ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Давидюка Тараса, 26А, м. Рівне, 33013, тел. (0362) 62 03 12, код ЄДРПОУ: 03500111,
e-mail: inbox@rv.arbitr.gov.ua, вебсайт: https://rv.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
20 січня 2025 р. Справа № 918/1204/24
Господарський суд Рівненської області у складі головуючого судді Політики Н.А., розглянувши матеріали позовної заяви керівника Дубенської окружної прокуратури (35603, Рівненська обл., м. Дубно, вул. Івана Франка, 10) в інтересах держави в особі Бокіймівської сільської ради Дубенського району Рівненської області (35162, Рівненська обл., с. Бокійма, вул. Незалежності, буд. 14Б)
до Приватного підприємства "Сам-Лев" (35622, Рівненська обл., с. Привільне, вул. Центральна, 2)
про визнання недійсними додаткових угод та розірвання договору
ВСТАНОВИВ:
У грудні 2024 року керівник Дубенської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Бокіймівської сільської ради Дубенського району Рівненської області звернувся до Господарського суду Рівненської області з позовною заявою до Приватного підприємства "Сам-Лев", в якій просить:
- визнати недійсною Додаткову угоду № 4 від 31.12.2022 до Договору підряду № 33 від 20.09.2019, укладеного між Бокіймівською сільською радою Дубенського району Рівненської області та Приватним підприємством "Сам-Лев";
- визнати недійсною Додаткову угоду № 5 від 29.12.2023 до Договору підряду № 33 від 20.09.2019, укладеного між Бокіймівською сільською радою Дубенського району Рівненської області та Приватним підприємством "Сам-Лев";
- розірвати Договір підряду № 33 від 20.09.2019, укладений між Бокіймівською сільською радою Дубенського району Рівненської області та Приватним підприємством "Сам-Лев", предметом якого є виконання робіт по об`єкту: "Капітальний ремонт вул. Шкільна в с. Вовничі Млинівського району Рівненської області".
Ухвалою суду від 6 січня 2025 року позовну заяву керівника Дубенської окружної прокуратури залишено без руху та встановлено керівнику Дубенської окружної прокуратури строк на усунення недоліків позовної заяви - 5 (п`ять) днів з дня отримання даної ухвали та спосіб усунення недоліків позовної заяви шляхом подання до суду:
- доказів реєстрації електронного кабінету позивача - Бокіймівської сільської ради Дубенського району Рівненської області відповідно до частини шостої статті 6 ГПК України.
13 січня 2025 року від керівника Дубенської окружної прокуратури через систему "Електронний суд" надійшла заява від 13.01.2025 року про усунення недоліків з додатками, в якій зазначено, що Бокіймівською сільською радою Дубенського району Рівненської області 10 січня 2025 року здійснено реєстрацію Електронного кабінету в системі ЄСІТС. До заяви долучено відповідь № 6212844 про наявність зареєстрованого електронного кабінету ЄСІТС в Бокіймівської сільської ради Дубенського району Рівненської області.
Судом встановлено, що керівником Дубенської окружної прокуратури усунуто недоліки, які стали підставою для залишення позовної заяви без руху, у строк, встановлений судом.
Згідно положень статті 174 Господарського процесуального кодексу (далі - ГПК України), якщо позивач усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, вона вважається поданою у день первинного її подання до господарського суду та приймається до розгляду, про що суд постановляє ухвалу в порядку, встановленому статтею 176 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 176 ГПК України за відсутності підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження суд відкриває провадження у справі протягом п`яти днів з дня надходження позовної заяви або заяви про усунення недоліків, поданої в порядку, передбаченому статтею 174 цього Кодексу.
Розглянувши матеріали позовної заяви, господарський суд визнав їх достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі.
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 176 ГПК України про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються, зокрема, за якими правилами позовного провадження (загального чи спрощеного) буде розглядатися справа.
Відповідно до частини 3 статті 12 ГПК України загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Приймаючи до уваги категорію справи, суд згідно з частиною 3 статті 247 ГПК України, дійшов висновку про розгляд даної справи за правилами загального позовного провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 181 ГПК України для виконання завдання підготовчого провадження в кожній судовій справі, яка розглядається за правилами загального позовного провадження, проводиться підготовче засідання.
Згідно ч. 2 ст. 181 ГПК України дата і час підготовчого засідання призначаються суддею з урахуванням обставин справи і необхідності вчинення відповідних процесуальних дій. Підготовче засідання має бути розпочате не пізніше ніж через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі.
На підставі ст. 181 ГПК України, суд вважає за необхідне призначити у справі підготовче засідання.
Керуючись ст. ст. 12, 120, 176, 181, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Прийняти позовну заяву до розгляду та відкрити провадження у справі.
2. Здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження у змішаній (паперовій та електронній) формі.
3. Підготовче засідання призначити на "24" лютого 2025 р. на 10:40 год.
4. Засідання відбудеться в приміщенні Господарського суду Рівненської області за адресою: м. Рівне, вул. Давидюка Тараса, 26-А, в залі судових засідань № 16.
5. Запропонувати відповідачу у строк протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання даної ухвали подати до суду відзив на позов з урахуванням вимог ст. 165 ГПК України.
6. Запропонувати позивачу у строк протягом п`яти днів з дня отримання відзиву подати до суду відповідь на відзив з урахуванням вимог ст. 166 ГПК України.
7. Запропонувати відповідачу у строк протягом п`яти днів з дня отримання відповіді на відзив подати до суду заперечення з урахуванням вимог ст. 167 ГПК України.
8. Викликати учасників справи у підготовче засідання.
9. При направленні у підготовче засідання уповноважених представників сторін, останнім мати при собі відповідно до ст. 60 ГПК України документи, що підтверджують повноваження представників.
10. Звернути увагу сторін, що подання доказів здійснюється в порядку, передбаченому ст. 80 Господарського процесуального кодексу України.
11. Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://rv.arbitr.gov.ua/sud5019/.
Ухвала згідно частини 2 статті 235 ГПК України підписана та набрала законної сили 20 січня 2025 року та оскарженню не підлягає.
Суддя Політика Н.А.
Суд | Господарський суд Рівненської області |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2025 |
Оприлюднено | 21.01.2025 |
Номер документу | 124517153 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі підряду, з них |
Господарське
Господарський суд Рівненської області
Політика Н.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні