Ухвала
від 17.01.2025 по справі 585/1301/24
РОМЕНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 585/1301/24

Номер провадження 2/585/21/25

У Х В А Л А

17 січня 2025 року м.Ромни

Роменський міськрайонний суд Сумської області в складі головуючого судді В.О. Шульги, з участю секретаря Ю.В. Кириленко, розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Ромни цивільну справу за позовом ОСОБА_1 , який діє в інтересах ОСОБА_2 , до ОСОБА_3 , третя особа: Роменський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Роменському районі Сумської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, про оспорювання батьківства, -

В С Т А Н О В И В :

Ухвалою судді від 16 квітня 2024 року провадження у зазначеній справі відкрито. До судового розгляду спір між сторонами не врегульований.

В підготовче засідання прибули позивач, представник позивача, представник третьої особи. Відповідач до суду не прибула, про час та місце повідомлена у визначеному законом порядку.

У ході підготовчого провадження: 1) пропозицій щодо позасудового врегулювання питання не надійшло , учасники вважали неможливим вирішити питання в позасудовому порядку; 2) позивач вимоги не уточнив, відповідач відзиву не надала; 3) учасники справи вважали, що участь у справі приймають всі особи, чиїх інтересів стосується вирішуване питання; 4) сторони повідомили, що їм відомо які обставини входять до предмета доказування і які докази мають бути надані; 5) додаткових доказів не надійшло; 6)вирішено клопотанняпро призначенняекспертизи,експертизу судпризначив,але експертизане проведена.В позовнійзаяві позивачта представникклопотали провиклик свідка,в підготовчомузасіданні позивачта представникклопотання непідтримали.Інші клопотаннявід учасниківсправи ненадходили; 7) встановлено порядок з`ясування обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, та порядок дослідження доказів, якими вони обґрунтовуються під час розгляду справи по суті ; 8) позивач повідомив, що судові витрати до стягнення не заявляють.

Підстави для колегіального розгляду справи, передбаченіст.34 ЦПК України, відсутні.

Справа підготовлена для розгляду в судовому засіданні.

За результатами підготовчого засідання суд має підстави закрити підготовче провадження та призначити справу до розгляду по суті, визначити дату, час і місце проведення судового засідання.

Керуючись ст.ст.197,198 ЦПК України, -

У Х В А Л И В :

Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті об 11 годині 10 хвилин 12 лютого 2025 року в залі Роменського міськрайоного суду Сумської області за адресоюм. Ромни,буль. Шевченка, 14.

Справу розглядати одноособово.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Роменського міськрайонного суду В. О. Шульга

СудРоменський міськрайонний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення17.01.2025
Оприлюднено20.01.2025
Номер документу124480327
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них

Судовий реєстр по справі —585/1301/24

Ухвала від 15.07.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 17.01.2025

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 12.12.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

Ухвала від 16.04.2024

Цивільне

Роменський міськрайонний суд Сумської області

Шульга В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні