Ухвала
від 16.01.2025 по справі 303/6246/24
МУКАЧІВСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 303/6246/24

2/303/1193/24

УХВАЛА

про виправлення описки

16 січня 2025 року м. Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

у складі головуючого судді Заболотного А.М.

секретар судового засідання Желізняк К.П.,

розглянувши питання про виправлення описки в рішенні Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору приватний нотаріус Мукачівського районного нотаріального округу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Лукач Тетяна Михайлівна, про визнання права власності в порядку спадкування,-

в с т а н о в и в :

В провадженні суду перебувала цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору приватний нотаріус Мукачівського районного нотаріального округу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Лукач Т.М., про визнання права власності в порядку спадкування.

14.01.2025 року було ухвалено судове рішення у справі. Однак, в подальшому було встановлено, що у вступній частині рішення помилково зазначено дату ухвалення рішення, а саме рік «2024», натомість правильним є «2025». При цьому саме у 2025 році було ухвалено рішення.

Відповідно до ст. 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Суд розглядає питання про виправлення описки в рішенні суду у цій справі без повідомлення учасників справи.

Відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

Як роз`яснено в п. 19 постанови Пленуму Верховного Суду України від 18.12.2009 року «Про судове рішення у цивільній справі», вирішуючи питання про виправлення описок чи арифметичних помилок, допущених у судовому рішенні (рішенні або ухвалі), суд не має права змінювати зміст судового рішення, він лише усуває такі неточності, які впливають на можливість реалізації судового рішення чи його правосудності.

Отже, дослідивши матеріали справи, та беручи до уваги допущену описку, а її виправлення не вплине в цілому на зміст рішення, суд вважає за необхідне виправити її за власною ініціативою.

Керуючись ст.ст. 260, 269, 353 ЦПК України, суддя, -

п о с т а н о в и в:

Виправити описку у вступній частині рішення Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області від 14.01.2025 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Верхньокоропецької сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору приватний нотаріус Мукачівського районного нотаріального округу Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Лукач Тетяна Михайлівна, про визнання права власності в порядку спадкування, а саме зазначити правильну дату ухвалення рішення «2025 року», замість помилково зазначеного «2024 року».

Ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Закарпатського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Суддя А.М. Заболотний

СудМукачівський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення16.01.2025
Оприлюднено17.01.2025
Номер документу124461447
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності

Судовий реєстр по справі —303/6246/24

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Заболотний А. М.

Рішення від 14.01.2025

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Заболотний А. М.

Ухвала від 25.11.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Заболотний А. М.

Ухвала від 09.10.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Заболотний А. М.

Ухвала від 06.08.2024

Цивільне

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

Заболотний А. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні