Справа № 185/1677/21
Провадження № 6/185/50/25
У Х В А Л А
13 січня 2025 року Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі головуючого судді Головіна В.О., за участю секретаря судового засідання Преображенської К.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Павлограді заяву ОСОБА_1 про визнання судового наказу № 185/1677/21 за заявою ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини з ОСОБА_1 таким, що не підлягає виконанню
В С Т А Н О В И В
В провадженні суду перебуває цивільна справа за заявою ОСОБА_1 про визнання судового наказу № 185/1677/21 за заявою ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини з ОСОБА_1 таким, що не підлягає виконанню.
В судове засідання заявник ОСОБА_1 не з`явилась, у заяві просить розглядати справу без їх участі.
Представник стягувача ОСОБА_3 адвокат Євдокимова Ю.В. у судове засідання не з`явилась, звернулась до суду з клопотанням про обов`язкову явку заявника ОСОБА_1 у судовому засіданні. Клопотання обґрунтоване тим, що відповідно до матеріалів справи, заява про визнання судового наказу таким, що не підлягає виконанню підписана самою ОСОБА_1 , яка відповідно її заяви мешкає у Чехії. Документів про представництво її інтересів іншою особою не долучено д матеріалів справи, тому у ОСОБА_3 та його представника є сумніви, що заява та додані до неї документи підписані саме ОСОБА_1 .
Процесуальний порядок провадження у цивільних справах визначаєтьсяЦПК Українита іншими законами України, якими встановлюється зміст, форма, умови реалізації процесуальних прав і обов`язків суб`єктів цивільно-процесуальних правовідносин та їх гарантій.
Згідно з ч. 1 ст. 2 ЦПК України завданням цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 223 ЦПК України, якщо суд визнає потрібним, щоб сторона, яка подала заяву про розгляд справи за її відсутності, дала особисті пояснення - суд відкладає розгляд справи. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники.
Вивчивши клопотання, матеріали справи, суд вважає за необхідне визнати обов`язковою участь заявника по справі в судовому засіданні при розгляді даної справи для надання особистих пояснень щодо заяви, оскільки для з`ясування обставин щодо правовідносин, що виникли між сторонами, необхідно заслухати пояснення сторін по справі.
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 258-260 ЦПК України, суд
П О С Т А Н О В И В :
Визнати обов`язковоюучасть заявника ОСОБА_1 у судовому засіданні при розгляді цивільної справи за заяву ОСОБА_1 про визнання судового наказу № 185/1677/21 за заявою ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини з ОСОБА_1 таким, що не підлягає виконанню.
Судове засідання по справі відкласти на 06 березня 2025 року 13.15 годин.
Копію ухвали направити заявнику для виконання.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://pvm.dp.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Cуддя: В. О. Головін
Суд | Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 13.01.2025 |
Оприлюднено | 21.01.2025 |
Номер документу | 124518662 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Інші скарги та заяви в процесі виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) |
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Цивільне
Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Головін В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні