Ухвала
від 22.01.2025 по справі 953/12544/23
ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ХАРКІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД


У Х В А Л А

22 січня 2025 року

м. Харків

справа № 953/12544/23

провадження № 22-ц/818/365/25

Харківський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:

головуючого судді Пилипчук Н.П.,

суддів Маміної О.В., Тичкової О.Ю.,

розглянувши заяву Жарової-Тітарьової Лариси Михайлівни, яка діє в інтересах Державного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості» про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференціїпо справі за позовом Державного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості» до ОСОБА_1 , треті особи: Харківська міська рада, ОСОБА_2 про відновлення порушеного права, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Харкова від 08 серпня 2024 року,

у с т а н о в и в :

У провадженні Харківського апеляційного суду перебуває справа за позовом Державного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості» до ОСОБА_1 , треті особи: Харківська міська рада, ОСОБА_2 про відновлення порушеного права, за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Київського районного суду м. Харкова від 08 серпня 2024 року.

Справу призначено до розгляду у відкритому судовому у суді апеляційної інстанції з повідомленням учасників справи на 29 січня 2025 року о 11-00 год.

21 січня 2025 року до Харківського апеляційного суду надійшла заява від представникаДержавного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості» Жарової-Тітарьової Лариси Михайлівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Судова колегія вважає, що клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Частинами 1, 2, 3 ст.212 ЦПК України визначено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше п`яти днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановлюється ухвала.

Відповідно до ч.7 ст.11 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», учасникам судового процесу на підставі судового рішення забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому законом.

Відповідно до ч. 5 ст.212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Керуючись ст.212 ЦПК України,апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву Жарової-Тітарьової Лариси Михайлівни, яка діє в інтересах Державного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості» про участь в судовому засіданні, яке відбудеться 29 січня 2025 року о 11-00 год. та у всіх наступних засіданнях в режимі відеоконференціїпоза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів у справі за позовом Державного підприємства «Державний інститут по проектуванню підприємств коксохімічної промисловості» до ОСОБА_1 , треті особи: Харківська міська рада, ОСОБА_2 про відновлення порушеного права задовольнити.

Розгляд цивільної справи, здійснювати дистанційно, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Відеоконференція буде проведена за допомогою системи відеоконференцзв`язку ВКЗ за веб-посиланням:https://www.court.gov.ua.

Попередити Жарову-Тітарьову Ларису Михайлівну про те, що згідно ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду несе учасник справи, який подав відповідне клопотання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий - Н.П. Пилипчук

Судді - О.Ю.Тичкова

О.В. Маміна

СудХарківський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення22.01.2025
Оприлюднено24.01.2025
Номер документу124623324
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про виселення (вселення)

Судовий реєстр по справі —953/12544/23

Ухвала від 22.01.2025

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Ухвала від 22.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Ухвала від 22.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Ухвала від 11.10.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Ухвала від 05.09.2024

Цивільне

Харківський апеляційний суд

Пилипчук Н. П.

Рішення від 08.08.2024

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Власова Ю. Ю.

Рішення від 08.08.2024

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Власова Ю. Ю.

Ухвала від 23.07.2024

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Власова Ю. Ю.

Ухвала від 23.07.2024

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Власова Ю. Ю.

Ухвала від 14.05.2024

Цивільне

Київський районний суд м.Харкова

Власова Ю. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні