Ухвала
від 24.01.2025 по справі 208/163/25
ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-ц/803/3695/25 Справа № 208/163/25 Суддя у 1-й інстанції - Гречана В. Г. Суддя у 2-й інстанції - Городнича В. С.

УХВАЛА

про витребування справи

24 січня 2025 року м. Дніпро

Дніпровський апеляційний суд у складі судді Городничої В.С., ознайомившись з апеляційною скаргою керівника Покровської окружної прокуратури Харина А. в інтересах держави в особі органу, уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області на ухвалу Заводського районного суду м.Дніпродзержинська Дніпропетровської області від 10 січня 2025 року про передачу на розгляд до іншого суду заяви заступника керівника Покровської окружної прокуратури Калько Р. в інтересах держави в особі органу, уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області про забезпечення позову по цивільній справі за позовом заступника керівника Покровської окружної прокуратури Калько Р. в інтересах держави в особі органу, уповноваженого здійснювати відповідні функції у спірних правовідносинах Головного управління Держгеокадастру у Донецькій області до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача Фермерське господарство «Урожайне ЧІ» про конфіскацію земельної ділянки сільськогосподарського призначення,-

ВСТАНОВИВ:

До Дніпровського апеляційного суду керівник Покровськоїокружної прокуратуриХарин А.в інтересахдержави вособі органу,уповноваженого здійснювативідповідні функціїу спірнихправовідносинах ГУ Держгеокадаструу Донецькійобласті подав апеляційну скаргу на ухвалу Заводського районногосуду м.ДніпродзержинськаДніпропетровської областівід 10січня 2025року по справі №208/163/25.

Статтею 355 ЦПК України визначено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до частини 3 статті 359 ЦПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.

Однак, перевіривши апеляційну скаргу суддя не вважає за можливе вирішити питання про відкриття апеляційного провадження у справі у зв`язку з відсутністю матеріалів цивільної справи.

Питання щодо відкриття апеляційного провадження по справі буде вирішено після надходження справи до суду апеляційної інстанції.

Враховуючи викладене, суддя вважає за необхідне витребувати матеріали цивільної справи з суду першої інстанції.

Керуючись статтями 185, 357 ЦПК України, суд,

УХВАЛИВ:

Витребувати з Заводського районногосуду м.ДніпродзержинськаДніпропетровської області цивільну справу №208/163/25.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя: В.С. Городнича

СудДніпровський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення24.01.2025
Оприлюднено27.01.2025
Номер документу124670261
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші справи

Судовий реєстр по справі —208/163/25

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Городнича В. С.

Ухвала від 24.01.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Городнича В. С.

Ухвала від 10.01.2025

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Гречана В. Г.

Ухвала від 10.01.2025

Цивільне

Заводський районний суд м.Дніпродзержинська

Гречана В. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні