Київський районнийсуд м.Полтави
Справа № 553/3125/24
У Х В А Л А
17.01.2025 Київський районний суд м. Полтави у складі:
головуючого судді Яковенко Н.Л.,
з секретарем судового засідання Резніченко О.С.,
за участю представника позивача ОСОБА_1 ,
розглянувши в приміщенні Київського районного суду м. Полтави матеріали цивільної справи за позовом Товариства зобмеженою відповідальністю«Домінік Ко» до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди, завданої злочином, -
В С Т А Н О В И В :
Позивач ТОВ «Домінік Ко» 13.09.2024 звернувся в Ленінський районний суд м. Полтави з позовом до ОСОБА_2 про відшкодування шкоди завданої злочином.
В поданій до суду позовній заяві просить суд стягнути з відповідача матеріальну шкоду всього в розмірі 654167,86 грн.
Ухвалою Ленінського районного суду м. Полтави від 17.09.2024 позовна заява передана для розгляду за підсудністю до Київського районного суду м. Полтави.
Ухвалою Київського районного суду м. Полтави від 16.10.2024 відкрито провадження в даній справі за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи про дату, час та місце судового засідання.
Разом з тим, враховуючи межі заявлених позовних вимог, ціну позову, суд вважає за необхідне постановити ухвалу про перехід до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
За нормами ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Інформація щодо перетину відповідачем державного кордону України містить дані, на підставі відповідних даних судом можуть бути встановлені обставини, які мають значення для вирішення справи.
Тому суд приходить до висновку про необхідність витребування інформації.
Керуючись ст. ст. 76, 84, 189-200, 274 ЦПК України,
У Х В А Л И В
Перейти до розгляду справи за правилами загального позовного провадження.
Призначити підготовче судове засідання на 07.02.2025 о 11 год 00 хв в залі судових засідань Київського районного суду м. Полтави за адресою: м. Полтава, пров. Хорольський, 6.
Витребувати в Головному центрі обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України (м. Київ, вул. Володимирська, 26) інформацію про перетин кордону України в період з 01.01.2023 по 01.01.2025 громадянкою України: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , УНЗР: 19671013-08048, паспорт № НОМЕР_2 , НОМЕР_3 , останнє відоме зареєстроване місце проживання АДРЕСА_1 , відоме місце проживання за межами України: м. Буенос Айрес за адресою: LA CALLE ARENALES 1462.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається,на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/sud1609.
Ухвала набирає законної сили негайно з моменту її підписання, оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Н.Л.Яковенко
Суд | Київський районний суд м. Полтави |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2025 |
Оприлюднено | 20.01.2025 |
Номер документу | 124482277 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Київський районний суд м. Полтави
Яковенко Н. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні