Ухвала
від 27.01.2025 по справі 449/1314/23
ПЕРЕМИШЛЯНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 449/1314/23

2/449/17/25

У Х В А Л А

"27" січня 2025 р. м.Перемишляни

Перемишлянський районний суд Львівської області у складі:

головуючого: судді Борняка Р.О.,

секретаря: Вовк О.С.,

за участю:

представника позивача: адвоката Тимошика І.Я.,

представника відповідача: адвоката Роюк Л.І.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Перемишляни заяву цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання осіб такими, що втратили право на користування жилим приміщенням та зустрічну позовну заяву ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , яка діє в інтересах своїх неповнолітніх дітей: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 до ОСОБА_1 , Третьої особи: Служби у справах дітей Бібрської міської ради про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом вселення,-

в с т а н о в и в:

На розгляді Перемишлянського районного суду Львівської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання осіб такими, що втратили право на користування жилим приміщенням та зустрічну позовну заяву ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , яка діє в інтересах своїх неповнолітніх дітей: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 до ОСОБА_1 , Третьої особи: Служби у справах дітей Бібрської міської ради про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом вселення.

Ухвалою судді Перемишлянського районного суду Львівської області відкрито провадження у справі та призначено підготовче судове засідання.

Представник позивача у підготовчому судовому засіданні просив призначити справу до судового розгляду.

Представник відповідача не заперечувала проти призначення справи до судового розгляду.

Суд, ознайомившись з матеріалами позову, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки до закінчення підготовчого провадження та початку судового розгляду справи по суті процесуальних дій вчиняти не потрібно, справа може бути призначена до судового розгляду по суті.

Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Згідно з п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.

Керуючись статтями 189, 196-198, 200 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В

Підготовче провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , ОСОБА_5 про визнання осіб такими, що втратили право на користування жилим приміщенням та зустрічну позовну заяву ОСОБА_3 , ОСОБА_2 , яка діє в інтересах своїх неповнолітніх дітей: ОСОБА_4 , ОСОБА_5 до ОСОБА_1 , Третьої особи: Служби у справах дітей Бібрської міської ради про усунення перешкод у користуванні житлом шляхом вселен - закрити та призначити справу до судового розгляду по суті на 11 березня 2025 року о 10.00 годині в приміщенні суду.

Учасникам справи, які не були присутні в судовому засіданні, направити копію ухвали.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя : Р. О. Борняк

СудПеремишлянський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення27.01.2025
Оприлюднено28.01.2025
Номер документу124678779
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

Судовий реєстр по справі —449/1314/23

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Перемишлянський районний суд Львівської області

Борняк Р. О.

Ухвала від 02.02.2024

Цивільне

Перемишлянський районний суд Львівської області

Борняк Р. О.

Ухвала від 24.10.2023

Цивільне

Перемишлянський районний суд Львівської області

Борняк Р. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні