Ухвала
від 16.01.2025 по справі 284/1056/24
НАРОДИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Народицький районний суд Житомирської області

Справа № 284/1056/24

У Х В А Л А

16 січня 2025 року селище Народичі

Народицький районний суд Житомирської області в складі:

під головуванням судді Піщуліної І.С.,

з секретарем Жавнер І.А.,

розглянувши у порядку окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа Народицька селищна рада Коростенського району Житомирської області, про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернулась до суду і просить встановити факт родинних відносин між нею та ОСОБА_2 , померлою ІНФОРМАЦІЯ_1 , мотивуючи тим, що остання є її матір`ю, однак у свідоцтві про укладення шлюбу при перекладі з російської мови на українську та написанні її прізвища допущено описку, а тому, вона не може довести факт наявності родинних відносин. Встановлення зазначеного факту необхідне для прийняття спадщини.

Учасники про дату, час та місце проведення судового засідання повідомлені належним чином, у судове засідання не з`явились, просять справу розглядати без їх участі, представник заінтересованої особи щодо задоволення заявлених вимог покладається на розсуд суду.

До початку судового засідання заявник подала заяву з уточненими вимогами.

Відповідно до пункту 2 частини 49 ЦПК України позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог до закінчення підготовчого засідання або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження.

З огляду на викладене, суд вважає, що уточнену заяву слід прийняти до провадження, а судове засідання відкласти.

Керуючись статтями 49, 260, 261 ЦПК України, суд,

ПОСТАНОВИВ:

Прийняти до провадження уточнену заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи Народицька селищна рада Коростенського району Житомирської області, ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , про встановлення факту родинних відносин.

Судове засідання у цивільній справі відкласти на 13 годину 27 січня 2025 року.

У судове засідання викликати заявника та заінтересованих осіб.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:Ірина ПІЩУЛІНА

СудНародицький районний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення16.01.2025
Оприлюднено17.01.2025
Номер документу124446513
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:.

Судовий реєстр по справі —284/1056/24

Рішення від 27.01.2025

Цивільне

Народицький районний суд Житомирської області

Піщуліна І. С.

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Народицький районний суд Житомирської області

Піщуліна І. С.

Ухвала від 20.12.2024

Цивільне

Народицький районний суд Житомирської області

Піщуліна І. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні