ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33601 , м. Рівне, вул. Яворницького, 59
УХВАЛА
"17" січня 2025 р. Справа № 924/503/24
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії:
Головуючого судді Крейбух О.Г.
судді Тимошенко О.М.
судді Юрчук М.І.
без виклику (повідомлення) сторін
за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства ''Національна енергетична компанія ''Укренерго'' на рішення Господарського суду Хмельницької області, ухвалене 23.09.2024, повне рішення складено 26.09.2024, у справі № 924/503/24
за позовом Приватного акціонерного товариства ''Національна енергетична компанія ''Укренерго'', м. Київ
до Товариства з обмеженою відповідальністю ';'Новатор'', м.Хмельницький
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача, Акціонерного товариства ''Українська оборонна промисловість'', м. Київ
про стягнення 20 862 530,85 грн
ВСТАНОВИВ:
Постановою Північно-західного апеляційного господарського суду від 08.01.2025 у справі № 924/503/24, апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства ''Національна енергетична компанія ''Укренерго'' залишено без задоволення. Рішення Господарського суду Хмельницької області від 23.09.2024 у справі № 924/503/24 залишено без змін.
При виготовленні повного тексту вказаної постанови у вступній частині допущено описку, а саме замість прізвища та ініціалів представника третьої особи - Шевченка Б.В. помилково вказано прізвище та ініціали представника третьої особи - Костроміна Д.Г.
Відповідно до ст. 243 ГПК України, суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. За ініціативою суду питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні за участю учасників справи, проте їхня неявка не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
За наведеного допущена описка підлягає виправленню за ініціативою суду.
Керуючись ст. 32, 234, 243, 273 Господарського процесуального кодексу України, суд
УХВАЛИВ:
1. Виправити описку, допущену у вступній частині постанови Північно-західного апеляційного господарського суду від 08.01.2025 у справі № 924/503/24, а саме замість прізвища та ініціалів представника третьої особи "Костроміна Д.Г." слід читати "Шевченко Б.В.".
2. Ухвала набирає законної сили з дня її підписання суддями та може бути оскаржена до Верховного Суду відповідно до статті 287 Господарського процесуального кодексу України.
3. Ухвалу надіслати до зареєстрованих електронних кабінетів учасників справи.
Головуючий суддя Крейбух О.Г.
Суддя Тимошенко О.М.
Суддя Юрчук М.І.
Суд | Північно-західний апеляційний господарський суд |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2025 |
Оприлюднено | 21.01.2025 |
Номер документу | 124515242 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв |
Господарське
Північно-західний апеляційний господарський суд
Крейбух О.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні