20.01.2025
Справа № 489/8573/23
Провадження №2-о/489/35/25
УХВАЛА
20 січня 2025 м. Миколаїв
Ленінський районний суд міста Миколаєва у складі:
головуючого судді Румянцевої Н.О.,
із секретарем судових засідань Ставратій Я.С.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Миколаєві в порядку загального позовного провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа Привільненська сільська рада Баштанського району Миколаївської області
встановив.
В провадженні Ленінського районного суду м. Миколаєва перебуває цивільна справа № 489/8573/24 (провадження № 2-о/489/35/25) за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа Привільненська сільська рада Баштанського району Миколаївської області.
Через неможливість з`ясування усіх обставин справи, суд вважає за необхідне витребувати з Миколаївського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) відомості щодо наявності актового запису про смерть ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Відповідно до ч. 1 ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Згідно з ч. 1 та ч. 2 ст. 77 ЦПК України належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування. Предметом доказування є обставини, що підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.
Правосуддя здійснюється на засадах рівності усіх учасників судового процесу перед законом і судом, на засадах змагальності, згідно з якими суд повинен створювати умови і можливість для реалізації їхніх прав.
Відповідно до ч. 6 ст. 84 ЦПК України будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду.
Водночас, суд вважає за необхідне повідомити про те, що відповідно до ч. 8 ст. 84 ЦПК України у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази,витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
З огляду на вищевикладене, суд дійшов висновку про необхідність витребування відомостей щодо наявності актового запису про смерть ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 у звязку з чим відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. 84 Цивільного процесуального кодексу України, суд
ухвалив:
витребувати з Миколаївського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Миколаївському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса):
- актовий запис про смерть ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Надані документи повинні бути завірені належним чином.
Документи необхідно надати протягом п`ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали про витребування доказів.
Попередити про встановлену законодавством відповідальність за ненадання доказів.
У разі неподання учасником справи з неповажних причин або без повідомлення причин доказів, витребуваних судом, суд залежно від того, яка особа ухиляється від їх подання, а також яке значення мають ці докази, може визнати обставину, для з`ясування якої витребовувався доказ, або відмовити у його визнанні, або може здійснити розгляд справи за наявними в ній доказами, або, у разі неподання таких доказів позивачем, - також залишити позовну заяву без розгляду.
Відкласти розгляд справи за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин, заінтересована особа Привільненська сільська рада Баштанського району Миколаївської області до 24 лютого 2025 на 13 год. 30 хв.
Сторони повідомити про дату, час та місце розгляду справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за вебадресою сторінки на офіційному вебпорталі судової влади України - https://court.gov.ua/sud1416/.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
Суддя Н.О. Рум`янцева
Суд | Ленінський районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2025 |
Оприлюднено | 23.01.2025 |
Номер документу | 124556249 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них: інших фактів, з них:. |
Цивільне
Ленінський районний суд м. Миколаєва
Рум’янцева Н. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні