Ухвала
від 27.01.2025 по справі 482/2275/24
НОВООДЕСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

27.01.2025

Справа № 482/2275/24

Номер провадження 2/482/66/2025

УХВАЛА

про проведення судового засідання у режимі відеоконференції

27 січня 2025 року місто Нова Одеса

Новоодеський районний суд Миколаївської області в складі: головуючого судді Кічула В.М., розглянувши клопотання представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача компанії «Маліеро Лімітед» - адвоката Лебеденка М.Б., про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «РЕНТ УМБ» до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача компанія «Маліеро Лімітед», про розірвання договорів купівлі-продажу та витребування нерухомого майна, -

встановив:

В провадженні Новоодеського районного суду Миколаївської області перебуває вищевказана справа.

08.11.2024 року, ухвалою суду, прийнято до розгляду позовну заяву ТОВ «РЕНТ УМБ» та відкрито провадження у справі.

12.12.2024 року, ухвалою суду, до участі у справі, у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача, залучено компанію «Маліеро Лімітед».

24.01.2025 року від представника компанії «Маліеро Лімітед» - адвоката Лебеденка Максима Борисовича, до суду надійшло клопотання про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, посилаючись при цьому на неможливість прибуття до суду, у зв`язку із перебуванням за межами України.

Відповідно до частин 1-3статті 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Суд вважає за необхідне клопотання задовольнити, надавши учаснику справи можливість брати участь в судовому засіданні у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, із використанням власних технічних засобів, роз`яснивши, що відповідно до приписів ч. 5ст. 212 ЦПК України,ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Керуючись ст.ст. 13, 197, 212, 258-260 ЦПК України, суд, -

постановив:

Клопотання представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача компанії «Маліеро Лімітед» - адвоката Лебеденка Максима Борисовича про участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, у справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «РЕНТ УМБ» до ОСОБА_1 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача компанія «Маліеро Лімітед», про розірвання договорів купівлі-продажу та витребування нерухомого майна задовільнити.

Допустити участь адвоката Лебеденка Максима Борисовича (РНОКПП НОМЕР_1 ) у підготовчому засіданні, призначеному на 10 год. 00 хв. 29 січня 2025 року, а також у наступних засіданнях по справі, в режимі відеоконференції поза межами суду, з використанням власних технічних засобів - через програмно-апаратний комплекс фіксування судового засідання (судового процесу) «EASYCON».

Попередити учасників справи, що ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення Новоодеського районного суду Миколаївської області переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий суддя: В.М. Кічула

СудНовоодеський районний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення27.01.2025
Оприлюднено28.01.2025
Номер документу124688442
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них купівлі-продажу

Судовий реєстр по справі —482/2275/24

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Новоодеський районний суд Миколаївської області

Кічула В. М.

Ухвала від 12.12.2024

Цивільне

Новоодеський районний суд Миколаївської області

Кічула В. М.

Ухвала від 08.11.2024

Цивільне

Новоодеський районний суд Миколаївської області

Кічула В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні