Ухвала
від 21.01.2025 по справі 152/1499/24
ШАРГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 152/1499/24

2/152/39/25

У Х В А Л А

про відкладення судового засідання

21 січня 2025 року м. Шаргород

Шаргородський районний суд Вінницької області

у складі головуючого судді Роздорожної А.Г.,

за участі секретаря судового засідання Сербіної М.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом Мурафської сільської ради Жмеринсього району Вінницької області як органу опіки та піклування, поданим в інтересах малолітньої дитини ОСОБА_1 , неповнолітніх дітей: ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , до ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів, -

у с т а н о в и в :

Представник позивачавсудове засіданняне з`явився. 20 січня 2025 року на електрону адресу суду від нього надійшла заява, у якій він просив судове засідання провести без його участі (а.с.72).

Відповідачка в судовезасідання нез`явилася, будучи належним чином повідомленою про дату, час та місце розгляду справи (а.с.71).

Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 223 ЦПК України якщо учасник справи або його представник були належним чином повідомлені про судове засідання, суд розглядає справу за відсутності такого учасника справи у разі неявки в судове засідання учасника справи (його представника) без поважних причин або без повідомлення причин неявки.

З метою об`єктивного розгляду справи та реалізації прав сторін суд вважає, що судове засідання необхідно відкласти та повторно викликати відповідачку в судове засідання.

Згідно з частиною другою статті 247 ЦПК України,фіксування судового процесуза допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Керуючись статтями 223,258-260 ЦПК України, суд,

п о с т а н о в и в :

Судове засідання по справі за позовом Мурафської сільської ради Жмеринсього району Вінницької області як органу опіки та піклування, поданим в інтересах малолітньої дитини ОСОБА_1 , неповнолітніх дітей: ОСОБА_2 та ОСОБА_3 , до ОСОБА_4 про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів відкласти на 11 березня 2025 року на 14-00 год.

В судове засідання викликати сторони.

Ухвала не може бути оскаржена.

Головуючий суддя АндреяРОЗДОРОЖНА

СудШаргородський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення21.01.2025
Оприлюднено23.01.2025
Номер документу124555461
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —152/1499/24

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Ухвала від 10.12.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

Ухвала від 25.10.2024

Цивільне

Шаргородський районний суд Вінницької області

Роздорожна А. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні