Ухвала
від 15.01.2025 по справі 593/1163/23
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Справа № 593/1163/23Головуючий у 1-й інстанції Музика Я.М. Провадження № 22-ц/817/98/25 Доповідач - Храпак Н.М.Категорія -

У Х В А Л А

15 січня 2025 р. м.Тернопіль

Суддя Тернопільського апеляційного суду Храпак Н.М., розглянувши клопотання представника ОСОБА_1 , адвоката Сімутіна Романа Вікторовича, про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів усправі №593/1163/23 за апеляційною скаргою ОСОБА_1 , інтереси якого представляє адвокат Сімутін Роман Вікторович на рішення Бережанського районного суду Тернопільської області від 24 жовтня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 з участю третьої особи, що не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача ПАТ "НАСК "Оранта" про стягнення майнової та моральної шкоди заподіяної внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,-

ВСТАНОВИЛА:

В провадженні Тернопільського апеляційного суду знаходиться вказана цивільна справа, яка призначена до розгляду на 29 січня 2025 року.

13 січня 2025 року від представника ОСОБА_1 , адвоката Сімутіна Р.В. - адвоката Голиці Т.І. через систему "Електронний суд" надійшла заява про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Суддя-доповідач вважає, що клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду підлягає до задоволення, з наступного.

Відповідно до ч.ч. 1-4 ст. 212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

У разі відсутності в учасника справи, його представника засобів електронної ідентифікації, передбачених абзацом першим цієї частини, ідентифікація такої особи здійснюється відповідно до вимог Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус".

У відповідності до частини 5 статті 212 ЦПК України, ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Враховуючи необхідність забезпечення права на доступ до правосуддя, а також недопущення порушення розумних строків розгляду справи, та наявність в Тернопільському апеляційному суді технічної можливості проводити судові засідання в режимі відеоконференції за участі сторін поза межами приміщення суду, заявлене клопотання підлягає до задоволення.

Керуючись ст.212 ЦПК України, суд апеляційної інстанції, суддя,-

У Х В А Л И ЛА:

Клопотання представника ОСОБА_1 , адвоката Сімутіна Романа Вікторовича, про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.

Надати можливість адвокату Сімутіну Р.В. брати участь у судовому засіданні, яке призначене на 29.01.2025 року о 12 год в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Попередити, що відповідно до ч.5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Тернопільського

апеляційного суду Н.М. Храпак

СудТернопільський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення15.01.2025
Оприлюднено17.01.2025
Номер документу124429160
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них

Судовий реєстр по справі —593/1163/23

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Храпак Н. М.

Ухвала від 27.12.2024

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Храпак Н. М.

Ухвала від 03.12.2024

Цивільне

Тернопільський апеляційний суд

Храпак Н. М.

Рішення від 24.10.2024

Цивільне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Музика Я. М.

Ухвала від 20.08.2024

Цивільне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Музика Я. М.

Ухвала від 12.06.2024

Цивільне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Музика Я. М.

Ухвала від 24.05.2024

Цивільне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Музика Я. М.

Ухвала від 29.04.2024

Цивільне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Музика Я. М.

Ухвала від 18.03.2024

Цивільне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Музика Я. М.

Ухвала від 15.02.2024

Цивільне

Бережанський районний суд Тернопільської області

Музика Я. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні