Ухвала
від 21.01.2025 по справі 710/87/25
ШПОЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа №710/87/25

Номер провадження 2-о/710/17/25

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

21.01.2025 м. Шпола

Суддя Шполянського районного суду Черкаської області Щербак О.В., ознайомившись із заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Служба у справах дітей Шполянської міської ради ОТГ, ОСОБА_2 про усиновлення дитини,

УСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Шполянського районного суду Черкаської області із заявою, у якій просить дозволити йому усиновити неповнолітню дитину, ОСОБА_3 ; внести зміни в актовий запис цивільного стану про народження ОСОБА_3 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 , що складений Єрківською селищною радою Катеринопільського району Черкаської області за № 42 від 18.11.2008 року, в якому змінити прізвище дитини з « ОСОБА_3 » на « ІНФОРМАЦІЯ_4 », по батькові змінити з « ОСОБА_3 » на « ІНФОРМАЦІЯ_5 » та записати усиновлювача батьком дитини, в графі «відомості про батька» вказати : ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , громадянин України, мати - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 .

Ознайомившись із матеріалами вищезазначеної заяви і доданими до неї документами, вважаю, що є підстави для залишення заяви без руху, з наступних обставин.

Відповідно до п.4 ч.2ст.293 ЦПК України суд розглядає в порядку окремого провадження справи про: усиновлення.

Згідно ч. ч.3,4ст.294 ЦПК України, справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені цим розділом. Справи окремого провадження суд розглядає за участю заявника і заінтересованих осіб.

Так, відповідно до положень ст. 175 ЦПК України, позовна заява ( письмова заява) повинна містити зокрема:

повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.

Позивачем не зазначені відомості про наявність або відсутність електронного кабінету учасників справи.

Окрім того, відповідно до ч. 1 ст. 177 ЦПК України, позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Заявником не додано примірники заяви з додатками для направлення зацікавленим особам ( крім особової справи усиновлювача для органу опіки та піклування).

Згідно з ч.ч.1, 2, 4, 5, ст.95 ЦПК України, письмовими доказами є документи (крім електронних документів), які містять дані про обставини, що мають значення для правильного вирішення спору.

Письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.

Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством.

Учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу.

Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Заявником не зазначено щодо наявності у нього або іншої особи оригіналів долучених письмових доказів, які, у свою чергу, не засвідчені у порядку , визначеному ч.5 ст. 95 ЦПК України ( крім особової справи усиновлювача).

Частиною 1 ст. 185 ЦПК України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 175 і 177 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

З урахуванням наведеного, заява підлягає залишенню без руху.

На підставі викладеного та керуючись нормами ст.ст. 95, 175, 177, 293 ЦПК України, суддя

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Служба у справах дітей Шполянської міської ради ОТГ, ОСОБА_2 про усиновлення дитини - залишити без руху.

Позивачу усунути недоліки протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

У разі не усунення у встановлений строк недоліків, зазначених в ухвалі, заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя О.В. Щербак

СудШполянський районний суд Черкаської області
Дата ухвалення рішення21.01.2025
Оприлюднено24.01.2025
Номер документу124563934
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про усиновлення, з них: усиновлення громадянами України, що проживають на території України

Судовий реєстр по справі —710/87/25

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Шполянський районний суд Черкаської області

Щербак О. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні