Ухвала
від 14.10.2024 по справі 175/4120/24
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 175/4120/24

Провадження № 1-кп/175/219/24

2024 рік

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

14 жовтня 2024 року смт Слобожанське

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області в складі:

головуючої: судді ОСОБА_1

за участю секретаря судового засідання: ОСОБА_2

за участю прокурора: ОСОБА_3

за участю представника потерпілого: ОСОБА_4

за участю обвинуваченого: ОСОБА_5

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні кримінальне провадження № 12024050000000176 за обвинувальним актом відносно ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Островськ Дмитровського району Орловської області, зареєстрованого та мешкаючого за адресою: АДРЕСА_1 ,

обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України,

В С Т А Н О В И В:

21 березня 2024 року до суду надійшов обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно ОСОБА_5 , обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, з відповідними додатками до нього. Під час досудового розслідування обвинуваченому запобіжний захід не обирався.

Ухвалою судді від 25 березня 2024 року обвинувальний акт був призначений до підготовчого судового засідання.

В підготовчому судовому засіданні обвинувачений заявив клопотання про закриття кримінального провадження у зв`язку зі звільненням його від кримінальної відповідальності, оскільки він після вчинення кримінального правопорушення щиро покаявся, з 27 липня 2022 року звільнений з посади директора училища, наразі не працює, є пенсіонером, а тому внаслідок зміни обстановки він перестав бути суспільно небезпечною особою.

В підготовчому судовому засіданні прокурор не заперечував проти заявленого обвинуваченим клопотання та зазначив, що є всі підстави для закриття кримінального провадження у зв`язку зі звільненням обвинуваченого від кримінальної відповідальності.

В судовому засіданні представник потерпілого заперечувала проти заявленого обвинуваченим клопотання та закриття кримінального провадження.

Суд, вислухавши думку учасників судового провадження, вивчивши матеріали кримінального провадження, вважає можливим закрити кримінальне провадження та звільнити обвинуваченого від кримінальної відповідальності у зв`язку із зміною обстановки, з таких підстав.

Відповідно до ст. 48 КК України, особу, яка вперше вчинила кримінальний проступок або нетяжкий злочин, крім корупційних кримінальних правопорушень, кримінальних правопорушень, пов`язаних з корупцією, порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебували під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, може бути звільнено від кримінальної відповідальності, якщо буде визнано, що на час кримінального провадження внаслідок зміни обстановки вчинене нею діяння втратило суспільну небезпечність або ця особа перестала бути суспільно небезпечною.

Відповідно до п. 1 ч. 2 ст. 284 КПК України, кримінальне провадження закривається судом: у зв`язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.

Відповідно до ч. 1, ч. 4 ст. 286 КПК України, звільнення від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення здійснюється судом. Якщо під час здійснення судового провадження щодо провадження, яке надійшло до суду з обвинувальним актом, сторона кримінального провадження звернеться до суду з клопотанням про звільнення від кримінальної відповідальності обвинуваченого, суд має невідкладно розглянути таке клопотання.

Відповідно до ч. 3 ст. 288 КПК України, суд своєю ухвалою закриває кримінальне провадження та звільняє підозрюваного, обвинуваченого від кримінальної відповідальності у випадку встановлення підстав, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.

Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 314 КПК України, у підготовчому судовому засіданні суд має право прийняти такі рішення: закрити провадження у випадку встановлення підстав, передбачених пунктами 4 8, 10 частини першої або частиною другою статті 284 цього Кодексу.

Так, органами досудового розслідування обвинувачений ОСОБА_5 обвинувачується в тому, що відповідно до наказу від 18 січня 1995 року він був призначений на посаду директора Краматорського ПТУ. В подальшому повноваження обвинуваченого ОСОБА_5 як директора Краматорського вищого професійного училища були продовжені відповідно до контракту, укладеного 24 травня 2017 року.

Відповідно до умов контракту визначено: «Розділ 1. 1.1. За цим контрактом керівник зобов`язується безпосередньо та через: органи управління Навчального закладу, на підставі засад єдиноначальності здійснювати поточне управління (керівництво) навчальним закладом, забезпечувати його високоефективну діяльність, ефективне використання збереження закріпленого за навчальним закладом майна, реалізовувати державну політику у сфері освіти. 1.2. На підставі контракту виникають трудові відносини між керівником та органом управління майном. 1.3. Керівник, який уклав цей контракт, є повноважним представником навчального закладу під час реалізації повноважень, функцій, прав та обов`язків навчального закладу, передбачених актами законодавства України, Статутом навчального закладу, іншими нормативними документами. 1.4. Керівник діє на засадах єдиноначальності та є підзвітним підконтрольним Органу управління майном, Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації (далі Департамент) і несе особисту відповідальність за належне функціонування навчального закладу в межах та спосіб, передбачених законодавством України, цим контрактом.

Розділ 2. Права та обов`язки сторін. 2.1. Керівник самостійно, межах повноважень, встановлених законодавством України, Статутом навчального закладу та цим контрактом вирішує питання щодо управління навчальним закладом за винятком питань віднесених до компетенції Органу управління майном та/або Департаменту. 2.2. Керівник здійснює поточне (оперативне) керівництво навчальним закладом, організовує його освітню, навчально-виробничу, господарську, соціально-побутову та іншу діяльність, забезпечує виконання завдань начального закладу, передбачених законодавством України, Статутом начального закладу, та цим контрактом. 2.5. Обов`язки керівника навчального закладу. 2.5. 1. Керівник навчального закладу: 2.5.1.4. Несе персональну відповідальність за дотримання фінансово-господарської та трудової дисципліни. 2.5.1.6. Несе персональну відповідальність за дотримання структурними підрозділами штатно-фінансової дисципліни. 2.5.1.7. Несе персональну відповідальність за ефективне і раціональне використання та збереження бюджетних коштів, державного майна, закріпленого за навчальним закладом. 2.5.2 Керівник зобов`язаний забезпечити дотримання законодавства у діяльності навчального закладу, в тому числі щодо: 2.5.2.9. Стійкого фінансово-економічного становища навчального закладу. 2.5.2.10. Збереження майна та інших матеріальних цінностей, що належать навчальному закладу, недопущення необґрунтованої втрати матеріальних активів начального закладу 2.5.2.11. Додержання умов колективного договору та Статуту начального закладу.»

Тобто, у період часу з 18 січня 1995 року по 27 липня 2022 року обвинувачений ОСОБА_5 , перебуваючи на посаді директора Краматорського вищого професійного училища, та враховуючи надані йому повноваження, постійно обіймав на державному підприємстві посаду, пов`язану з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, та відповідно до п. 1 примітки ст. 364 КК України був службовою особою.

Так, 21 грудня 2020 року між Краматорським вищим професійним училищем в особі директора ОСОБА_5 та фізичною особою-підприємцем ОСОБА_6 (далі постачальник) було укладено договір № 14 щодо постачання частин та приладдя до транспортних засобів та їх механічних частин (код ДК 021:2015 (CPV) 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів фургонів та автомобілів). Згідно з умовами договору: «1.4. Постачальник гарантує, що товар належить йому на праві власності, не перебував під забороною відчуження, арештом, не с предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов`язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження чи обмеження, передбаченого чинним в Україні законодавством. 1.5. Місце поставки товару: Донецька обл., м. Краматорськ, вул. Героїв України, 5. 1.6. Строк поставки товару: до 31 грудня 2020 року зазначені у Специфікації, яка є невід`ємною частиною даного договору. 2.1. Товар постачальника повинен відповідати вимогам до його якості на момент передачі покупцю. Разом з товаром постачальник повинен передати покупцю документи, які належать до передачі разом з товаром відповідно до чинного законодавства України. До таких документів належать бухгалтерські документи та документи, що засвідчують якість товару (інструкції з експлуатації, гігієнічний висновок, сертифікат якості, сертифікат відповідності, гарантійний талон, технічний паспорт тощо). 2.2. Гарантійний термін на товар вказуються у паспорті на товар та починає діяти з дати введення товару в експлуатацію. Постачальник несе повну відповідальність за якість товару у межах гарантійного строку зазначеного в гарантійному талоні. 2.3. Гарантія якості товару розповсюджується також на всі комплектуючі вироби. В межах гарантії постачальник зобов`язується за свій рахунок протягом 5 робочих днів з моменту отримання письмового повідомлення від покупця про настання гарантійних обставин на вимогу покупця провести заміну товару або здійснити усунення несправностей і/або дефектів. 2.5. Вартість переміщень товару, за потреби в його ремонті, впродовж дії гарантійного талону в повній мірі покладається на постачальника. Якщо в період гарантійної експлуатації виявляться недоліки, які не дозволять продовжити нормальну експлуатацію товару до їх усунення, то гарантійний термін подовжується на період усунення недоліків. 2.7. Усунення недоліків та/або заміни неякісного товару здійснюється постачальником за свій рахунок. У разі відмови постачальника від виправлення виявлених недоліків та/або заміну товару третім особам покупець має доручити виправлення недоліків та/або заміну товару третім особам (організаціям) з віднесенням витрат на рахунок постачальника. 2.8. У випадку ненадання всіх перелічених у даному розділі документів, а також поставки некомплектного товару, товар вважається не поставленим і кінцевий термін розрахунку може переноситися до усунення недоліків. 2.9. Постачальник підтверджує, що товар, який постачається, не перебував в експлуатації, а терміни та умови їх зберігання не порушені. 2.10. При поставці технічні, якісні та кількісні характеристики товару повинні цілком відповідати заявленим у тендерній документації технічним вимогам чинним в Україні стандартам та технічній документації на даний товар. 3.2. Загальна сума договору складає 3447675 гривень 00 копійок. 3.5. Будь-які зміни ціни для вступу в силу вимагають узгодження з покупцем. У разі зміни цін на товарних ринках України ціна товару може бути змінена за згодою сторін шляхом укладення додаткової угоди у письмовій формі (додатковій Специфікації). 4.1. Постачальник зобов`язаний поставити, встановити, підключити та налаштувати даний предмет закупівлі і передати покупцю товар на умовах DDP у місце поставки товару, указані у п. 1.5 договору (відповідно до правил ІНКОТЕРМС в редакції 2010 року). Налаштування цього предмету закупівлі проводиться представником постачальника за адресою замовника. 4.2. Постачальник за власний рахунок здійснює доставку товару. 4.5. Приймання товару за кількістю та якістю здійснюється покупцем у відповідності Інструкціями № П-6 від 15 червня 1965 року та № П-7 від 25 квітня 1966 року, затверджених постановами Держарбітражу СРСР. 4.6. При виявленні невідповідності якості або кількості товару, що постачається, складаються акти згідно з чинним законодавством. На підставі цих актів покупець має право пред`явити рекламацію постачальнику протягом 5 робочих днів з моменту поставки товару. За постачальником залишається право взяти участь у перевірці якості та кількості товару а також отримати зразки товару, який пред`явлений як дефектний. 4.8. Факт прийому-передачі товару підтверджується підписанням сторонами видаткової накладної. Претензії у зв`язку недопостачанням товару можуть пред`являтися постачальнику на місці передачі товару шляхом складання відповідного акту, або шляхом направлення постачальнику претензії протягом 5 робочих днів з дати доставки товару. Постачальник, допустив неповну поставку товару, зобов`язаний поставити товар у повному обсязі протягом 5 робочих днів. 4.11. Постачальник повинен розглянути претензію покупця протягом 5 робочих дні в з моменту її отримання та задовольнити вимоги покупця, або направити письмову мотивовану відмову. 4.12. Ризик випадкової загибелі або випадкового псування товару покладається на власника товару. 4.13. Право власності на товар виникає у момент його передачі постачальника до покупця на підставі видаткової накладної підписаної представниками сторін. 4.14. Початком перебігу строку поставки товару в день, наступний за датою, в яку сторони підписали цей договір договору. 4.15. Постачальник зобов`язаний поставити товар покупцю протягом 45 календарних днів від початку перебігу строку поставки. 4.16. У випадку неможливості поставки всього товару постачальником покупцю до кінця строку поставки, постачальнику дозволяється здійснити поставку не більше ніж 75 % одиниць продукції (верстатів) в інший день, але не пізніше 25 січня 2021 року. Оплата здійснюється в розмірі повної вартості товару шляхом безготівкового переказу на поточний рахунок постачальника, вказаний у реквізитах у цьому договорі. 6.2. Постачальник зобов`язаний: 6.2.1. Протягом 5 календарних днів з моменту укладання цього договору надати в письмовому вигляді інформацію про сервісні центри, які обслуговують товар, що поставляється постачальником. 6.2.3. Самостійно доставити товар або за свій рахунок укласти договір перевезення з третіми особами. 6.2.4. Поставити товар належної комплектність, у кількості та в терміни, визначені цим договором. 6.2.5. У разі поставки неякісного товару або товару з дефектами безоплатно замінити товар неналежної якості протягом 5 робочих днів з моменту отримання письмового повідомлення покупця про виявлені недоліки товару. 6.2.6. У разі поставки некомплектного товару протягом 5 робочих днів доукомплектувати товар у відповідності з вимогами, викладеними в додатку № l до цього договору. 6.3. Покупець зобов`язаний: 6.3.1. Оплатити постачальнику товар, поставлений належним чином у відповідності з умовами цього договору та додатку до нього. 6.3.2. Письмово повідомити постачальника про неякісний товар. При цьому сторони складають акт про виявлення дефектів. Після того, як порушення було виявлено, покупець зобов`язаний припинити експлуатацію товару для прийому товару на гарантійне обслуговування постачальником. 7.1. У разі невиконання постачальником зобов`язань за цим договором постачальник сплачує покупцеві пеню в розмірі облікової ставки Національного Банку України за кожен день прострочення зобов`язання, яка діє на момент притягнення постачальника до відповідальності, а за прострочення понад 30 календарних днів додатково стягуються штраф у розмірі 7 % від вказаної вартості товару. 7.2. За порушення умов зобов`язання щодо якості (комплектності) товару, який передається покупцю, з постачальника стягується штраф у розмірі двадцяти відсотків від вартості неякісного товару. 7.3. При порушенні строків заміни або гарантійного ремонту товару, постачальник зобов`язується за вимогою покупця оплатити останньому штраф у розмірі 10 відсотків від загальної вартості товару, зазначеної у п. 3.2. цього договору. 7.4. У випадку відмови або часткової відмови постачальника від виконання зобов`язань поставки товару та настання обставин, передбачених п. 10.4 цього договору, постачальник сплачує покупцю штраф у розмірі 10 % від вартості невиконаного за договором зобов`язання. 7.5. В разі поставки неякісного товару або надання неякісних послуг, покупець має право не оплачувати товар до повного і належного виконання постачальником своїх зобов`язань за цим договором, а постачальник зобов`язується замінити неякісний товар товаром належної якості. 7.6. У разі невиконання або неналежного виконання постачальником зобов`язань за договором, покупець має право за своїм вибором використати оперативно-господарську санкцію у вигляді: відмови від оплати за неякісно поставлений товар із звільненням покупця від будь-якої відповідальності за такі дії; відмови від виконання подальших своїх зобов`язань за цим договором із звільненням від відповідальності за таке невиконання.

24 грудня 2020 року директор Краматорського вищого професійного училища ОСОБА_5 , знаходячись за місцем своєї роботи в приміщенні Краматорського вищого професійного училища, розташованого за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України 5, у денний робочий час, відповідно до графіку роботи Краматорського вищого професійного училища, більш точний час під час досудового розслідування не встановлений, будучи службовою особою, перебуваючи в своєму службовому кабінеті, неналежно виконуючи свої службові обов`язки через несумлінне ставлення до них, а саме в порушення вищевказаних вимог Статуту Краматорського вищого професійного училища та контракту, будучи уповноваженою особою, підписав акти приймання № 07 та № 08 від 24 грудня 2020 року, згідно з якими прийняв неякісний товар від фізичної особи підприємця ОСОБА_6 , а саме: 5 парних динамічних стендів механізмів та систем автомобіля якими укомплектований стенд-тренажер «Діюча ходова частина легкового автомобіля»; 1 стенд «Діючий дизельний двигун легкового автомобіля»; 1 стенд-тренажер «Діючий дизельний двигун вантажного автомобіля з навісним обладнанням і електромеханічним приводом; 1 стенд «Шасі легкового передньопривідного автомобіля»; 1 лещата, якими укомплектований верстак безтумбовий, стільниця резина.

Після складання зазначених вище актів приймання передачі комірником Краматорського вищого професійного училища ОСОБА_7 , за усною вказівкою директора Краматорського вищого професійного училища ОСОБА_5 , підписано видаткові накладні: № 7, № 8 та № 9 від 24 грудня 2020 року, складені фізичною особою підприємцем ОСОБА_6 .. Видаткові накладні були завірена відтиском круглої печаті останнього та разом із платіжними дорученнями № 8 і № 2 від 29 грудня 2020 року стали підставою для перерахування грошових коштів за поставлений товар на рахунок постачальника.

На виконання умов договору № 14 від 21 грудня 2020 року, на підставі вищезазначених актів приймання передачі Краматорським вищим професійним училищем через Управлінням державної казначейської служби України у м. Києві, на рахунок UA613203710000000260082477700, відкритому фізичною особою підприємцем ОСОБА_6 (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) в АТ «БАНК «УКРАЇНСЬКИЙ КАПІТАЛ», перераховано грошові кошти в якості оплати товару згідно з договором поставки у повному обсязі.

23 вересня 2021 року директор Краматорського вищого професійного училища ОСОБА_5 , знаходячись за місцем своєї роботи в приміщенні Краматорського вищого професійного училища, розташованого за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Героїв України 5, у денний робочий час, відповідно до графіку роботи Краматорського вищого професійного училища, більш точний час під час досудового розслідування не встановлений, будучи службовою особою, перебуваючи в своєму службовому кабінеті, неналежно виконуючи свої службові обов`язки через несумлінне ставлення до них склав та підписав акт приймання передачі № 230921-01, що став підставою повернення постачальнику для усунення несправності або заміни наступного майна: 5 парних динамічних стендів механізмів та систем автомобіля якими укомплектований стенд-тренажер «Діюча ходова частина легкового автомобіля»; 1 стенду «Діючий дизельний двигун легкового автомобіля»; 1 стенду-тренажеру «Діючий дизельний двигун вантажного автомобіля з навісним обладнанням і електромеханічним приводом; 1 стенду «Шасі легкового передньопривідного автомобіля»; 1 лещат, якими укомплектований верстак безтумбовий, стільниця резина; загальною вартістю 306046 гривень 00 копійок. Майно, передане Краматорським вищим професійним училищем, в порушення умов договору, постачальнику фізичній особі підприємцю ОСОБА_6 на адресу покупця дотепер повернуто не було.

Таким чином, директором Краматорського вищого професійного училища ОСОБА_5 не вжито належних заходів, спрямованих на збереження придбаного майна, усунення недоліків, виявлених в ході його експлуатації. Вказані дії, в свою чергу призвели до протиправного повернення фізичній особі підприємцю ОСОБА_6 частини поставленого майна вартістю 306046 гривень 00 копійок. Після неправомірної передачі вказаного майна постачальнику директором Краматорського вищого професійного училища ОСОБА_5 не вжито належних заходів, спрямованих на повернення вказаного майна до Краматорського вищого професійного училища або відшкодування шкоди, завданої діями фізичної особи підприємця ОСОБА_6 , щодо неповернення матеріальних цінностей до училища.

Внаслідок неналежного виконання обвинуваченим ОСОБА_5 своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них Краматорському вищому професійному училищу заподіяно шкоду на загальну суму 306046 гривень 00 копійок, що у двісті п`ятдесят разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян та є тяжкими наслідками.

Дії обвинуваченого ОСОБА_5 на досудовому розслідуванні були кваліфіковані за ч. 2 ст. 367 КК України як службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам.

Цивільний позов в провадженні не заявлений.

Судом встановлено, що кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 367 КК України, відповідно до положень ст. 12 КК України є нетяжким злочином. Зазначений злочин не відноситься до категорії корупційних кримінальних правопорушень або кримінальних правопорушень, пов`язаних з корупцією, порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебували під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції. ОСОБА_5 вперше притягується до кримінальної відповідальності, після вчинення кримінального правопорушення щиро покаявся, з 27 липня 2022 року він звільнений з посади директора училища. Наразі обвинуваченому виповнилося 77 років, він не працює, є пенсіонером. Отже, після вчинення злочину обстановка змінилася таким чином, що сам обвинувачений ОСОБА_5 та обстановка навколо нього зазнали таких змін, які унеможливлюють вчинення ним нового кримінального правопорушення, а обвинувачений перестав бути суспільно небезпечною особою.

Обвинувачений ОСОБА_5 правильно розуміє і не оспорює формулювання та характер пред`явленого йому обвинувачення, правову кваліфікацію його дій. Обвинувачений розуміє свої права, визначені ч. 3 ст. 285 КПК України, підстави звільнення від кримінальної відповідальності, а також наслідки закриття провадження з цих мотивів, та наполягає на закритті кримінального провадження з підстав, передбачених ст. 48 КК України.

При цьому судом не може прийняти до уваги заперечення представника потерпілого на клопотання про закриття кримінального провадження, оскільки такі посилання є неспроможними, виходячи із викладеного далі. Так, відшкодування завданих обвинуваченим збитків або усунення заподіяної шкоди не передбачене положеннями ст. 48 КК України як обов`язкова умова звільнення від кримінальної відповідальності у зв`язку із зміною обстановки.

Суд, враховуючи вищевикладене, приходить до висновку про те, що заявлене обвинуваченим клопотання не суперечить вимогам закону і не порушує прав та інтересів інших осіб, тому є всі передбачені законом підстави для закриття кримінального провадження у зв`язку зі звільненням обвинуваченого від кримінальної відповідальності, оскільки внаслідок зміни обстановки обвинувачений перестав бути суспільно небезпечною особою.

Питання про долю речових доказів суд вважає за необхідне вирішити відповідно до положень ст. 100 КПК України.

На підставі положень ч. 2 ст. 124 КПК України документально підтверджені витрати на залучення експерта підлягають стягненню з обвинуваченого на користь держави.

Керуючись ст. 48 КК України, ст.ст. 284, 286, 288, 314 КПК України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Кримінальне провадження за обвинувальним актом відносно ОСОБА_5 , обвинуваченого в скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України, закрити у зв`язку зі звільненням обвинуваченого від кримінальної відповідальності.

ОСОБА_5 звільнити від кримінальної відповідальності в зв`язку із зміною обстановки.

Речові докази: видаткові накладні, акти приймання передачі залишити в матеріалах кримінального провадження.

Стягнути з ОСОБА_5 на користь держави витрати на залучення експертів в розмірі 21203 (двадцять одна тисяча двісті три) гривні 84 копійок.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга до Дніпровського апеляційного суду через Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області протягом семи днів з дня її оголошення. У разі, якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження для такої особи обчислюється з дня отримання нею копії ухвали. Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після ухвалення рішення судом апеляційної інстанції.

Суддя:

СудДніпропетровський районний суд Дніпропетровської області
Дата ухвалення рішення14.10.2024
Оприлюднено22.01.2025
Номер документу124552853
СудочинствоКримінальне
КатегоріяЗлочини у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг Службова недбалість

Судовий реєстр по справі —175/4120/24

Ухвала від 14.10.2024

Кримінальне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Дараган Л. В.

Ухвала від 14.10.2024

Кримінальне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Дараган Л. В.

Ухвала від 25.03.2024

Кримінальне

Дніпропетровський районний суд Дніпропетровської області

Дараган Л. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні