Ухвала
від 21.01.2025 по справі 285/2602/24
НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 285/2602/24

провадження № 2/0285/86/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 січня 2025 року м. Звягель

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

в складі : головуючого - судді Коцюби О.М.,

за участю секретаря Голяки Д.О.,

розглянувши у судовому засіданні справу за позовом Комунального підприємства Звягельської міської ради Звягельводоканал до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення,

ВСТАНОВИВ:

09.05.2024 року до суду звернулося КП Звягельської міської ради Звягельводоканал з позовом до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 про стягнення боргу за надані послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Ухвалою суду від 20.05.2024 року відкрито загальне позовне провадження у зазначеній справі та призначено підготовче судове засідання.

20.01.2025 року до суду було подано клопотання представника позивача про залучення до участі у справі в якості співвідповідача ОСОБА_3 , оскільки ОСОБА_2 помер, а ОСОБА_3 вступив у спадщину після його смерті.

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов такого висновку.

Відповідно до ч. 1 ст. 51 ЦПК України суд першоїінстанції маєправо заклопотанням позивачадо закінченняпідготовчого провадження,а уразі розглядусправи заправилами спрощеногопозовного провадження-до початкупершого судовогозасідання залучитидо участіу нійспіввідповідача.

Відповідно до ч. 3 ст. 51 ЦПК України після спливустроків,зазначених участинах першійта другійцієї статті,суд можезалучити доучасті усправі співвідповідачаабо замінюєпервісного відповідачаналежним відповідачемвиключно уразі,якщо позивачдоведе,що незнав тане мігзнати доподання позовуу справіпро підставузалучення такогоспіввідповідача чизаміну неналежноговідповідача.

Таким чином, враховуючи предмет позову та підставу позову, з метою повного, всебічного та об`єктивного розгляду справи, суд дійшов висновку про задоволення клопотання представника позивача.

Керуючись ст.ст. 51, 200, 260 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача про залучення до участі у справі в якості співвідповідача задовольнити.

Залучити до участіу справіза позовом Комунальногопідприємства Звягельськоїміської радиЗвягельводоканал до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 простягнення боргуза наданіпослуги зцентралізованого водопостачаннята централізованоговодовідведенняспіввідповідача ОСОБА_3 .

Копію ухвали та копію позову із додатками направити співвідповідачу.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Головуючий: О.М. Коцюба

СудНовоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення21.01.2025
Оприлюднено23.01.2025
Номер документу124559324
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них надання послуг

Судовий реєстр по справі —285/2602/24

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

Коцюба О. М.

Ухвала від 20.05.2024

Цивільне

Новоград-Волинський міськрайонний суд Житомирської області

Коцюба О. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні