Справа № 202/14/25
Провадження № 2/202/1779/2025
УХВАЛА
про проведення судового засідання у режимі відеоконференції
22 січня 2025 року м. Дніпро
Суддя Індустріального районного суду м. Дніпропетровська Недобитюк Н.В., розглянувши клопотання представника адвоката Холостенка О.В. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції по розгляду позовної заяви ОСОБА_1 до Авдіївської територіальної громади в особі Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області про визнання права власності,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська перебуває вищевказана цивільна справа.
Ухвалою Індустріального районного суду м. Дніпропетровська від 10.01.2025 розгляд цивільної справи №202/14/25 призначено на 27 січня 2025 року об 11:00.
Від представника позивача через систему «Електронний суд» надійшло клопотання про його участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Відповідно до частини першої ст. 212 ЦПК України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості.
В Індустріальному районному суді м. Дніпропетровська є технічна можливість для проведення судових засідань в режимі відеоконференції з використанням підсистеми відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі ЄСІТС або ЄСІКС).
Відповідно до ст. 49 Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя 17.08.2021 року №1845/0/15-21, для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку.
Інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв`язку розробляється адміністратором Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи та розміщується на вебсторінці технічної підтримки користувачів за вебадресою wiki.court.gov.ua.
Відповідно до частини 4 ст. 212 ЦПК України, учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Використовувані судом і учасниками судового процесу технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, здійснювати інші процесуальні права та обов`язки (частина восьма ст. 212 ЦПК України).
Згідно з частиною 3 ст. 212 ЦПК України, суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала.
Враховуючи вищенаведене, суддя вважає можливим задовольнити клопотання та надати представнику позивача можливість приймати участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
На підставі викладеного, керуючись ст. 212, 353 ЦПК України, Положенням про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи, суддя
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання представника позивача адвоката Холостенка О.В. про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Проводити судові засідання у справі №202/14/25 в приміщенні Індустріального районного суду м. Дніпропетровська в режимі відеоконференції.
Проведення судового засідання в режимі відеоконференції здійснювати за допомогою програмного забезпечення через систему «Електронний суд» в підсистемі відеоконференцзв`язку Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (vkz.court.gov.ua).
Відомості для ідентифікації представника в підсистемі відеоконференцзв`язку:
-ХОЛОСТЕНКО ОЛЕКСІЙ ВАСИЛЬОВИЧ, РНОКПП НОМЕР_1
(додаткова інформація: ІНФОРМАЦІЯ_1 , НОМЕР_2 ).
Участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції можлива за умови використання комп`ютерної техніки або смартфону, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення (з доступом в мережу Інтернет). Інструкція користувача підсистеми відеоконференцзв`язку розміщується на вебсторінці технічної підтримки користувачів ЄСІТС за вебадресою wiki.court.gov.ua.
Роз`яснити учаснику відеоконференції, що для участі в судовому засіданні йому необхідно: зайти та авторизуватись в підсистемі відеоконференцзв`язку ЄСІТС (vkz.court.gov.ua/) за 10 хвилин до початку судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність за допомогою опції Перевірити налаштування обладнання; очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні.
На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу головуючого судді повинен показати оригінал паспорту або іншого документу, що посвідчує його особу, на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.
Попередити учасників, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, його представник, який подав відповідну заяву, крім випадку коли суд після призначення судового засідання чи під час такого засідання втратив технічну можливість забезпечити проведення відеоконференції (частина п`ята ст. 212 ЦПК України).
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та не підлягає оскарженню в апеляційному порядку.
Суддя Наталія НЕДОБИТЮК
Суд | Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2025 |
Оприлюднено | 23.01.2025 |
Номер документу | 124584027 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: визнання права власності |
Цивільне
Індустріальний районний суд м.Дніпропетровська
Недобитюк Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні