Ухвала
від 15.01.2025 по справі 636/5936/24
ЧУГУЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧУГУЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ


Справа № 636/5936/24 Провадження 2/636/564/25

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.01.2025 місто Чугуїв

Чугуївський міський суд Харківської області у складі:

головуючої судді Золотоверхої О.О.,

за участі секретаря судового засідання Караулової О.М.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду цивільну справу за позовом комунального підприємства «Вода Есхара» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за надані послуги з водопостачання та водовідведення,-

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача звернувся до суду з позовом до відповідача, в якому просив стягнути з останньої вартість безпідставно спожитих послуг з централізованого водопостачання та водовідведення у розмірі 59516.48грн. та судові витрати.

Представник позивача надав клопотання, в якому просив витребувати у відділу державної реєстрації актів цивільного стану інформацію щодо зміни прізвища відповідача з « ОСОБА_2 » на « ОСОБА_3 ».

Відповідач в судове засідання не з`явилася, надала заяву про відкладення судового засідання.

Дослідивши матеріали, судом встановлено наступне.

Згідно позовної заяви правовідносини між сторонами оформлені шляхом відкриття з серпня 2016 на ім`я « ОСОБА_4 » особового рахунку № НОМЕР_1 за адресою: АДРЕСА_1 . При цьому у позові викладено прохання про стягнення коштів з ОСОБА_5 . Судом отримано відповідь з Єдиного державного демографічного реєстру щодо ОСОБА_1 , яка зареєстрована за вказаною адресою.

Згідно з ч. 1ст. 84 ЦПК Україниучасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третійстатті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.

Частиною 1статті 76 ЦПК Українипередбачено, що доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Частинами 1, 2ст. 77 ЦПК Україниустановлено, що належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Враховуючи, що витребувана інформація має значення для розгляду справи по суті, не може бути надана позивачу особисто, суд вважає за необхідне клопотання задовольнити.

Згідно ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

Керуючись ст.ст.76,77,84,116-118,260,353 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву представника позивача про витребування доказів - задовольнити.

Витребувати у Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Харківській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції інформацію щодо зміни прізвища (а також підстави зміни прізвища) ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , з « ОСОБА_2 » на « ОСОБА_3 » в період часу з серпня 2016 по 01.08.2024.

Копію ухвали направити Відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Харківській області Управління державної реєстрації Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - для виконання в частині витребування доказів.

Ухвала оскарженню окремо від рішення суду не підлягає.

Суддя О.О. Золотоверха

СудЧугуївський міський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення15.01.2025
Оприлюднено17.01.2025
Номер документу124448735
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —636/5936/24

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Чугуївський міський суд Харківської області

Золотоверха О. О.

Ухвала від 12.08.2024

Цивільне

Чугуївський міський суд Харківської області

Золотоверха О. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні