1-в/465/63/25
У Х В А Л А
про проведення судового засідання
в режимі відеоконференції
17.01.2025 року м. Львів
Франківський районний суд м. Львова в складі:
головуючої - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши питання проведення судового засідання з розгляду заяви голови ЛПК Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" ОСОБА_3 та лікуючого лікаря-психіатра ОСОБА_4 щодо продовження застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом ОСОБА_5 , у режимі відеоконференції,
встановив:
В провадженні Франківського районного суду м.Львова перебуває заява голови ЛПК Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" ОСОБА_3 та лікуючого лікаря-психіатра ОСОБА_4 щодо продовження застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом ОСОБА_5 .
Судом встановлено, що ОСОБА_5 на даний час перебуває у Комунальному підприємстві "Обласна психіатрична лікарня с.Орлівка" Рівненської обласної ради.
Згідно п.1 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин.
Відповідно до ч.3 ст.336 КПК України застосовувані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку. Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені цим Кодексом.
Відповідно до ч.5 ст.336 КПК України, якщо особа, яка братиме участь у судовому провадженні дистанційно, знаходиться у приміщенні, розташованому поза територією юрисдикції суду та поза територією міста, в якому розташований суд, суд своєю ухвалою може доручити суду, на території юрисдикції якого перебуває така особа, здійснити дії, передбачені частиною четвертою цієї статті. Копія ухвали може бути надіслана електронною поштою, факсимільним або іншим засобом зв`язку. Суд, що отримав доручення, за погодженням з судом, що надав доручення, зобов`язаний у визначений в ухвалі строк організувати виконання зазначеного доручення.
Виходячи з викладеного, з огляду на необхідність участі особи у розгляді заяви про продовження застосування примусових заходів медичного характеру, суд приходить до висновку, що судове засідання з розгляду даної заяви слід провести в режимі відеоконференції з Комунальним підприємством "Обласна психіатрична лікарня с.Орлівка" Рівненської обласної ради.
На підставі викладеного, керуючись статтями 22, 81, 336, 371 КПК України, суд
постановив:
Судове засідання, призначене на 17.01.2025 року о 10 год. 00 хв. з розгляду заяви голови ЛПК Комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня" ОСОБА_3 та лікуючого лікаря-психіатра ОСОБА_4 щодо продовження застосування примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із звичайним наглядом ОСОБА_5 провести в режимі відеоконференції з Комунальним підприємством "Обласна психіатрична лікарня с.Орлівка" Рівненської обласної ради.
Доручити працівникам Комунального підприємства "Обласна психіатрична лікарня с.Орлівка" Рівненської обласної ради на 17.01.2025 року о 10 год. 00 хв. забезпечити проведення відеоконференції за участю представника лікарні та ОСОБА_5 .
Застосовані в дистанційному судовому провадженні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення і звуку, дотримання принципу гласності та відкритості судового провадження, а також інформаційну безпеку.
Учасникам кримінального провадження має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового провадження, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені КПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання й оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Франківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 17.01.2025 |
Оприлюднено | 22.01.2025 |
Номер документу | 124541996 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про продовження, зміну або припинення застосування примусових заходів медичного характеру |
Кримінальне
Франківський районний суд м.Львова
Марків Ю. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні