Справа № 488/4219/24
Номер провадження № 1-кп/488/157/25
У Х В А Л А
22.01.2025 року м. Миколаїв
Суддя ОСОБА_1 , розглянувши питання участі захисника ОСОБА_2 та обвинуваченого ОСОБА_3 в судовому засіданні у кримінальному провадженні відносно відносно ОСОБА_4 , ОСОБА_3 за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України в режимі відеоконференції, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Корабельного районного суду м.Миколаєва перебуває кримінальне провадження №12022150000000273 відносно обвинувачених за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України ОСОБА_4 , ОСОБА_3 .
20 січня 2025 року до суду надійшло клопотання захисника обвинуваченого ОСОБА_3 - адвоката ОСОБА_2 про їх участь в судових засіданнях в подальшому судовому розгляді у даній кримінальній справі в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, посилаючись на неможливість безпосередньої участі в судовому засіданні через перебування за межами м. Миколаєва.
Так, відповідно ч.1 ст.336 КПК України, судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі:
1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров`я або з інших поважних причин;
2) необхідності забезпечення безпеки осіб;
3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого;
4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження;
5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
Враховуючи, що зазначена захисником причина є поважною, суд вважає можливим клопотання задовольнити.
Враховуючи викладене та керуючись ст. ст.336, 371, 372 КПК України,
УХВАЛИЛА:
Забезпечити участь захисника ОСОБА_2 та обвинуваченого ОСОБА_3 в судових засіданнях в подальшому судовому розгляді кримінального провадження відносно обвинувачених за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України ОСОБА_4 , ОСОБА_3 шляхом відеоконференції за допомогою власних технічних засобів зв`язку.
Попередити захисника ОСОБА_2 та обвинуваченого ОСОБА_3 , за клопотанням яких допущено їх участь в режимі відеоконференції, що ризики забезпечення належного зв`язку з їх боку несе сторона, яка заявила таке клопотання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Корабельний районний суд м. Миколаєва |
Дата ухвалення рішення | 22.01.2025 |
Оприлюднено | 27.01.2025 |
Номер документу | 124627135 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти власності Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем |
Кримінальне
Корабельний районний суд м. Миколаєва
Торжинська Т. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні