КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
20 січня 2025 року м. Київ № 640/16059/20
Київський окружний адміністративний суд у складі судді Жукової Є.О., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників адміністративну справу
за позовом ОСОБА_1
до 1. Адміністрації Державної прикордонної служби України;
2. Військової частини НОМЕР_1
про визнання протиправними дій, визнання протиправними та скасування наказів, зобов`язання вчинити дії,
ОБСТАВИНИ СПРАВИ:
ОСОБА_1 звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом до Адміністрації Державної прикордонної служби України (відповідач 1), Військової частини НОМЕР_1 (відповідач 2/ВЧ НОМЕР_1 ), в якому просив суд:
визнати протиправними дії Адміністрації Державної прикордонної служби України щодо не призначення на посаду, виведення у розпорядження, дострокового припинення контракту та звільнення з військової служби в запас полковника ОСОБА_1 ;
визнати протиправними та скасувати наказ голови Державної прикордонної служби України від 02 березня 2020 року № 211-ос «Про особовий склад» в частині, що стосується дострокового припинення контракту та звільнення з військової служби у запас за підпунктом «г» (у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів - у разі неможливості їх використання на службі) пункту 2 частини п`ятої статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу» полковника ОСОБА_1 ;
визнати протиправними та скасувати наказ начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації Державної прикордонної служби України від 06 березня 2020 року № 79-ос «Про особовий склад» в частині, що стосується виключення зі списків особового складу та всіх видів забезпечення полковника ОСОБА_1 ;
поновити полковника ОСОБА_1 на військовій службі у Державній прикордонній службі України та на попередній або за його згодою на іншій, не нижчій ніж попередня, посаді в Державній прикордонній службі України;
зобов`язати Адміністрацію Державної прикордонної служби України в установленому законодавством порядку вирішити питання виплати полковнику ОСОБА_1 грошового забезпечення за час вимушеного прогулу, та забезпечення усіма іншими видами матеріального забезпечення за весь час вимушеного прогулу, які він недоотримав внаслідок незаконного звільнення до дня фактичного поновлення на службі включно.
Позовні вимоги мотивовано тим, що позивач з 1997 року проходив військову службу в Державній прикордонній службі на посаді заступника начальника НОМЕР_2 Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації Державної прикордонної служби України (військова частина НОМЕР_3 ) з матеріально-технічного забезпечення. Наказом голови Державної прикордонної служби України від 02.03.2020 №211-ос контракт з полковником ОСОБА_1 було припинено (розірвано), а його - звільнено в запас Збройних Сил України за підпунктом «г» (у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів - у разі неможливості їх використання на службі) пункту 2 частини п`ятої статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» від 25.03.1992 року №2232-ХІІ. Вважає вказаний наказ протиправним та таким, що підлягає скасуванню, оскільки порушено процедуру та не дотримано визначених законодавством умов та принципів. Просить суд задовольнити позов.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 27 лютого 2020 року відкрито спрощене позовне провадження у справі, без повідомлення учасників справи, встановлено відповідачу строк для надання відзиву та витребувано від останнього докази та відповідні матеріали.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 16 липня 2020 року відкрито провадження у адміністративній справі (а.с.29).
Відповідно до Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» від 13.12.2022 №2825-ІХ ліквідовано Окружний адміністративний суд міста Києва; утворено Київський міський окружний адміністративний суд із місцезнаходженням у місті Києві; визначено територіальну юрисдикцію Київського міського окружного адміністративного суду, яка поширюється на місто Київ.
Пунктом 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» від 13 грудня 2022 року №2825-ІХ установлено, що з дня набрання чинності цим Законом: до початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду справи, підсудні окружному адміністративному суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.
На виконання положень п. 2 розділу ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду» від 13 грудня 2022 року №2825-ІХ, справа надіслана до Київського окружного адміністративного суду за належністю.
Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 27 лютого 2024 року справа розподілена судді Жуковій Є.О.
Ухвалою Київського окружного адміністративного суду від 08 березня 2024 року справу №640/16059/20 прийнято до провадження судді Жукової Є.О. Вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження, встановленими статтями 257-262 КАС України без повідомлення (виклику) учасників справи.
Відповідно до довідок про доставку електронного листа, документ в електронному вигляді «Ухвала про прийняття адміністративної справи до провадження» від 08 березня 2024 року по справі №640/16059/20 доставлено до електронного кабінету представника позивача адвоката Чайхади В.С., ВЧ НОМЕР_4 , Адміністрації Державної прикордонної служби України 11 березня 2024 року.
27 березня 2024 року до відділу документального обігу, контролю та забезпечення розгляду звернень громадян (канцелярію) Київського окружного адміністративного суду від Адміністрації Державної прикордонної служби України надійшов відзив на позовну заяву.
Відповідач 1 в своєму відзиві зазначає, що у зв`язку з організаційно-штатними заходами, оголошеним наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 02 жовтня 2019 року № 63дск, посаду заступника начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації з матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби України (штатна категорія полковник, 37 т.р.), яку обіймав полковник ОСОБА_1 , скорочено, про що його попереджено 11 жовтня 2019 року. Інші рівні вакантні посади, вимоги до заміщення яких відповідають професійній (фаховій) підготовці за відповідним напрямом чи основною або спорідненою спеціальністю, рівню та ступеню освіти, досвіду служби для призначення офіцера в Державній прикордонній службі України відсутні.
18 лютого 2020 року полковник ОСОБА_1 рапортом звернувся до начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації з проханням клопотати про його звільнення з військової служби в запас за підпунктом «г» (у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів - у разі неможливості їх використання на службі) пункту 2 частини п`ятої статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу».
Враховуючи відсутність в Держприкордонслужбі рівних вакантних посад, вимоги до заміщення яких відповідають професійній (фаховій) підготовці за відповідним напрямом чи основною або спорідненою спеціальністю, рівню та ступеню освіти та досвіду служби, а також відмову військовослужбовця від призначення на нижчі посади, використання полковника ОСОБА_1 на військовій службі стало неможливе, про що 02 березня 2020 року Адміністрацією Державної прикордонної служби України був підготовлений відповідний висновок. 02 березня 2020 року на підставі подання до звільнення з військової служби видано наказ Голови Державної прикордонної служби України № 211-ос, яким полковника ОСОБА_1 звільнено з військової служби у запас Збройних Сил України. Просить суд відмовити у задоволенні позову.
Відповідач 2 правом на подачу відзиву на позовну заяву не скористався, хоча про відкриття провадження у справі був повідомлений у відповідності до положень КАС України. У зв`язку із зазначеним, суд, керуючись положеннями частини шостої статті 162 КАС України, вирішує справу за наявними матеріалами.
З метою додержання розумного строку розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження, суд визнав за можливе розгляд справи здійснювати за наявними матеріалами.
Розглянувши подані сторонами документи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов та відзив, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , є громадянином України, що підтверджується паспортом НОМЕР_5 .
Позивач проходив військову службу в складі Державної прикордонної служби України.
Відповідно до посвідчення серії НОМЕР_6 ОСОБА_1 має право на пільги, встановлені законодавством України для ветеранів війни-учасників бойових дій.
Наказом Адміністрації Державної прикордонної служби України від 02 жовтня 2019 року № 63ДСК посаду заступника начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації з матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби України (штатна категорія - полковник, 37 т.р.), яку обіймав полковник ОСОБА_1 , скорочено, про що попереджено позивача 11 жовтня 2019 року.
З 15 по 17 жовтня 2019 року та з 13 по 15 листопада 2019 року полковник ОСОБА_1 звільнений від виконання обов`язків через хворобу.
З 20 листопада по 03 грудня 2020 року перебував на лікуванні у Головному військово-медичному клінічному центрі (Центральному клінічному госпіталі).
З 24 грудня 2019 року наказом Голови Державної прикордонної служби України від 28 грудня 2019 року № 1393-ос зарахований у розпорядження начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації.
З 02 січня по 16 лютого 2020 року полковник ОСОБА_1 знаходився у щорічній основній відпустці.
У зв`язку зі скороченням посади заступника начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації з матеріально-технічного забезпечення Державної прикордонної служби України та неможливості призначення військовослужбовця на рівні посади за напрямом діяльності, підготовки та набутому досвіду, полковнику ОСОБА_1 запропоновано нижчі посади, а саме:
10 лютого 2020 року:
начальника центру матеріального забезпечення Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (підполковник, 32 т.р.);
начальника відділу досліджень центру матеріально-технічного забезпечення зв`язку Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (підполковник, 30 т.р.);
начальника відділу управління ІТ-інфраструктурою інформаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (підполковник, 30т.р.);
старшого офіцера відділу обліку та статистики центру матеріально- технічного забезпечення зв`язку Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.);
старшого офіцера центру телекомунікаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.); старшого офіцера відділу відеозв`язку центру телекомунікаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.);
старшого офіцера відділу супутникового зв`язку центру телекомунікаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.);
18 лютого 2020 року за дорученням Голови Державної прикордонної служби України:
заступника начальника інженерно-технічного відділу ІНФОРМАЦІЯ_2 (підполковник, 30 т.р.);
заступника начальника відділу забезпечення НОМЕР_7 прикордонного загону (підполковник, 30 т.р.).
Полковник ОСОБА_1 від запропонованих посад відмовився 10 та 18 лютого 2020 року, що підтверджується його підписами в аркушах пропозицій щодо подальшого проходження військової служби від 10.02.2020 та 18.02.2020 відповідно.
18 лютого 2020 року полковник ОСОБА_1 рапортом звернувся до начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації з проханням клопотати про його звільнення з військової служби в запас за підпунктом «г» (у зв`язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів - у разі неможливості їх використання на службі) пункту 2 частини п`ятої статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу», на підставі якого 19 лютого 2020 року до Адміністрації Державної прикордонної служби України подані відповідні документи до звільнення його з військової служби в запас.
Наказом Голови Державної прикордонної служби України від 02 березня 2020 року № 211-ос звільнено полковника ОСОБА_1 з військової служби у запас.
Наказом начальника Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації від 06.03.2020 № 79-ос відповідно до наказу голови Державної прикордонної служби України від 02 березня 2020 року № 211-ос виключено позивача із списків особового складу.
Наказ про виключення із списків особового складу Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації доведено полковнику ОСОБА_1 під підпис цього ж числа.
Не погоджуючись із діями відповідачів що передували його звільненню та вважаючи накази про його звільнення та виключення зі списків особового складу протиправними, позивач звернувся до суду із цим позовом.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам суд зазначає наступне.
Відповідно до частини другої статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до частин першої, четвертої статті 2 Закону України від 25 березня 1992 року №2232-XII «Про військовий обов`язок і військову службу» (далі - Закон №2232-XII, в редакції, яка діяла на час виникнення спірних правовідносин) військова служба є державною службою особливого характеру, яка полягає у професійній діяльності придатних до неї за станом здоров`я і віком громадян України (за винятком випадків, визначених законом), іноземців та осіб без громадянства, пов`язаній із обороною України, її незалежності та територіальної цілісності. Час проходження військової служби зараховується громадянам України до їх страхового стажу, стажу роботи, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби.
Порядок проходження військової служби, права та обов`язки військовослужбовців визначаються цим та іншими законами, відповідними положеннями про проходження військової служби, що затверджуються Президентом України, та іншими нормативно-правовими актами.
Відповідно до пунктів 12, 13 Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі, затвердженим Указом Президента України від 29 грудня 2009 року №1115/2009 (далі - Положення), встановлення, зміна або припинення правових відносин військовослужбовців з державою, зокрема включення їх до списків особового складу органів Держприкордонслужби або виключення з таких списків, присвоєння та позбавлення військових звань, пониження та поновлення у військових званнях, призначення на посади та звільнення з посад, переміщення по службі, звільнення з військової служби, залишення на військовій службі понад граничний вік перебування на військовій службі, направлення за кордон, укладення та припинення (розірвання) контракту, продовження його строку тощо, оформлюється письмовими наказами на підставі документів, види та форма яких установлюються Адміністрацією Держприкордонслужби.
Право видавати накази по особовому складу мають Голова Державної прикордонної служби України та згідно з визначеними ним повноваженнями посадові особи з числа його заступників, керівник розвідувального органу Адміністрації Держприкордонслужби, начальники (командири) регіональних управлінь, органів охорони державного кордону, загонів Морської охорони, ректор вищого військового навчального закладу Держприкордонслужби, начальники навчальних центрів, науково-дослідних установ та органів забезпечення, які мають статус юридичної особи і за посадами яких штатом передбачено військове звання полковника (капітана 1 рангу) і вище (далі - начальники).
Відповідно до пункту 129 Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі, разі проведення організаційно-штатних заходів, унаслідок яких передбачається скорочення посад військовослужбовців, до кадрового підрозділу органу Держприкордонслужби згідно з номенклатурою посад не пізніше ніж за два місяці до закінчення встановлених строків проведення зазначених заходів подається список військовослужбовців, які вивільняються, з пропозиціями щодо дальшого проходження ними військової служби.
Пунктом 130 Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі визначено, що разі проведення в органі Держприкордонслужби організаційно-штатних заходів, унаслідок яких передбачається скорочення посад військовослужбовців, на вакантні посади в цьому органі спочатку призначаються з дотриманням вимог, визначених пунктом 95 цього Положення, військовослужбовці, які згідно із законодавством належать до категорій громадян, що користуються переважним правом залишення на службі чи першочерговим правом призначення на вакантні посади, а потім інші військовослужбовці, які вивільнилися внаслідок проведення таких заходів.
Відповідно до пункту 95 Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі військовослужбовці призначаються на посади з урахуванням відповідності їх професійної (фахової) підготовки за відповідним напрямом чи основною або спорідненою спеціальністю, освітньо-кваліфікаційного рівня вимогам до цих посад, визначеним посадовими інструкціями, та досвіду служби за фахом.
У разі коли є потреба призначити військовослужбовця на посаду, призначення на яку можливе лише після проходження ним додаткової підготовки в межах наявної у нього професійної (фахової) підготовки за відповідним напрямом підготовки чи основною або спорідненою спеціальністю, і військовослужбовець не заперечує проти цього, його призначенню на таку посаду повинна передувати відповідна підготовка (перепідготовка).
У визначених законом випадках військовослужбовець повинен пройти спеціальну перевірку щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов`язаних із виконанням функцій держави, а також у разі потреби в установленому законодавством порядку пройти процедуру оформлення допуску до державної таємниці.
У разі неподання або подання недостовірних відомостей військовослужбовець не може бути призначений на відповідну посаду, а призначений на посаду підлягає звільненню з посади, якщо інше не передбачено Конституцією України.
Відповідно до пункту 131 Положення про проходження громадянами України військової служби в Державній прикордонній службі, якщо під час проведення організаційно-штатних заходів в органі Держприкордонслужби одночасно зі скороченням посад вводяться нові посади, що відповідають напряму підготовки чи основній або спорідненій спеціальності військовослужбовця, який вивільняється, то такий військовослужбовець має переважне право на призначення на зазначені посади.
У разі відсутності в органі Держприкордонслужби вакантних посад, які відповідають напряму підготовки чи основній або спорідненій спеціальності військовослужбовця, посада якого внаслідок проведення організаційно-штатних заходів скорочується, такий військовослужбовець призначається на посаду в іншому органі Держприкордонслужби з дотриманням порядку, визначеного цим Положенням.
Пропозиції щодо призначення на посаду доводяться до військовослужбовця начальником органу Держприкордонслужби, в якому він проходить військову службу, чи одним з його заступників за попереднім узгодженням з посадовою особою, якій відповідно до номенклатури посад надано повноваження щодо призначення військовослужбовця на цю посаду.
У разі неможливості призначення військовослужбовців, які вивільняються внаслідок проведення організаційно-штатних заходів, на рівні посади (в тому числі в іншому органі Держприкордонслужби) або відсутності їх згоди на призначення на нижчі посади такі військовослужбовці підлягають звільненню з військової служби в установленому порядку.
Так, відповідно до наявної в матеріалах справи відомості щодо доведення полковнику ОСОБА_1 директиви Адміністрації Державної прикордонної служби України від 02.10.2019 №63ДСК про скорочення посади та пропозиції щодо подальшого проходження військової служби, позивачу було запропоновано наступні посади: начальника центру матеріального забезпечення Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (підполковник, 32 т.р.); начальника відділу досліджень центру матеріально-технічного забезпечення зв`язку Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (підполковник, 30 т.р.); начальника відділу управління ІТ-інфраструктурою інформаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (підполковник, 30т.р.); старшого офіцера відділу обліку та статистики центру матеріально- технічного забезпечення зв`язку Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.); старшого офіцера центру телекомунікаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.); старшого офіцера відділу відеозв`язку центру телекомунікаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.); старшого офіцера відділу супутникового зв`язку центру телекомунікаційних систем Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації (майор, 20 т.р.); заступника начальника інженерно-технічного відділу ІНФОРМАЦІЯ_2 (підполковник, 30 т.р.); заступника начальника відділу забезпечення НОМЕР_7 прикордонного загону (підполковник, 30 т.р.).
Відповідно до запису ОСОБА_1 у вказаних відомостях, останній відмовився від запропонованих йому посад.
Відповідно до наявного в матеріалах справи рапорту ОСОБА_1 від 18.02.2020 вбачається, що позивач просив його звільнити у запас за підпунктом «г» (у зв`язку з скороченням штатів або проведенням організаційних заходів у разі неможливості використання на службі) пункту 2 частини 5 статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок та військову службу». Від проходження військово-лікарської комісії відмовився. Особову справу після звільнення просив направити у ІНФОРМАЦІЯ_3 .
19 лютого 2020 року полковник ОСОБА_1 ознайомився із поданням про звільнення.
Крім того, начальником управління юридичного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби складено висновок від 02.03.2020 про правомірність звільнення полковника ОСОБА_1 .
З огляду на зазначене та у зв`язку з відмовою позивача на заміщення запропонованих йому посад та поданням рапорту про звільнення, суд не вбачає підстав для визнання протиправними та скасування наказу голови Адміністрації Державної прикордонної служби від 02.03.2020 №211-ОС про звільнення з військової служби та наказу Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації Державної прикордонної служби України від 06.03.2020 №79-ОС про виключення зі списків особового складу та всіх видів ОСОБА_1 .
Так, обґрунтовуючи позову заяву, позивач, зокрема, наголосив, що виведення ОСОБА_1 у розпорядження Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації відбулось передчасно та з порушенням процедури.
В той же час, суд звертає увагу позивача на те, що матеріали справи не містять жодних доказів оскарження позивачем наказу голови Державної прикордонної служби України від 28 грудня 2019 року № 1393-ос про зарахування у розпорядження Головного центру зв`язку, автоматизації та захисту інформації, а також вказаний наказ не є предметом оскарження у межах даної справи, а тому правомірність прийняття такого наказу, судом не досліджується та не встановлюється.
З огляду на те, що позовна вимога про стягнення грошового забезпечення за час вимушеного прогулу є похідною від позовних вимог про скасування наказів про звільнення та виключення з особового складу та поновлення позивача на військовій службі, то у її задоволенні також слід відмовити.
Таким чином, суд приходить до висновку про необґрунтованість позовних вимог, тому позов визнається таким, що задоволенню не підлягає.
Згідно із частиною першою статті 77 Кодексу адміністративного судочинства України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Оцінюючи подані сторонами докази, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному розгляді всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається, як на підставу своїх вимог і заперечень, з урахуванням обставин зазначених вище, суд прийшов до переконання про недоведеність позивачем заявлених вимог та про відсутність підстав для задоволення позову.
Відповідно до вимог статті 139 КАС України судові витрати розподілу не підлягають.
Керуючись статтями 9, 14, 73-78, 90, 139, 143, 242-246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
1. У задоволенні позову ОСОБА_1 відмовити повністю.
2. Розподіл судових витрат не здійснювати.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду. Апеляційна скарга на рішення суду подається до Шостого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. У разі оголошення судом лише вступної та резолютивної частини рішення, або розгляду справи в порядку письмового провадження, апеляційна скарга подається протягом тридцяти днів з дня складення повного тексту рішення.
Суддя Жукова Є.О.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 20.01.2025 |
Оприлюднено | 24.01.2025 |
Номер документу | 124605191 |
Судочинство | Адміністративне |
Категорія | Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них осіб, звільнених з публічної служби |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
Жукова Є.О.