. у справі № 909/1094/24 в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням позивача власних технічних засобів та підсистеми (модуля) відеоконференцзв`язку (ВКЗ) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (ЄСІТС).
Звернути увагу учасника процесу, що доступ до підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС здійснюється через Електронний кабінет Електронного суду ЄСІТС (https://cabinet.court.gov.ua/). Після авторизації в Електронному кабінеті учаснику процесу необхідно вибрати пункт "Відеозв`язок".
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Ухвала підписана 13.01.2025.
Суддя Т. В. Стефанів
Суд | Господарський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2025 |
Оприлюднено | 16.01.2025 |
Номер документу | 124383433 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них |
Господарське
Господарський суд Івано-Франківської області
Стефанів Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні