Ухвала
від 13.09.2006 по справі 13/488-06
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

13/488-06

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

13.09.06           Справа №13/488-06.

за позовом          Прокурора Сумської області в інтересах держави в особі Управління здоров'я Сумської обласної державної адміністрації

до відповідача   комунального підприємства “Регіональний фонд підтримки агропромислового комплексу” Сумської обласної ради

про визнання договору недійсним та стягнення 5.200.000 грн. 00 коп.

СУДДЯ        ЛИХОВИД Б.І.

За участю представників сторін:

від позивача :        Москвічов А.С.

від відповідача :     не з'явився

Прокурор :              Яковенко В.В.    

Суть спору: Прокурор в інтересах позивача подав позов про визнання недійсним відповідно до ст. 234 ЦК України договору поставки № 1 від 12.07.2000 р., укладеного між позивачем та відповідачем, та стягнення на користь позивача 5.200.000 грн. 00 коп. сплачених позивачем на виконання умов договору поставки № 1 від 12.07.2000 р. щодо оплати товару.

Постановою господарського суду Сумською області від 28.08.2006 р. по справі № 7/87-06 відповідача визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором Козіна Д.В.

Ліквідатор відповідача Козін Д.В. подав заяву про продовження розгляду справи на 1 місяць, яка була погоджена представником позивача та прокурором.

Відповідач не подав відзив на позовну заяву.

Розглянувши матеріали справи, враховуючи, що для розгляду  справи по суті необхідно затребувати додаткові документи та пояснення сторін,

Керуючись ст.ст.  77, 86 ГПК України,  суд -

УХВАЛИВ:

1.          Відкласти  розгляд справи на 02.10.2006 року о 10 год. 00 хв.

2.          Вдруге зобов'язати відповідача подати відзив на позов з обґрунтуванням своєї позиції по справі, довідку про включення до ЄДРПОУ.

3.          Представникам  сторін  для участі в судовому  засіданні, мати належні  повноваження та документ, що засвідчує особу.

4.          Явку представників сторін  в судове засідання визнати обов'язковою. В разі неявки представників сторін та неподання витребуваних матеріалів справа буде розглянута за наявними матеріалами відповідно до ст. 75 ГПК України

       СУДДЯ                                                                                 Б.І.Лиховид

                    

СудГосподарський суд Сумської області
Дата ухвалення рішення13.09.2006
Оприлюднено28.08.2007
Номер документу124388
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —13/488-06

Судовий наказ від 08.12.2006

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Постанова від 28.11.2006

Господарське

Господарський суд Вінницької області

Тісецький С.С.

Ухвала від 24.10.2006

Господарське

Господарський суд Сумської області

Лиховид Б.І.

Ухвала від 13.09.2006

Господарське

Господарський суд Сумської області

Лиховид Б.І.

Ухвала від 18.07.2006

Господарське

Господарський суд Сумської області

Лиховид Б.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні