Ухвала
від 24.01.2025 по справі 932/768/25
БАБУШКІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

ЄУН №932/768/25

Провадження №2/932/374/25

УХВАЛА

про передання справи за підсудністю

24.01.2025 місто Дніпро

Суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Салькова В.С., вивчивши позовну заяву ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє представник адвокат Шаповалова Н.В., до Першого Правобережного відділу державної виконавчої служби у Шевченківському та Центральному районах міста Дніпра Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про зняття арешту з нерухомого майна,

ВСТАНОВИВ:

21.01.2025 до суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє представник адвокат Шаповалова Н.В., до Першого Правобережного відділу державної виконавчої служби у Шевченківському та Центральному районах міста Дніпра Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про зняття арешту з нерухомого майна.

При вирішенні питання про наявність підстав для відкриття провадження у справі встановлене, що позовна заява не підсудна Бабушкінському районному судові м. Дніпропетровська та справа підлягає направленню за підсудністю, виходячи з такого.

Відповідно до ч.2 ст.30 ЦПК України позови про зняття арешту з майна пред`являються за місцезнаходженням цього майна або основної його частини.

З позовної заяви встановлено, що майно, з якого позивач просить зняти арешт, знаходиться за адресою: АДРЕСА_1 , арешт накладений постановою державного виконавця Першого Правобережного відділу державної виконавчої служби у Шевченківському та Центральному районах міста Дніпра Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) від 18.11.2010.

Відтак, предметом позову є зняття арешту з нерухомого майна, зокрема, з квартири, що територіально відноситься до Центрального району м. Дніпра.

Доказів належності позивачу іншого майна, яке обтяжено, на території Шевченківського району м. Дніпра матеріали позовної заяви не містять.

Відповідно до п.1 ч.1, ч.3 ст.31 ЦПК України суд передає справу на розгляд іншому суду, якщо справа належить до територіальної юрисдикції (підсудності) іншого суду. Передача справи на розгляд іншого суду за встановленою цим Кодексом підсудністю з підстави, передбаченої пунктом 1 частини першої цієї статті, здійснюється на підставі ухвали суду не пізніше п`яти днів після закінчення строку на її оскарження, а в разі подання скарги не пізніше п`яти днів після залишення її без задоволення.

Враховуючи те, що нерухоме майно, яке є предметом спору, не знаходиться у Шевченківському районі м. Дніпра, справа має бути передана за підсудністю до Кіровського районного суду міста Дніпра.

Відповідно до ст.32 ЦПК України спори між судами про підсудність не допускаються.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.27,30,31,32,187 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИЛА:

Цивільну праву за позовом ОСОБА_1 , від імені та в інтересах якої діє представник адвокат Шаповалова Н.В., до Першого Правобережного відділу державної виконавчої служби у Шевченківському та Центральному районах міста Дніпра Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро) про зняття арешту з нерухомого майна передати за підсудністю до Кіровського районного суду міста Дніпра.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання 24.01.2025 та може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її постановлення.

Суддя: В.С. Салькова

СудБабушкінський районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення24.01.2025
Оприлюднено27.01.2025
Номер документу124648441
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —932/768/25

Ухвала від 24.01.2025

Цивільне

Бабушкінський районний суд м.Дніпропетровська

Салькова В. С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні