Справа № 524/16278/24
Провадження № 1-кс/524/189/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16.01.2025 рокуслідчий суддяАвтозаводського районногосуду м.Кременчука ОСОБА_1 , присекретарі судовогозасідання ОСОБА_2 ,розглянувши увідкритому судовомузасіданні клопотаннястаршого слідчогоСВ КременчуцькогоРУП ГУНП вПолтавській області ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів по кримінальному провадженню, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань №12024170500002778, зареєстрованого 27.12.2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Старший слідчий СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області ОСОБА_3 звернувся до суду з клопотанням про тимчасовий доступ до речей та документів у кримінальному провадженні №12024170500002778, зареєстрованого 27.12.2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, яке погоджене з прокурором Кременчуцької окружної прокуратури ОСОБА_4 .
На обґрунтування клопотання слідчий зазначає, що здійснюється досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні, яке внесене 27.12.2024 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, за фактом умисного заподіяння працівникові правоохоронного органу легких або середньої тяжкості тілесних ушкоджень у зв`язку з виконанням цим працівником службових обов`язків.
У ході проведення досудового розслідування встановлено, що 27.12.2024 о 15-57 год. зі служби 102 надійшло повідомлення 27.12.2024 о 15-57 за адресою: АДРЕСА_1 в 4 під`їзді 4 поверху працівнику поліції ОСОБА_5 під час виконання службових обов`язків спричинено тілесні ушкодження у вигляді: ЗЧМТ, струс головного мозку, забійні рани.
Постановою слідчого призначена судово-медична експертиза щодо визначення ступеню тяжкості тілесних ушкоджень ОСОБА_5 .
У ході досудового розслідування встановлено, що відповідно до виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого № 13409 ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , перебував на стаціонарному лікуванні у нейрохірургічному відділенні з 27.12.2024 по 10.01.2025 у КНМП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_2 .
Виходячи з того, що для досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищевказаного кримінального правопорушення, у зв`язку з обов`язковістю проведення судово-медичної експертизи, зокрема для отримання відомостей, котрі є необхідними для належної кваліфікації вчиненого діяння, у даному провадженні є потреба встановлення ступеню тяжкості та характеру завданих особі тілесних ушкоджень.
В свою чергу, проведення судово-медичної експертизи вимагає надання експерту для ознайомлення медичної картки стаціонарного хворого.
Відповідно до витягу з ЄРДР створено слідчу групу у складі: старших слідчих: ОСОБА_3 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 .
Дослідивши додані до клопотання матеріали, які обґрунтовують доводи клопотання, слідчий суддя приходить до наступного.
Згідно з ч. 1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити виїмку).
Внесене слідчим клопотання відповідає вимогамст. 160 КПК України, матеріали клопотання містять достатні дані про здійснення слідчим досудового розслідування раніше зазначеного кримінального правопорушення, а також те, що речі та документи, тимчасовий доступ до яких просить слідчий, знаходяться у КНМП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » і вони мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у цьому кримінальному провадженні.
Згідно з положеннями п.2 ч.1ст.162 КПК Україниречі та документи, тимчасовий доступ до яких просить слідчий, містять охоронювану законом таємницю, проте, вони мають бути обов`язково використанні згідно з нормами п.2 ч.2ст. 242 КПК Українипри проведенні експертизи з метою встановлення тяжкості та характеру тілесних ушкоджень, отриманих потерпілим, що неможливо встановити в інший спосіб, крім як їх вилучення для використання при проведенні відповідної експертизи.
Таким чином, у судовому засіданні встановлено усі, передбачені ст.132, ч.ч.5-7 ст.163 КПК України, підстави до задоволення внесеного слідчим клопотання.
На підставі викладеного, керуючись ст. 132, 160, 163-165, 166, 309, 369-372, 532 КПК України, слідчий суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання старшого слідчого СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області майора поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів по кримінальному провадженню, внесеному до ЄРДР №12024170500002778, зареєстрованого 27.12.2024 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, задовольнити.
Надати слідчій групі у складі: старшого слідчого СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області майора поліції ОСОБА_3 , старшого слідчого СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_6 , старшого слідчого СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області капітана поліції ОСОБА_9 , старшого слідчого СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_7 , старшого слідчого СВ Кременчуцького РУП ГУ НП в Полтавській області підполковника поліції ОСОБА_8 тимчасовий доступ до медичної картки стаціонарного хворого № 13409 нейрохірургічного відділення за період лікування з 27.12.2024 по 10.01.2025 року на ім`я ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка зберігається в КНМП « ІНФОРМАЦІЯ_2 » за адресою: АДРЕСА_2 , з можливістю вилучення.
Строк дії ухвали визначити до 28 лютого 2025 року (включно).
Роз`яснити, що відповідно до ч. 1 ст. 166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення та оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Автозаводський районний суд м.Кременчука |
Дата ухвалення рішення | 16.01.2025 |
Оприлюднено | 20.01.2025 |
Номер документу | 124460947 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Автозаводський районний суд м.Кременчука
Предоляк О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні