Справа № 1-4/11
(1/199/4/25)
ПОСТАНОВА
21.01.2025 місто Дніпро
Амур-Нижньодніпровський районний суд міста Дніпропетровська у складі:
судді ОСОБА_1 ,
розглянувши упопередньому судовомузасіданні взалі судукримінальну справу№ 33-15134відносно: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки селища Південний Коспаш міста Кизел Пермської області, громадянки України, за її обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 143 КК України (в редакції 1960 року), ч. 2 ст. 189 КК України,
за участю: секретаря судового засідання ОСОБА_3 , прокурора ОСОБА_4 ,
УСТАНОВИВ:
Підсудна ОСОБА_2 за викликом до суду не з`явилася.
У судовому засіданні прокурор ОСОБА_4 заявив клопотання про зупинення судового провадження у зв`язку із розшуком підсудної ОСОБА_2 .
Суд, вислухавши клопотання прокурора, вивчивши матеріали кримінальної справи, вважає необхідним задовольнити клопотання прокурора та зупинити судове провадження до розшуку підсудної ОСОБА_2 , виходячи з наступного.
Через ухилення підсудної ОСОБА_2 від суду по даній кримінальній справі постановою Добропільського міського суду Донецької області від 16.05.2002 остання оголошена у розшук.
Постановою Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 25.04.2017 продовжено дію заходів забезпечення, визначених постановою Добропільського міського суду Донецької області від 16.05.2002, а саме: оголошення у розшук ОСОБА_2 , взяття її під варту з наступним утриманням в СІ № 6 м. Артемівська. Здійснення розшуку та взяття під варту підсудної залишено на виконання Добропільського ВП Покровського ВП ГУНП в Донецькій області.
Згідно матеріалів кримінальної справи підсудна ОСОБА_2 знаходиться за межами України, а саме: на території рф.
На підставі викладеного суд вважає, що клопотання прокурора та наявні матеріали кримінальної справи доводять наявність підстав, визначених в ч. 2 ст. 280 КПК України (в редакції 1960 року), для зупинення провадження в справі до розшуку підсудної, оскільки ОСОБА_2 ухиляється від суду.
Керуючись ст. 280 КПК України (в редакції 1960 року), п. 11 Розділу XІ Перехідні положення КПК України (в редакції 2012 року), суд
ПОСТАНОВИВ:
Задовольнити клопотання прокурора ОСОБА_4 .
Зупинити провадження в кримінальній справі № 33-15134 відносно: ОСОБА_2 за її обвинуваченням у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 143 КК України (в редакції 1960 року), ч. 2 ст. 189 КК України, до розшуку підсудної.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1
Суд | Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 21.01.2025 |
Оприлюднено | 24.01.2025 |
Номер документу | 124611516 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Шахрайство |
Кримінальне
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
ЛИСЕНКО В. О.
Кримінальне
Амур-Нижньодніпровський районний суд м.Дніпропетровська
ЛИСЕНКО В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні