Справа № 365/932/24
Номер провадження: 2/365/73/25
У Х В А Л А
22 січня 2025 року с-ще Згурівка
Згурівський районний суд Київської областіу складі:
головуючого судді Солдатової Т.М.
за участю секретаря судового засідання Ячної А.М.
в ходірозгляду увідкритомупідготовчомузасіданнів залісудовихзасідань №3в порядкузагального позовногопровадженняцивільної справизапозовом ОСОБА_1 до Згурівської селищної ради про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Згурівського районного суду Київської області перебуває цивільна справа за вищевказаним позовом.
Ухвалою Згурівського районного суду Київської області від 17 грудня 2024 року відкрито провадження у справі в порядку загального позовного провадження.
У підготовче засідання сторони не з`явилися, про дату, час і місце проведення підготовчого засіданні повідомлені у встановленому законом порядку.
Представник позивача ОСОБА_1 адвокат Костенко О.М., подав до суду заяву, в якій просив проводити розгляд справи у відсутність сторони позивача, позовні вимоги підтримує в повному обсязі та просить їх задовольнити.
Представник відповідача Мокронос В.І. направив клопотання, в якому зазначає, що відповідач позовні вимоги визнає повністю. Наслідки визнання позову відповідачу відомі та зрозумілі, просить судове засідання з розгляду справи проводити без участі представника Згурівської селищної ради.
Відповідно до ч. 2ст. 247 ЦПК України, у зв`язку з відсутністю сторін, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.
Відповідно до ч. 3, 4 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого провадження суд ухвалює рішення у випадку визнання позову відповідачем. Ухвалення в підготовчому засіданні судового рішення у разі відмови від позову, визнання позову, укладення мирової угоди проводиться в порядку, встановленомустаттями 206,207цього Кодексу.
Згідно зч.4ст.206ЦПК Україниу разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду у постанові від 09 вересня 2020 року у справі № 572/2515/15-ц щодо застосування норм ст. 206 ЦПК України дійшов висновку, що суди не вправі покласти в основу свого рішення лише факт визнання позову відповідачем, не дослідивши при цьому обставини справи. Тобто повинно мати місце не лише визнання позову, а й законні підстави для задоволення позову.
З огляду на вищезазначене, виконавши вимоги ст. 197 ЦПК України для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті,суд вважає за необхідне закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.
На підставі наведеного та керуючись ст. 196, 197, 200 ЦПК України,
ПОСТАНОВИВ:
Закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті на 14 годину 00 хвилин 20 лютого 2025 року.
Викликати в судове засідання учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Т.М.Солдатова
Суд | Згурівський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2025 |
Оприлюднено | 24.01.2025 |
Номер документу | 124597996 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них |
Цивільне
Згурівський районний суд Київської області
Солдатова Т. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні