Коломийський міськрайонний суд івано-франківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 346/4132/24
Провадження № 2/346/213/25
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження та
призначення справи до судового розгляду по суті
16 січня 2025 р.м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області
у складі:
головуючого судді: Сольського В.В.
секретаря: Біди Ю.Б.
провівши підготовче засідання в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей, -
ВСТАНОВИВ:
ухвалою від 06 листопада 2025 року відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження.
У підготовчому засіданні судом виконано завдання підготовчого провадження, передбачені ст. 189 ЦПК України, шляхом вчинення дій, передбачених ч. 2 ст. 197 ЦПК України.
Позивач в підготовче засідання не з`явився, подав письмову заяву про проведення підготовчого засідання в його відстуності, позовні вимоги підтримує, а також просить викликати та допитати в судовому засіданні свідків ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , які можуть підтвердити обставини позову та зобов`язується забезпечити їхню явку в судове засідання.
Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд може постановити ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Оскільки у підготовчому засіданні вирішено питання про процесуальні дії, які необхідно вчинити до закриття підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті, а також встановлено відсутність підстав для залишення позову без розгляду, закриття провадження у справі чи ухвалення судового рішення на підставі ч.4 ст.200 ЦПК України, суд вважає, що підготовче засідання підлягає закриттю, а справа - призначенню до судового розгляду по суті.
Керуючись ст. ст. 189, 197-200, 260, 261 ЦПК України, суд, -
УХВАЛИВ:
закрити підготовчепровадження усправі запозовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав відносно неповнолітніх дітей та призначити справу до судового розгляду по суті на 27 лютого 2025 року року о 14 год. у приміщенні Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області (м. Коломия, проспект Грушевського, 29, Івано-Франківської області).
Задовольнити клопотання позивача та викликати в судове засідання свідків ОСОБА_3 , ОСОБА_4 . Обов`язок забезпечення явки свідків в судове засідання покласти на позивача.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення та оскарженню не підлягає.
Суддя: Сольський В. В.
Суд | Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2025 |
Оприлюднено | 17.01.2025 |
Номер документу | 124453097 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Сольський В. В.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Сольський В. В.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Сольський В. В.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Сольський В. В.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Сольський В. В.
Цивільне
Коломийський міськрайонний суд Івано-Франківської області
Сольський В. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні