Ухвала
від 21.01.2025 по справі 510/1974/22
РЕНІЙСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 510/1974/22

Провадження № 2/510/343/25

УХВАЛА

про призначення справи до судового розгляду

21.01.25 р. Ренійський районний суд Одеської області

В складі: головуючого судді Сорокіна К.В.

- при секретарі Івановій Н.С.

провівши підготовче судове засідання по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області про визнання права власності на спадкове майно, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про визнання права власності на спадкове майно.

Позивач у підготовче судове засідання не з`явився, від представника позивача адвоката Арабаджи І.А. надійшло клопотання про розгляд справи у їх відсутності, позовні вимоги підтримують в повному обсязі.

Представник відповідача у підготовче судове засідання не з`явився, направив до суду відзив на позовну заяву, узадоволенні позову просив відмовити, справу розглянути у його відсутності.

У підготовчому судовому засіданні з`ясовано які факти необхідно встановити у судовому засіданні, з`ясовано якими доказами буде обґрунтовувати свої доводи позивач, якими доводами обгрунтовувати свої запереченнями представник відповідача, тощо.

Вчинено інші дії, необхідні для підготовки справи до судового розгляду.

Керуючись ст. 196, 197, 198, 200, 258, 260, 261, 352, 353, 354, 355 ЦПК України, -

У Х В А Л И В:

Підготовче провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області про визнання права власності на спадкове майно - закрити.

Цивільну справуза позовом ОСОБА_1 до Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області про визнання права власності на спадкове майно призначити до судового розгляду по суті на 07.02.2025 р. о 09 год. 30 хв. у приміщенні Ренійського районного суду Одеської області за адресою: Одеська область, м. Рені, вул. Соборна, 122 каб. 7

Ухвала оскарженню не підлягає.

Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя: К.В. Сорокін

СудРенійський районний суд Одеської області
Дата ухвалення рішення21.01.2025
Оприлюднено24.01.2025
Номер документу124595862
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —510/1974/22

Ухвала від 21.01.2025

Цивільне

Ренійський районний суд Одеської області

Сорокін К. В.

Ухвала від 21.10.2024

Цивільне

Ренійський районний суд Одеської області

Сорокін К. В.

Ухвала від 28.03.2023

Цивільне

Ренійський районний суд Одеської області

Сорокін К. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні