Справа № 172/113/25
Провадження № 2/172/59/25
У Х В А Л А
22.01.2025 року суддя Васильківського районного суду Дніпропетровської області у складі Філіппов Є.Є., розглянувши клопотання представника позивача Ракоїд Людмили Вячеславівни про проведення судового засідання у режимі відеоконференції, -
В С Т А Н О В И В
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Попаснянської міської військової адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області про визнання права власності на житловий будинок. Судове засідання призначено на 09.00 год. 18 лютого 2025 року.
20.01.2025 року до суду надійшло клопотання представника позивача Ракоїд Л.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
Відповідно до частини першої ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Прийняття рішення щодо проведення судового засідання в режимі відеоконференції є правом, а не обов`язком суду.
На сьогоднішній день у суді відсутня технічна можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції в зазначеній справі о 09.00 год. 18 лютого 2025 року, оскільки у залі судових засідань №2 в Васильківському районному суді Дніпропетровської області немає технічної можливості на її проведення.
Суд зазначає, що зала судових засідань №2, в якій проводяться судові засідання суддею Філіпповим Є.Є., не оснащена технічною можливістю проведення судових засідань в режимі відеоконференції, а облаштована зала судових засідань для проведення відеоконференцій зайнята у зв`язку з великою кількістю матеріалів, які розглядаються іншим суддею.
Враховуючи викладене, в Васильківському районному суді Дніпропетровської області відсутня відповідна технічна можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції.
За таких обставин клопотання представника позивача Ракоїд Л.В., задоволенню не підлягає.
Керуючись статтями 43, 212, 258 261 ЦПК України,
П О С Т А Н О В И В
Відмовити у задоволенні клопотання представника позивача Ракоїд Л.В. про проведення судового засідання у режимі відеоконференції.
Ухвалу направити особі, яка подала клопотання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.Є.Філіппов
Суд | Васильківський районний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2025 |
Оприлюднено | 23.01.2025 |
Номер документу | 124583446 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Васильківський районний суд Дніпропетровської області
Філіппов Є. Є.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні