Справа № 344/20823/24
Провадження № 2-н/344/28/25
У Х В А Л А
10 cічня 2025 року м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Бородовський С.О., вивчивши матеріали заяви керуючого Адвокатським бюро "Івоненко І.Ф." адвоката Івоненка І.Ф. в інтересах ПП «ГАЛ-КОМФОРТ» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості,-
В С Т А Н О В И В:
керуючий Адвокатським бюро "Івоненко І.Ф." адвокат Івоненко І.Ф. в інтересах ПП «ГАЛ-КОМФОРТ» звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості в розмірі 13386 грн.
Відповідно до ч.1, 2 ст.160 ЦПК України судовий наказ є особливою формою судового рішення, що видається судом за результатами розгляду вимог, передбачених статтею 161 цього Кодексу. Із заявою про видачу судового наказу може звернутися особа, якій належить право вимоги, а також органи та особи, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Згідно п.4 ч.2 ст.163 ЦПК України встановлено, що у заяві повинно бути зазначено вимоги заявника і обставини, на яких вони ґрунтуються.
Також зазначено в п.4 ч.3 ст.163 ЦПК України, що до заяви про видачу судового наказу додаються документи або їх копії, що підтверджують обставини, якими заявник обґрунтовує свої вимоги.
Зі змісту заяви про видачу судового наказу та додатків до неї, встановлено, що між заявником та боржником укладено договір №128-А/23 від 28.07.2016р.
Натомість, до матеріалів заяви долучено розрахунок заборгованості за іншим договором, а саме договором №129а/29 від 27.04.2018 року.
Таким чином, заявником не надано розрахунку заборгованості за укладеним з боржником договором №128-А/23 від 28.07.2016 року, за яким і виникла заборгованість, яку заявник просив стягнути.
Отже, заявником порушено вимоги, які ставляться до форми та змісту заяви про видачу судового наказу.
Проаналізувавши подану заявником заяву про видачу судового наказу, суд прийшов до висновку про те, що вона подана з порушеннями вимог статті 163 ЦПК України, оскільки додані до заяви письмові документи не підтверджують, що заборгованість нараховано.
Таким чином, наявні підстави для відмови у видачі судового наказу.
Керуючись ст. 165, 166 ЦПК України, -
П О С Т А Н О В И В:
відмовити у видачі судового наказу за заявою керуючого Адвокатським бюро "Івоненко І.Ф." адвоката Івоненка І.Ф. в інтересах ПП «ГАЛ-КОМФОРТ» про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості.
Копію ухвали направити заявнику для відома.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена в день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали.
Суддя С.О. Бородовський
Суд | Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 10.01.2025 |
Оприлюднено | 16.01.2025 |
Номер документу | 124399576 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області
Бородовський С. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні