ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Держпром, 8-й під`їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,
тел. приймальня (057) 705-14-14, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41
УХВАЛА
про прийняття заяви про відкриття провадження у
справі про банкрутство
"13" січня 2025 р.м. ХарківСправа № 922/4856/24
Господарський суд Харківської області у складі:
судді Лавренюк Т.А.
розглянувши матеріали справи
за заявоюТовариство з обмеженою відповідальності "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" про визнання банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю "ФУД МАРКЕТ ДЕЛЮКС" код ЄДРПОУ 44574547
ВСТАНОВИВ:
До Господарського суду Харківської області через систему "Електронний суд" надійшла заява Товариства з обмеженою відповідальності "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "ФУД МАРКЕТ ДЕЛЮКС", в якій заявник просить суд: відкрити провадження у справі про банкрутство Товариство з обмеженою відповідальністю "ФУД МАРКЕТ ДЕЛЮКС"; визнати грошові вимоги Товариства з обмеженою відповідальності "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" до боржника на загальну суму 41 931 215,36 грн, з яких: 22 294 856,76 грн. борг за договором поставки № 02/02-18 від 02.02.2018р., 15 933 727,02 грн. інфляційні та 2 659 587,94 грн. 3% річних, 18 819,64 грн. пені та 24 224,00 грн. витрат по сплаті удового збору за подання заяви про банкрутство, призначити розпорядником майна ТОВ "ФУД МАРКЕТ ДЕЛЮКС" арбітражного керуючого Іваненка Євгена Володимировича.
Ухвалою суду від 01.01.2025 заяву ТОВ "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "ФУД МАРКЕТ ДЕЛЮКС" (вх. № 4856/24 від 31.12.2024) залишено без руху, повідомлено ТОВ "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" про допущені недоліки заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (вх. № 4856/24 від 31.12.2024), заявнику - ТОВ "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" постановлено у десятиденний строк з дня вручення цієї ухвали усунути недоліки, надати суду:
- докази сплати судового збору за подання до суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство у розмірі 24224,00 грн;
- докази надсилання боржнику копії заяви і доданих до неї документів (фіскальний чек та поштовий опис вкладення або квитанцію про доставку документів до зареєстрованого Електронного кабінету Користувача ЄСІТС).
Відповідно до ч. 3 ст. 174 ГПК України якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.
13.01.2024 до суду від ТОВ "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" надійшла заява (вх. № 706) про усунення недоліків, до якої додано платіжну інструкцію № 253 від 10.01.2025 про сплату судового збору за подання до суду заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство у розмірі 24 224,00 грн., та докази надсилання боржнику копії заяви і доданих до неї документів.
Приймаючи до уваги усунення ТОВ "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" недоліків заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство ТОВ "ФУД МАРКЕТ ДЕЛЮКС" у строк, встановлений судом, суд доходить висновку про те, що заява ТОВ "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" відповідає вимогам Кодексу України з процедур банкрутства, що є підставою для постановлення ухвали про прийняття заяви до розгляду.
Відповідно до п. п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом. Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією. Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу. Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.
Як встановлено та зазначено вище, заявником надано пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого Іваненка Євгена Володимировича для призначення розпорядником майна, а також подано заяву зазначеного арбітражного керуючого про участь у справі, у зв`язку з чим запит до автоматизованої системи з відбору кандидатів на призначення арбітражного керуючого у справі не здійснюється.
Відповідно до ч. 2 ст. 35 Кодексу України з процедур банкрутства підготовче засідання суду проводиться не пізніше 14 днів з дня постановлення ухвали про прийняття заяви про відкриття провадження у справі, а за наявності поважних причин (здійснення сплати грошових зобов`язань кредиторам тощо) - не пізніше 20 днів.
Керуючись ст.ст. 8, 34, 35, п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 232-235 ГПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти заяву Товариство з обмеженою відповідальності "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП" про відкриття провадження у справі про банкрутство до розгляду.
2. Підготовче засідання по справі призначити на "23" січня 2025 р. о(б) 13:30 Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Харківської області за адресою: 61022, м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром, 8 під`їзд, 1-й поверх, зал №111.
3. Роз`яснити учасникам справи, що вони мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, у тому числі з використанням власних технічних засобів відповідно до ст. 197 ГПК України.
4. Запропонувати учасникам справи подати заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції відповідно до ст. 197 ГПК України.
5. Заявнику до дати підготовчого засідання надати суду додаткові докази, які підтверджують вимоги та обставини, викладені в заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство (за наявності).
6. Боржнику до дати підготовчого засідання надати суду:
- відзив на заяву про відкриття провадження у справі, в якому зазначити: заперечення боржника щодо вимог заявника (заявників); загальну суму заборгованості боржника перед кредиторами за зобов`язаннями, що передбачають виплату грошових коштів, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), з виплати заробітної плати; відомості про наявне у боржника майно, а також про всі рахунки в установах банків та інших фінансово-кредитних установах, реквізити рахунків; відомості про всі рахунки, на яких ведеться облік прав на цінні папери, що належать боржнику у депозитарних установах, їх реквізити; відомості про проведення боржником діяльності, пов`язаної з державною таємницею; докази необґрунтованості вимог заявника (за наявності);
- докази відправлення заявнику копії відзиву;
- довідку органів приватизації (органів, уповноважених управляти об`єктами державної власності) про наявність або відсутність на балансі підприємства, щодо якого відкрито провадження у справі, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до статутного капіталу боржника;
- інші відомості, що мають значення для розгляду справи.
7. Повідомити учасників справи, що відповідно до ч. 6 ст. 6 ГПК України адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, в обов`язковому порядку. Процесуальні наслідки, передбачені цим Кодексом у разі звернення до суду з документом особи, яка зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.
8. Повідомити учасників справи про можливість надсилання документів, що стосуються розгляду справи, без особистого прибуття до приміщення суду:
- через особистий кабінет в системі "Електронний суд";
- у разі неможливості надсилання через систему "Електронний суд" - електронною поштою на е-mail: inbox@hr.arbitr.gov.ua (з обов`язковим підписанням усіх документів кваліфікованим електронним підписом);
- у разі неможливості надсилання документів в електронному вигляді - звичайною поштою на офіційну адресу суду.
9. Повідомити учасників справи про можливість отримання інформації про роботу суду та щодо розгляду конкретних судових справ на сайті суду, а також за допомогою Телеграм-бота Господарського суду Харківської області https://t.me/GospSud_kh_bot.
10. Копію ухвали направити ТОВ "АЙТІ ЦЕНТР ГРУП", ТОВ "ФУД МАРКЕТ ДЕЛЮКС", арбітражному керуючому Іваненко Є.В., Управлінню державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Департаменту реєстрації Харківської міської ради (61003, м. Харків, майдан Павлівський, 4), Немишлянському відділу державної виконавчої служби у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) (61003, м. Харків, вул. Кооперативна, 12/14).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду
Ухвалу складено та підписано 13.01.2025.
СуддяТ. А. Лавренюк
Суд | Господарський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2025 |
Оприлюднено | 16.01.2025 |
Номер документу | 124384459 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Харківської області
Лавренюк Т.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні