Ухвала
від 21.01.2025 по справі 478/73/25
КАЗАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 478/73/25 Провадження №1-в/478/31/2025

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

21.01.2025 року смт. Казанка

Слідчий суддя Казанківського районного суду Миколаївської області ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , розглянувши подання начальника ДУ «Казанківська виправна колонія (№ 93)» Міністерства юстиції України - ОСОБА_3 про можливість передачі забороненого предмета, вилученого під час позапланового обшуку житлової зони на відділенні № 13 установи у засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , в дохід держави -

В С Т А Н О В И В:

Начальник ДУ «Казанківська виправна колонія (№ 93)» Міністерства юстиції України ОСОБА_3 звернувся до суду з даним поданням, в якому просить передати в дохід держави мобільний телефон, марки «Huavei» (imel: встановити не вдалося), який було виявлено та вилучено 22.12.2024 року у внутрішній кишені курточки під час під час обходу житлової зони та проведення особистого обшуку на відділенні № 13 установи у засудженого ОСОБА_4 .

Заборонений предмет знаходиться на зберіганні у ДУ «Казанківська виправна колонія (№ 93)» Міністерства юстиції України.

Особи, які беруть участь у судовому провадженні, в судове засідання не з`явилися. Про час і місце розгляду клопотання повідомлені належним чином та завчасно. Надали до суду заяви про розгляд справи за їх відсутності.

Відповідно до ч. 4 ст. 539 КПК України неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду подання, не перешкоджає проведенню судового розгляду, крім випадків, коли їх участь визнана судом обов`язковою або особа повідомила про поважні причини неприбуття.

Перевіривши матеріали подані ДУ «Казанківська виправна колонія (№ 93)»,суд приходить до наступного висновку.

Відповідно до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Міністерства юстиції України № 2823/5 від 28.08.2018 року встановлено перелік заборонених предметів. Виявлені у засуджених речі та предмети, які заборонено використовувати в установах виконання покарань, вилучаються, про що посадовою особою колонії складається протокол вилучення.

Рішення про конфіскацію таких речей та предметів або про передачу їх на зберігання до звільнення засудженого приймає слідчий суддя за клопотанням адміністрації установи.

Статтею 102 ч. 7 КВК України передбачено, що перелік і кількість предметів і речей, які засуджені можуть мати при собі, визначається нормативно правовими актами Міністерства юстиції України. Зберігання засудженими при собі грошей, цінних паперів і речей, а також предметів, які заборонено використовувати в колоніях, не допускається. Виявлені в засуджених гроші, цінні папери і речі вилучаються, про що посадовою особою колонії складається протокол. За клопотанням установи виконання покарання слідчий суддя розглядає питання про конфіскацію таких речей та предметів або їх передачу на зберігання до звільнення засудженого відповідно до положень розділу 8 КПК України. Зберігання грошей, цінних паперів забезпечується адміністрацією колонії. Згідно Переліку предметів, виробів і речовин, зберігання і використання яких засудженими заборонено (додаток 3 до Правил внутрішнього розпорядку установ виконання покарань, затверджених наказом Міністерства юстиції України за № 2823/5 від 28.08.2018 року), засудженим до позбавлення волі заборонено зберігати і використовувати, зокрема, радіоелектронні засоби, призначені для передавання чи приймання радіосигналів (радіостанції, мобільні телефони та зарядні пристрої до них, SIM-картки, скетч-картки поповнення рахунку мобільного зв`язку, пейджери тощо). Даний випадок є злісним порушенням встановленого режиму відбування покарання.

Як вбачається з матеріалів подання, 22.12.2024 року у внутрішній кишені курточки під час під час обходу житлової зони та проведення особистого обшуку на відділенні № 13 у засудженого ОСОБА_4 , було виявлено та вилучено мобільний телефон марки «Phone» (imel: встановити не вдалося), що підтверджується дослідженими слідчим суддею матеріалами подання.

Дослідивши та оцінивши всі обставини та матеріали подання, приходжу до висновку що подання підлягає задоволенню.

Керуючись ст. 539 КПК України, п. 7 ст. 102, п. 4 ст. 107 КВК України, -

П О С Т А Н О В И В:

Подання начальника Державної установи «Казанківська виправна колонія (№ 93)» - задовольнити.

Мобільний телефон, марки «Huavei» (imel: встановити не вдалося), який вилучений у засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , конфіскувати в дохід держави.

На ухвалу може бути подана апеляційна скарга безпосередньо до Миколаївського апеляційного суду протягом п`яти днів з дня її оголошення, а якщо ухвала слідчого судді постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк апеляційного оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали.

Слідчий суддя: ОСОБА_1

СудКазанківський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення21.01.2025
Оприлюднено28.01.2025
Номер документу124688337
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях інші

Судовий реєстр по справі —478/73/25

Ухвала від 21.01.2025

Кримінальне

Казанківський районний суд Миколаївської області

Іщенко Х. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні