Ухвала
від 22.01.2025 по справі 139/876/24
ЖМЕРИНСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

2/130/592/2025

139/876/24

У Х В А Л А

22.01.2025 р. м. Жмеринка

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області в складі

головуючої судді Грушковської Л.Ю.,

секретаря Шпак А.А.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в м. Жмеринка за правилами загального позовного провадження цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог до предмету спору на стороні позивача Орган опіки та піклування Мурованокуриловецької селищної ради про позбавлення батьківських прав,

в с т а н о в и в:

В провадженні Жмеринського міськрайонного суду Вінницької області перебуває дана цивільна справа.

Ухвалою від 17.01.2025 року відкрито провадження по справі та призначено підготовче судове засідання.

Позивач ОСОБА_1 подав заяву, в якій просив забезпечити проведення судового засідання по справі 139/876/24 про позбавлення батьківських прав в режимі відеоконференції з приміщення Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області. Проведення судового засідання в режимі відеоконференції доручити Мурованокуриловецькому районному суду Вінницької області.

Розглянувши клопотання відповідача про участь в судових засіданнях в режимі відеоконференції, суд прийшов до наступних висновків.

Згідно із ч. 5 ст. 212 ЦПК України суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.

Згідно з вимогами ст. 11 Закону України «Про судоустрій та статус суддів», учасникам судового процесу на підставі рішення суду забезпечується можливість брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у порядку, встановленому процесуальним законом. Обов`язок забезпечити проведення відеоконференції покладається на суд, який отримав судове рішення про проведення відеоконференції, незалежно від спеціалізації та інстанції суду, який прийняв таке рішення.

Враховуючи наявну технічну можливість проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд вважає за можливе провести судове засідання засідання у даній справі в режимі відеоконференції з Мурованокуриловецьким районним судом Вінницької області.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 212 ЦПК України, суд,

у х в а л и в:

Клопотання позивача ОСОБА_1 задовольнити.

Судові засідання у цивільній справі №130/876/24 за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог до предмету спору на стороні позивача Орган опіки та піклування Мурованокуриловецької селищної ради про позбавлення батьківських прав проводити в режимі відеоконференції в системі ЄСІТС ВКЗ за допомогою системи «Електронний суд» з Мурованокуриловецьким районним судом Вінницької області.

Доручити Мурованокуриловецькому районному суду Вінницької області (вул. Комарова, 8 с. Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області, 23400) забезпечити проведення судових засідань в режимі відеоконференції в системі ЄСІТС ВКЗ за допомогою системи «Електронний суд» за участі позивача ОСОБА_1 .

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

СудЖмеринський міськрайонний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення22.01.2025
Оприлюднено27.01.2025
Номер документу124646937
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —139/876/24

Ухвала від 22.01.2025

Цивільне

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

Грушковська Л. Ю.

Ухвала від 17.01.2025

Цивільне

Жмеринський міськрайонний суд Вінницької області

Грушковська Л. Ю.

Ухвала від 24.12.2024

Цивільне

Мурованокуриловецький районний суд Вінницької області

Ліщина Т. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні