Ухвала
від 15.01.2025 по справі 308/11203/24
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 308/11203/24

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

15 січня 2025 року м. Ужгород

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області в складі головуючого судді Іванова А.П., за участі секретаря судового засідання Боти О.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє представник адвокат Косарева-Козлова Людмила Олександрівна, до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляються самостійні вимоги щодо предмета спору на стороні позивача: ОСОБА_3 , виконавчий комітет Великодобронської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, про визнання особи батьком дитини та внесення змін до актового запису про народження,-

ВСТАНОВИВ:

У провадженніУжгородського міськрайонногосуду Закарпатськоїобласті перебуваєцивільна справаза позовною заявою ОСОБА_1 ,в інтересахякої дієпредставник адвокат Косарева-КозловаЛюдмила Олександрівна,до ОСОБА_2 ,треті особи,які незаявляються самостійнівимоги щодопредмета споруна стороніпозивача: ОСОБА_3 ,виконавчий комітетВеликодобронської сільськоїради Ужгородськогорайону Закарпатськоїобласті,про визнанняособи батькомдитини тавнесення зміндо актовогозапису пронародження,

Ухвалою Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області від 25.09.2024 року призначено у справі судову молекулярно-генетичну експертизу, провадження у справі зупинено.

13.01.2025 до суду від Закарпатського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України, надійшло повідомлення про неможливість проведення експертизи.

Згідно ч. 1ст. 254 ЦПК Українипровадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи абоза ініціативою судуне пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.

З урахуванням викладеного, суд дійшов висновку, що відпали обставини, що були підставою для зупинення провадження у цій справі, відтак провадження підлягає поновленню.

Керуючись ст.254,260,353 ЦПК України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Поновити провадження у справі № 308/11203/24 за позовною заявою ОСОБА_1 , в інтересах якої діє представник адвокат Косарева-Козлова Людмила Олександрівна, до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляються самостійні вимоги щодо предмета спору на стороні позивача: ОСОБА_3 , виконавчий комітет Великодобронської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області, про визнання особи батьком дитини та внесення змін до актового запису про народження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ужгородського

міськрайонного суду А.П. Іванов

СудУжгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення15.01.2025
Оприлюднено22.01.2025
Номер документу124526053
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про встановлення батьківства або материнства

Судовий реєстр по справі —308/11203/24

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 15.01.2025

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 25.09.2024

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

Ухвала від 05.07.2024

Цивільне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Іванов А. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні