Ухвала
від 16.01.2025 по справі 463/11012/23
ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

463/11012/23

2-п/463/4/25

УХВАЛА

судового засідання

16 січня 2025 року Личаківський районний суд м. Львова

в складі: головуючого судді - Нора Н.В.

за участю секретаря судових засідань - Заверухи О.Б.

розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву відповідача ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення у цивільній справі за позовом Товариство з обмеженою відповідальністю «ВВС- Факторинг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,,

в с т а н о в и в:

заочним рішенням Личаківського районного суду м. Львова від 03.12.2024 року ухвалено стягнути з ОСОБА_1 (місцепроживання: АДРЕСА_1 ,РНОКПП НОМЕР_1 )на користьТовариство зобмеженою відповідальністю«ВВС-Факторинг» (місцезнаходження:01103,м.Київ,вул.Підвисоцького Професора,10/10,ЄДРПОУ 37686875)заборгованість поКредитному договору№8786721від 25.11.2020р.в розмірі27872,00грн.,а такожінфляційні збиткив розмірі377,77грн.,3%річних врозмірі 152,79грн.Стягнуто з ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «ВВС- Факторинг» (місцезнаходження: 01103, м. Київ, вул. Підвисоцького Професора, 10/10, ЄДРПОУ 37686875) 2147,20 грн. судового збору та 4900,00 грн. витрат на правову допомогу.

Відповідачем подано заяву про перегляд заочного рішення.

В обґрунтування своїх вимог посилається на те, що вона не була належним чином повідомленою про розгляд справи, та зазначає про наявність доказів, які мають істотне значення для правильного вирішення справи.

В судове засідання особи, які беруть участь у справі, не з`явилися, були належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду заяви.

Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

На підставі ч.3 ст. 287 ЦПК України у результаті розгляду заяви про перегляд заочного рішення суд може своєю ухвалою залишити заяву без задоволення, або скасувати заочне рішення і призначити справу до розгляду за правилами загального чи спрощеного позовного провадження.

Згідно з ч.1 ст.288 ЦПК України заочне рішення підлягає скасуванню, якщо судом буде встановлено, що відповідач не з`явився в судове засідання та (або) не повідомив про причини неявки, а також не подав відзив на позовну заяву з поважних причин, і докази, на які він посилається, мають істотне значення для правильного вирішення справи.

В матеріалах справи відсутні докази вручення судової повістки відповідачу про призначене судове засідання на 03.12.2024 року, що підтверджується повернутим на адресу суду конвертом з рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення з відміткою про невручення судової повістки.

Відповідно, як зазначає відповідач, нею не було подано відзиву на позовну заяву.

Крім того, відповідач посилається на докази, пов`язані з обставинами виконання грошового зобов`язання, що мають істотне значення для справи.

Відповідно дост.284ЦПК Українизаяву проперегляд заочногорішення можебути поданопротягом тридцятиднів здня йогопроголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд - якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду.

Оглянувши та дослідивши матеріали справи, заяву про перегляд заочного рішення, суд дійшов висновку, що заочне рішення слід скасувати та призначити справу до розгляду за правилами спрощеного позовного провадження

Керуючись ст.ст. 287-288 ЦПК України, суд

у х в а л и в:

заяву ОСОБА_1 проперегляд заочногорішення Личаківськогорайонного судум.Львова від 03.12.2024року задоволити.

Заочне рішення Личаківського районного суду м. Львова від 03.12.2024 року у справі за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «ВВС-Факторинг» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором скасувати.

Розгляд справи здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження.

Призначити судове засідання з повідомленням осіб на 12.03.2025року о15.00год. в приміщенні Личаківського районного суду м. Львова за адресою м. Львів вул. Б. Лепкого, 16 (4 поверх, зал судових засідань № 12).

Копію ухвали надіслати учасникам справи.

Визначити відповідачуп`ятнадцятиденний строкз днявручення ухвалидля поданнявідзиву напозовну заяву.Роз`яснити відповідачуправо протягомзазначеногостроку надіслатисудувідзив напозовну заявуі всіписьмові таелектронні докази(якіможливо доставитидо суду),що підтверджуютьзаперечення протипозову.Відповідно довимог ч.4ст.178ЦПК Україниодночасно з надісланням відзиву до суду копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.

Відповідач вправі пред`явити зустрічний позов у строк визначений для подання відзиву.

Визначити третій особі п`ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали для подання пояснення на позовну заяву.

Визначити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, а відповідачуп`ятиденний строк з дня його отримання для подання заперечення, копія яких одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи. Інші учасники справи мають право надати свої письмові пояснення щодо відповіді на відзив та заперечення до закінчення підготовчого провадження, якщо судом не встановлено інший строк.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет - http://court.gov.ua.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя Н.В. Нор

СудЛичаківський районний суд м.Львова
Дата ухвалення рішення16.01.2025
Оприлюднено21.01.2025
Номер документу124505553
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них позики, кредиту, банківського вкладу, з них

Судовий реєстр по справі —463/11012/23

Ухвала від 16.01.2025

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Нор Н. В.

Рішення від 03.12.2024

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Нор Н. В.

Ухвала від 25.01.2024

Цивільне

Личаківський районний суд м.Львова

Нор Н. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні