Ухвала
від 22.01.2025 по справі 753/16615/24
ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА

справа № 753/16615/24

провадження № 2/753/3739/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"22" січня 2025 р. м. Київ

Дарницький районний суд м. Києва у складі головуючого судді Маркєлової В.М., розглянувши в порядку письмового провадження за ініціативою суду питання про виправлення описки в ухвалі суду від 16.09.2024 у цивільній справі № 753/16615/24 (провадження № 2/753/9213/24),

У С Т А Н О В И В:

Ухвалою від 16.09.2024 суд прийняв позовну заяву 1. ОСОБА_1 , 2. ОСОБА_2 до 1. Державного підприємства «Житлоінбуд», 2. Службу безпеки України про зняття арешту з майна до розгляду та відкрив провадження у справі; залучив до участі у справі як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідачів Печерський відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ); призначив підготовче провадження у справі; установив сторонам строки для подання заяв по суті справи, а третій особі роз`яснив право подати письмові пояснення; задовольнив клопотання про витребування доказів.

Відповідно до ч. 2 ст. 269 ЦПК України питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.

Відповідно до ч. 13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.

При складанні тексту ухвали суд допустив описку, зазначивши помилково у шістнадцятому абзаці резолютивної частини ухвали номер виконавчого провадження № 32/88 замість правильного № НОМЕР_1.

Ця описка підлягає виправленню.

Керуючись нормами ст. 7, ст. 269-261, 273, 353, 354, 355 ЦПК України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Виправити описку, допущену в ухвалі Дарницького районного суду м. Києва від 16.09.2024 у справі № 753/16615/24 (провадження № 2/753/9213/24), виклавши шістнадцятий абзац резолютивної частини ухвали в такій редакції:

«Витребувати у Печерського відділу державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) (01011, м. Київ, вул. Різницька, буд. 11-Б) належним чином завірені копії матеріалів виконавчого провадження № НОМЕР_1, відкритого на підставі наказу № 32/88 від 04.07.2008».

Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з моменту її підписання суддею.

Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її підписання, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя В.М. Маркєлова

СудДарницький районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення22.01.2025
Оприлюднено24.01.2025
Номер документу124600994
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —753/16615/24

Ухвала від 22.01.2025

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Маркєлова В. М.

Ухвала від 16.09.2024

Цивільне

Дарницький районний суд міста Києва

Маркєлова В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні