Справа № 364/63/25
Провадження № 2/364/98/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21.01.2025 року, суддя Володарського районного суду Київської області Ткаченко О.В., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Марценюк Л.А. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції під час розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа яка не заявляє самостійних вимог: Орган опіки та піклування в особі Служби у справах дітей та сім`ї Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області, про позбавлення батьківських прав,
встановив:
У провадженні Володарського районного суду Київської області знаходиться вищевказана цивільна справа, судове засідання по якій призначено на 24.02.2025 року.
21.01.2025 року від представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Марценюк Л.А., надійшло клопотання про участь у судовому засіданні призначеному на 24.02.2025 року о 10.30 год. та всіх наступних судових засіданнях у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Перевіривши відповідність поданого клопотання на дотримання вимог ст. 212 ЦПК України, суд вважає клопотання обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.
У відповідності до ч. 1-2 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості та у разі, якщо заява про участь в режимі відеоконференції подана не пізніше ніж за 5 днів до судового засідання.
Питання участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції регулюється ст. 212 ЦПК України, частиною шостої, якої передбачено, що суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом, тобто, прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом суду.
Участь в подальших судових засіданнях проводити в режимі відеоконференції.
Оскільки, клопотання про проведення судового засідання у режимі відеоконференції підтверджується наявністю у представника позивача - адвоката Марценюк Л.А. електронного цифрового підпису та повідомленням про електронну адресу, яка використовувалася представником для реєстрації в системі: ІНФОРМАЦІЯ_1 , враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в такому режимі, суд вважає за можливе провести зазначене судове засідання у режимі відеоконференції.
Керуючись ст. ст. 212, 260 ЦПК України, суд
ухвалив:
Клопотання представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Марценюк Л.А. - задовольнити.
Судове засідання у цивільній справі № 364/63/25 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа яка не заявляє самостійних вимог: Орган опіки та піклування в особі Служби у справах дітей та сім`ї Володарської селищної ради Білоцерківського району Київської області, про позбавлення батьківських прав,яке відбудеться 24.02.2025 року о 10 годині 30 хвилин та всіх наступних судових засідань у справі, проводити у режимі відеоконференції за участю представника позивача адвоката Марценюк Л.А. поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів через сервіс EASYCON.
Роз`яснити представнику позивача - адвоката Марценюк Л.А., що ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Копію ухвали направити представнику позивача - адвокату Марценюк Л.А..
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя О. В. Ткаченко
Суд | Володарський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2025 |
Оприлюднено | 22.01.2025 |
Номер документу | 124559683 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Володарський районний суд Київської області
Ткаченко О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні