Ухвала
від 17.01.2025 по справі 320/5338/24
ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ШОСТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУДСправа № 320/5338/24

УХВАЛА

17 січня 2025 року м. Київ

Колегія суддів Шостого апеляційного адміністративного суду у складі судді-доповідача Кучми А.Ю. та суддів Аліменка В.О., Безименної Н.В., перевіривши на відповідність вимогам ст.ст. 295, 296 КАС України апеляційну скаргу Головного управління ДПС у м.Києві на додаткове рішення Київського окружного адміністративного суду від 06 грудня 2024 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «АВЕНТИН» до Головного управління ДПС у м.Києві; Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИЛА:

Додатковим рішенням Київського окружного адміністративного суду від 06 грудня 2024 року стягнуто на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «АВЕНТИН» понесені витрати на правову допомогу в розмірі 5000 грн (п`ять тисяч гривень 00 коп.) за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління ДПС у м. Києві. Стягнуто на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «АВЕНТИН» понесені витрати на правову допомогу в розмірі 5000 грн (п`ять тисяч гривень 00 коп.) за рахунок бюджетних асигнувань Державної податкової служби України

Не погоджуючись із зазначеним судовим рішенням, відповідачем подано апеляційну скаргу.

Апеляційна скарга подана у строк, встановлений ст. 295 КАС України, за своєю формою та змістом відповідає вимогам, що визначені ст. 296 КАС України.

Зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України перевірено.

Підстав для відмови у відкритті апеляційного провадження, залишення апеляційної скарги без руху або її повернення не встановлено.

З огляду на викладене колегія суддів вважає, що наявні підстави для відкриття апеляційного провадження та підготовки справи до апеляційного розгляду в порядку, встановленому ст. 306 КАС України.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 295, 296, 306 КАС України, колегія суддів -

УХВАЛИЛА:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Головного управління ДПС у м.Києві на додаткове рішення Київського окружного адміністративного суду від 06 грудня 2024 р. у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробниче підприємство «АВЕНТИН» до Головного управління ДПС у м.Києві; Державної податкової служби України про визнання протиправними та скасування рішень, зобов`язання вчинити дії,-

Встановити строк до 06 лютого 2025 року, протягом якого учасники справи можуть подати відзив на апеляційну скаргу разом з доказами його надсилання (надання) іншим учасникам справи та заперечення проти заяв і клопотань, якщо такі містяться в апеляційній скарзі.

Роз`яснити учасникам справи, що у відзиві на апеляційну скаргу може міститися клопотання особи про розгляд справи за її участі. За відсутності такого клопотання вважається, що особа не бажає брати участі у судовому засіданні суду апеляційної інстанції.

Запропонувати учасникам справи подати відзив на апеляційну скаргу в електронному вигляді через особистий кабінет в підсистемі "Електронний суд".

Витребувати з Київського окружного адміністративного суду матеріали справи №320/5338/24.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та не може бути оскаржена в касаційному порядку.

Суддя-доповідач А.Ю.Кучма

Судді В.О.Аліменко

Н.В.Безименна

СудШостий апеляційний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення17.01.2025
Оприлюднено22.01.2025
Номер документу124538822
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи з приводу адміністрування податків, зборів, платежів, а також контролю за дотриманням вимог податкового законодавства, зокрема щодо адміністрування окремих податків, зборів, платежів, з них зупинення реєстрації податкових накладних

Судовий реєстр по справі —320/5338/24

Ухвала від 04.02.2025

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Кучма Андрій Юрійович

Ухвала від 04.02.2025

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Кучма Андрій Юрійович

Ухвала від 17.01.2025

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Кучма Андрій Юрійович

Рішення від 06.12.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Жукова Є.О.

Ухвала від 19.11.2024

Адміністративне

Шостий апеляційний адміністративний суд

Кучма Андрій Юрійович

Рішення від 07.11.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Жукова Є.О.

Ухвала від 19.02.2024

Адміністративне

Київський окружний адміністративний суд

Жукова Є.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні