Дата документу 23.01.2025Справа № 554/2068/24 Провадження № 2/554/9/2025
У Х В А Л А
Іменем України
23 січня 2025 року м. Полтава
Октябрський районний суд м.Полтави в складі головуючого судді Гольник Л.В., секретаря судового засідання Рябченко В.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Полтаві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Четверта Полтавська державна нотаріальна контора про усунення від права спадкування,
в с т а н о в и в:
У лютому 2024 року позивач ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про усунення від права спадкування, в якому просила усунути ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від права на спадкування після померлого ІНФОРМАЦІЯ_2 ОСОБА_3 .
29.02.2024 року ухвалою судді Октябрського районного суду м. Полтави Гольник Л.В. відкрито провадження у справі та визначено розглядати у загальному позовному провадженні.
Ухвалою Октябрського районного суду м. Полтави від 25.09.2024 року закрито підготовче провадження та справа призначена до розгляду по суті.
23.01.2025 року до суду надійшла заява представника позивача ОСОБА_4 про залишення позовної заяви без розгляду.
Представник позивача у судове засідання не з`явився.
Відповідач у судове засідання не з`явився, заяв, клопотань не подавав.
Третя особа в судове засідання не з`явилась, заяв, клопотань не подавала.
Фіксування даного судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося, відповідно до ч. 2 ст. 247 ЦПК України.
Частиною 3ст. 13 ЦПК Україниучасник справи розпоряджається своїми правами щодо предмета спору на власний розсуд. Таке право мають також особи, в інтересах яких заявлено вимоги, за винятком тих осіб, які не мають процесуальної дієздатності.
Відповідно до вимог п. 5 ч. 1ст.257ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Таким чином, враховуючи, що позивачем подана заява про залишення позову без розгляду до початку розгляду справи по суті, її задоволення не суперечить інтересам сторін та закону, суд вважає, що позовна заява підлягає залишенню без розгляду.
На підставі викладеного, керуючись п. 5 ч. 1ст. 257 ЦПК України, суд
п о с т а н о в и в:
Заяву представника позивача ОСОБА_4 задовольнити.
Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Четверта Полтавська державна нотаріальна контора, про усунення від права спадкування залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги до Полтавського апеляційного суду протягом 15-ти днів з дня її проголошення.
Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Л.В.Гольник
Суд | Октябрський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 23.01.2025 |
Оприлюднено | 24.01.2025 |
Номер документу | 124620908 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом. |
Цивільне
Октябрський районний суд м.Полтави
Гольник Л. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні