Рішення
від 15.01.2025 по справі 645/816/24
ФРУНЗЕНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ХАРКОВА

Справа № 645/816/24

Провадження № 2-о/645/7/25

Р І Ш Е Н Н Я

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15 січня 2025 року м. Харків

Фрунзенський районний судм. Харкова у складі:

головуючийсуддя Сілантьєва Е.Є.,

за участю секретаря судових засідань Ятлової Ю. В.,

за участю:

заявника ОСОБА_1 ,

представника заявника адвоката Голубцова Василя Анатолійовича, який діє на підставі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю № 1093 від 26.10.2011,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові в порядку окремого провадження заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа - Сьома Харківська міська державна нотаріальна контора, Харківська міська рада, АТ КБ «Приватбанк» про встановлення факту, що має юридичне значення, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 , в інтересах якої діє адвокат Голубцов В.А. звернулася до суду з заявою, якою просить встановити факт спільного проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 та її чоловіка, ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 на момент його смерті ІНФОРМАЦІЯ_3 та відкриття спадщини.

Свої вимоги мотивує тим, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 з 14.12.1991 року перебувала у шлюбі зі своїм чоловіком, ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2 РНОКПП НОМЕР_2 , що підтверджується свідоцтвом про укладання шлюбу. За життя ОСОБА_2 був зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , гуртожиток, але фактично проживав разом з дружиною, за адресою: АДРЕСА_2 . ІНФОРМАЦІЯ_3 ОСОБА_2 помер. 10.01.2024 року заявниця звернулась до Сьомої харківської державної нотаріальної контори із заявою про отримання свідоцтва про право на спадщину за законом після померлого ІНФОРМАЦІЯ_4 її чоловіка ОСОБА_2 . Постановою від 10.01.2024 № 10/02-31, про відмову у вчиненні нотаріальної дії, заявниці відмовлено у видачі свідоцтва про право на спадщину. ОСОБА_1 на момент смерті свого чоловіка, ОСОБА_2 , була зареєстрована та проживала за адресою: АДРЕСА_2 . Встановлення факту постійного проживання її зі спадкодавцем на час відкриття спадщини має для неї юридичне значення. Це надасть змогу заявнику реалізувати своє право на оформлення спадщини після смерті чоловіка ОСОБА_2 у встановленому законом порядку.

Ухвалою Фрунзенського районного суду м. Харкова від 19 лютого 2024 року відкрито провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа - Сьома Харківська міська державна нотаріальна контора про встановлення факту, що має юридичне значення, постановлено справу розглядати в порядку окремого провадження, призначено до судового розгляду справи та витребувано для залучення до матеріалів справи належним чином посвідченні та документально підтверджені докази з КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

05.03.2024, 30.05.2024, 26.12.2024 від Сьомої Харківської міської державної нотаріальної контори надійшла заяву про розгляд справи за відсутності їх представника.

07.03.2024 з КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» надійшла відповідь на ухвалу суду.

У судовому засіданні 17.04.2024 в якості заінтересованої особи залучено Харківську міську раду.

06.06.2024 надійшло клопотання адвоката Голубцова В.А. про витребування з Сьомої Харківської міської державної нотаріальної контори, відомості про особу за заявою якої 21.06.2023 року Сьомою Харківською міською державною нотаріальною конторою заведено спадкову справу.

Ухвалою Фрунзенськогорайонного судум.Харкова від20.06.2024 клопотання адвоката Голубцова В.А. про витребування доказів задоволено.

04.07.2024 з Сьомої Харківської міської державної нотаріальної контори надійшла копія матеріалів спадкової справи №362/2023, з якої вбачається, що АТ КБ «ПриватБанк» звернувся до нотаріальної контори з претензією.

22.07.2024 судом поставлено на обговорення питання про залучення до розгляду даної цивільної справи як заінтересовану особу АТ КБ «ПриватБанк».

Ухвалою Фрунзенськогорайонного судум.Харкова від22.07.2024 залучено до участі в справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа - Сьома Харківська міська державна нотаріальна контора, Харківська міська рада про встановлення факту, що має юридичне значення, як заінтересовану особу Акціонерне товариство Комерційний банк «ПРИВАТБАНК».

06.09.2024 представник Харківської міської ради надав заяву, якою просив залишити без розгляду заяву ОСОБА_1 про встановлення факту постійного проживання за спадкодавцем. В обґрунтування заяви представник Харківської міської ради вказує, що заявником не заперечується той факт, що метою звернення до суду є встановлення фактів, необхідних для прийняття спадщини після смерті спадкодавця, зокрема, з метою наступного вирішення питання про право власності на спадкове майно. В той час, Харківська міська рада, як представницький орган місцевого самоврядування, оспорює той факт, що ОСОБА_1 дійсно проживала сумісно із спадкодавцем ОСОБА_2 на час відкриття спадщини.

Ухвалою Фрунзенського районного суду м. Харкова від 10.12.2024 розглянуто заяву представника заінтересованої особи Харківської міської ради про залишення без розгляду заяви та у задоволенні заяви представника заінтересованої особи Харківської міської ради про залишення без розгляду заяви відмовлено.

Заявниця ОСОБА_1 та представник заявника адвокат Голубцов В.А., в судовому засіданні вимоги, викладені в заяві підтримали, зіславшись на вищезазначені обставини, заявниця надала відповідні пояснення, просила заяву задовольнити. Також вказали, що інших спадкоємців не має.

Заінтересована особа представник Сьомої Харківськоїміської державноїнотаріальної конторидосудового засіданняне з`явився,про деньта часрозгляду справиповідомлявся своєчаснота належнимчином, надали заяву про розгляд справи за відсутності їх представника.

Заінтересована особа представник Харківської міської ради до судового засідання не з`явився, про день та час розгляду справи повідомлявся своєчасно та належним чином. Через канцелярію суду надав заяву, якою просив залишити без розгляду заяву ОСОБА_1 про встановлення факту постійного проживання за спадкодавцем. В обґрунтування заяви представник Харківської міської ради вказує, що заявником не заперечується той факт, що метою звернення до суду є встановлення фактів, необхідних для прийняття спадщини після смерті спадкодавиці, зокрема, з метою наступного вирішення питання про право власності на спадкове майно. В той час, Харківська міська рада, як представницький орган місцевого самоврядування, оспорює той факт, що ОСОБА_1 дійсно проживала сумісно із спадкодавцем ОСОБА_2 на час відкриття спадщини.

Представник АТ КБ «ПРИВАТ БАНК» до судового засідання не з`явився, про день та час розгляду справи повідомлявся своєчасно та належним чином, причини не явки суду не відомі.

В судовому засіданні було допитано свідків.

Так свідок ОСОБА_3 в судовому засіданні пояснила, що вона є сусідкою заявниці ОСОБА_1 , мешкає в квартирі АДРЕСА_3 приблизна 40 років. Сім`ю(чоловіка та дружину) знає більше 20 років, бувала у них в гостях. З ними ніхто не проживав. ОСОБА_2 помер більше півтора роки назад, він хворів, доглядала його ОСОБА_1 . Похованням чоловіка займалася ОСОБА_1 .

Свідок ОСОБА_4 в судовому засіданні пояснила, що вона ОСОБА_5 знає більше 20 років. Вони мешкали на Салтівському шосе приблизно 8 років. З ОСОБА_1 вона разом працювала в торгівлі. Разом їздили за грибами. Бувала у них в гостях. З ними ніхто не проживав, речі в квартирі лише їхні. У них були 2 кішки.

Суд, вислухавши пояснення заявника, свідків, розглянувши письмові пояснення заінтересованої особи, дослідивши та оцінивши здобуті та перевірені в судовому засіданні докази в їх сукупності, вважає, що заява підлягає задоволенню, виходячи з наступного:

Згідно з ст.15 ЦК України, кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання.

Відповідно доч.1 ст. 293 ЦПК України, окреме провадження - це вид непозовного цивільного судочинства, в порядку якого розглядаються цивільні справи про підтвердження наявності або відсутності юридичних фактів, що мають значення для охорони прав, свобод чи інтересів особи або створення умов здійснення нею особистих немайнових чи майнових прав або підтвердження наявності чи відсутності неоспорюваних прав.

У відповідності до вимог ч. 2 ст. 315 ЦПК України, у судовому порядку можуть бути встановлені також інші факти, від яких залежить виникнення, зміна або припинення особистих чи майнових прав фізичних осіб, якщо законом не визначено іншого порядку їх встановлення.

Для заявника встановлення факту постійного проживання із спадкодавцем на час відкриття спадщини, має юридичне значення, оскільки дозволить реалізувати його право на прийняття спадщини у встановленому законом порядку.

Згідно з ч.1ст. 1221 ЦК України місцем відкриття спадщини є останнє місце проживання спадкодавця.

Відповідно до положень ст.ст. 1216-1218 ЦК України, спадкуванням є перехід прав та обов`язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців). Спадкування здійснюється за заповітом або за законом. До складу спадщини входять усі права та обов`язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Згідно з ст. 1268 ЦК України, спадкоємець за заповітом чи за законом має право прийняти спадщину або не прийняти її. Спадкоємець, який постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, він не заявив про відмову від неї. Незалежно від часу прийняття спадщини вона належить спадкоємцеві з часу відкриття спадщини.

Судом встановлено, що як вбачається з наданого паспорту громадянина України НОМЕР_3 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 зареєстрована за адресою АДРЕСА_2 .

Як вбачається з інформаційної довідки з реєстру територіальної громади міста Харкова від 15.02.2024 ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 зареєстрована за адресою АДРЕСА_2 .

Згідно довідки про взяття на облік платника податків від 25.06.2005 № 20429 ОСОБА_2 зареєстрований за адресою місця проживання АДРЕСА_4

Відповідно до свідоцтва про укладення шлюбу НОМЕР_4 ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 14.12.1991 уклав шлюб з ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який зареєстрований Дзержинським відділом ЗАГС м. Харкова.

Копія свідоцтва про смерть серії НОМЕР_5 від 13.11.2021 видана відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Харкові Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), підтверджує, що ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , помер ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Після смерті ОСОБА_2 , відкрилася спадщина за законом.

Заявник ОСОБА_1 , як дружина спадкодавця, у першу та єдину чергу має право на спадкування за законом.

Судом вивчалися медичні виписки ОСОБА_2 та рахунки за надання послуг кабельного телебачення, та доступу до мережі інтернет, а саме:

- Виписка з історії хвороби №12345 хворого ОСОБА_2 , період лікування: 22.04.16 - 06.05.16, в якій зазначена домашня адреса хворого: АДРЕСА_2 ,

- Виписка з історії хвороби №17664 хворого ОСОБА_2 , період лікування: 27.07.19 - 02.08.19, в якій зазначена домашня адреса хворого: АДРЕСА_2 ,

- Виписка з історії хвороби №23486 хворого ОСОБА_2 , період лікування: 12.10.19 - 01.11.19, в якій зазначена домашня адреса хворого: АДРЕСА_2 ,

- Виписка з медичної карти стаціонарного хворого №3506/1269 ОСОБА_2 в якій вказані: поліклініка за місцем проживання АДРЕСА_5 , період лікування 21.07.20 - 04.08.20.

- Рахунки за надання послуг кабельного телебачення, та доступу до мережі інтернет, за 2010 рік, отримувач послуг ОСОБА_2 , місце надання послуг: АДРЕСА_2 .

З даних виписок вбачається, що адреса місця проживання стаціонарного хворого ОСОБА_2 є АДРЕСА_2

Згідно відповіді КНП ХОР «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» від 01.03.2024 № 02-282 - перевіркою форм первинної медичної облікової документації встановлено, що 11.11.2021 року службою ЕМД було прийнято виклик до гр-на ОСОБА_2 , за адресою: АДРЕСА_2 . Виклик надійшов від особи жіночої статі, яка представилась «дружиною». Сталась раптова зупинка кровообігу, що закінчилась смертю хворого, на жаль реанімаційні заходи, проведені бригадою ЕМД були безрезультатні. Щодо надання певних копій документів повідомляємо наступне, що відповідно до вимог наказу МОЗ України № 999 від 17.11.2010 року «Про затвердження форм звітності та медичної облікової документації служб швидкої та невідкладної медичної допомоги України», яким затвердженні: Інструкція щодо заповнення форми первинної медичної облікової документації 110/о «Карта виїзду швидкої медичної допомоги»: «Карта виїзду швидкої медичної допомоги» зберігається один рік після звітного періоду. Отже, надати карту виїзду швидкої медичної допомоги сформованої за результатом обслуговування вказаного виклику не представляється можливим через сплин строків зберігання.

Відповідно до інформаційної довідки зі спадкового реєстру (спадкові справи та видані на їх підставі свідоцтва про право на спадщину) № 76930728 від 13.05.2024 після ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_3 заведено спадкову справу № 362/2023 дата заведення 21.06.2023.

Згідно спадкової справи № 362/2023 дата заведення 21.06.2023, справа заведена на підставі заяви ОСОБА_1 , зареєстрованої за адресою АДРЕСА_2 . В матеріалах справи мається претензія кредитора АТ КБ «ПРИВАТБАНК».

В судовому засідання заявниця визнала вказано претензія та наявність заборгованості померлого перед банком.

Постановою СьомоїХарківської міськоїдержавної нотаріальноїконтори від 10.01.2024 про відмову у вчиненні нотаріальної дії - заяву ОСОБА_7 від 10 січня 2024 року про видачу свідоцтва про право на спадщину за законом після померлого ІНФОРМАЦІЯ_4 її чоловіка ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який був зареєстрований в АДРЕСА_1 , гуртожиток відмовлено.

Родинні відносини між померлим ОСОБА_2 та заявником ОСОБА_1 , підтверджується: копією свідоцтва про укладення шлюбу НОМЕР_4 , який зареєстрований 14.12.1991 Дзержинським відділом ЗАГС м. Харкова

Заявник ОСОБА_1 , з метою отримання права на належне йому спадкове майно, звернулася до державного нотаріуса із заявою про видачу свідоцтва про право на спадщину за законом. Однак державний нотаріус їй повідомила, що видати свідоцтво про право на спадщину за заповітом немає можливості, оскільки з представлених документів не вбачається, що вона постійно проживала разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини та пропустила строк для прийняття спадщини з поважної причини, а тому не вважається таким, що прийняла спадщину, у зв`язку з чим їй необхідно звернутися до суду для встановлення факту проживання з спадкодавцем ОСОБА_2 на час відкриття спадщини за однією адресою.

Таким чином, з наданих доказів суд вважає встановленим, що ОСОБА_1 постійно проживала за адресою: АДРЕСА_2 , разом з спадкодавцем ОСОБА_2 на час відкриття спадщини, тобто на день його смерті ІНФОРМАЦІЯ_4 .

Відповідно до ч.ч.1,6 ст.29 ЦК України, місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово. Фізична особа може мати кілька місць проживання.

Згідно з пп. 4.10 п. 4 гл. 10 розділу 2 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України видача свідоцтва про право на спадщину спадкоємцям, які прийняли спадщину, жодним строком не обмежена. Тобто спадкоємець, який прийняв спадщину, може звернутися за видачею свідоцтва протягом будь-якого часу після закінчення строку, встановленого для прийняття спадщини. Особливе значення при цьому має факт постійного проживання спадкоємця на час відкриття спадщини разом із спадкодавцем, який підтверджує фактичне прийняття спадщини і має бути доведений спадкоємцем.

В останньому випадку зазначені обставини є підставою для звернення з позовом або заявою (в залежності від наявності або відсутності спору щодо спадкового майна) про встановлення факту постійного проживання разом зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, а не з позовом про надання додаткового строку для прийняття спадщини (п.2 Листа Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 16.05.2013).

Отже, законодавець в даному випадку висунув вимогу про обов`язковість постійного проживання спадкоємця разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, що ставить прийняття спадщину у такому випадку в залежність від факту спільного постійного проживання вказаних осіб.

Відповідно до п. 2 Постанови Пленуму Верховного Суду України Про судову практику у справах про спадкування №7 від 30.05.2008, якщо виникнення права на спадкування залежить від доведення певних фактів, особа може звернутися в суд із заявою про встановлення цих фактів, яка у разі відсутності спору, розглядається за правилами окремого провадження. Зокрема, у такому порядку суди повинні розглядати заяви про встановлення факту проживання зі спадкодавцем однією сім`єю.

У п. 23 вищевказаної Постанови вказано, що якщо постійне проживання особи зі спадкодавцем на час відкриття спадщини не підтверджено відповідними документами, у зв`язку із чим нотаріус відмовив особі в оформленні спадщини, спадкоємець має право звернутися в суд із заявою про встановлення факту постійного проживання зі спадкодавцем на час відкриття спадщини, а не про встановлення факту прийняття спадщини.

У ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» визначено, що місце перебування особи - це адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком менше шести місяців на рік; місце проживання - житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини.

Таким чином, місце проживання необхідно відрізняти від місця перебування фізичної особи, тобто того місця, де вона не проживає, а тимчасово знаходиться.

За змістом пунктів 3.21, 3.22 глави 10 розділу 2 Порядку вчинення нотаріальних дій нотаріусами України, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 22 лютого 2012 року№296/5, в редакції, яка діяла на момент відкриття спадщини, спадкоємець, який постійно проживав із спадкодавцем на час відкриття спадщини, вважається таким, що прийняв спадщину, якщо протягом строку, встановленого ст.1270 ЦК України, він не заявив про відмову від неї.

У разі відсутності у паспорті такого спадкоємця відмітки про реєстрацію його місця проживання доказом постійного проживання із спадкодавцем можуть бути: довідка житлово-експлуатаційної організації, правління житлово-будівельного кооперативу, відповідного органу місцевого самоврядування про те, що спадкоємець на день смерті спадкодавця проживав разом із цим спадкодавцем.

Згідно ст. 2 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження.

З аналізу наведених норм можна дійти висновку, що законодавець не пов`язує місце відкриття спадщини з місцем реєстрації спадкодавця, а відповідно до ст. 1221 ЦК України ототожнює його з останнім місцем проживання останнього, яке може знаходитися поза межами його реєстраційного обліку.

При цьому, відсутність реєстрації спадкодавця за останнім його місцем проживання, зокрема за місцем проживання спадкоємця, не є абсолютним підтвердженням обставин про те, що спадкоємець не проживав із спадкодавцем на час відкриття спадщини, якщо обставини ч.3 ст. 1268 ЦК України підтверджуються достатністю інших належних і допустимих доказів.

Аналогічна правова позиція викладена у постанові Верховного Суду від 28.02.2018 у справі № 633/344/16-ц.

Як встановлено в судовому засіданні, спадкодавець ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , з моменту укладення шлюбу і до самої смерті, проживав разом зі своєю дружиною ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_2 .

Факт проживання подружжя ОСОБА_1 та ОСОБА_2 за адресою: АДРЕСА_2 , підтверджується, також показами свідків, які підтвердили, що ОСОБА_2 жив з дружиною ОСОБА_1 приблизно 8 років за адресою АДРЕСА_2 . ОСОБА_2 , дуже хворів, за ним доглядала дружина та похованням займалася, також, дружина.

Таким чином, факт, що має юридичне значення, а саме: факт постійного проживання подружжя ОСОБА_1 та ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_3 за адресою: АДРЕСА_2 , на час відкриття спадщини, як того вимагає положення ч. 3 ст.1268 ЦК України, знайшов своє підтвердження в ході судового розгляду, а тому ОСОБА_1 , вважається такою, що прийняла спадщину, що фактично усуває перешкоди для отримання заявником свідоцтва про право на спадщину за законом.

З огляду на викладене, виходячи з інтересів осіб щодо захисту їх права на спадкування, зважаючи на те, що заявник не має іншої можливості, окрім в судовому порядку, встановити факт його постійного проживання разом із спадкодавцем ОСОБА_2 на час відкриття спадщини, на основі повно та всебічно з`ясованих обставин справи, суд вважає, що дана заява підлягає задоволенню, оскільки вимога її законна, обґрунтована та доказово підтверджена письмовими доказами, які в свою чергу є послідовними та логічними, а тому не викликають сумніву в їх правдивості.

Встановлення факту постійного проживання подружжя ОСОБА_1 та ОСОБА_2 на час відкриття спадщини після смерті останнього, надасть змогу заявнику реалізувати своє право на оформлення спадщини після смерті чоловіка ОСОБА_2 у встановленому законом порядку.

На підставі викладеного, ст.ст. 15,16, 29, 1216-1218, 1221 ЦК України, керуючись статтями 258, 259, 263-265, 315, 319, 352-355 ЦПК України, суд-

У Х В А Л И В:

Заяву ОСОБА_1 провстановлення факту,що маєюридичне значення задовольнити.

Встановити факт спільного проживання ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , (РНОКПП НОМЕР_1 ) та її чоловіка, ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 (РНОКПП НОМЕР_2 ), який помер ІНФОРМАЦІЯ_4 , на день його смерті за адресою: АДРЕСА_2

Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення або з дня складання повного судового рішення у разі оголошення вступної та резолютивної частини рішення або розгляду справи без повідомлення (виклику) учасників справи до Харківського апеляційного суду.

Учасник справи, якому повне рішення суду не були вручені у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження на рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

З інформацією щодо тексту судового рішення учасники справи можуть ознайомитися за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: https://fr.hr.court.gov.ua

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

заявник ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адреса мешкання АДРЕСА_6 , РНОКПП НОМЕР_1 ,

заінтересована особа Сьома Харківська міська державна нотаріальна контора, юридична адреса 61165, Харківська обл., місто Харків, вул. Бакуліна, 1, ЄДРПОУ 24342337,

заінтересована особа Харківська міська рада, ЄДРПОУ 04059243, юридична адреса 61003, м. Харків, пл. Конституції, 7,

заінтересована особа Акціонерне товариство Комерційний банк «ПРИВАТБАНК», місце знаходження 49094, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 50

Повний текст судового рішення складено 20.01.2025 року.

Головуючий суддя-

СудФрунзенський районний суд м.Харкова
Дата ухвалення рішення15.01.2025
Оприлюднено21.01.2025
Номер документу124513046
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:.

Судовий реєстр по справі —645/816/24

Рішення від 15.01.2025

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

Рішення від 15.01.2025

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

Ухвала від 22.07.2024

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

Ухвала від 20.06.2024

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

Ухвала від 19.02.2024

Цивільне

Фрунзенський районний суд м.Харкова

Сілантьєва Е. Є.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні