Провадження № 2/742/201/25
Єдиний унікальний № 458/803/24
УХВАЛА
27 січня 2025 року м. Прилуки
Прилуцький міськрайоннийсуд Чернігівської області у складі головуючого-судді Циганка М.О., за участю секретаря судового засідання Харченко Л.О., розглянувши у судовому засіданні матеріали за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та за позовом ОСОБА_3 ,представника позивача ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про позбавленнябатьківських прав,
установив:
В провадженні Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області перебуває об`єднана цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та за позовом ОСОБА_3 ,представника позивача ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про позбавленнябатьківських прав
Ухвалою Прилуцького міськрайонного суду від 14 жовтня 2024 року у справі за даною позовною заявою призначено підготовче судове засідання, яке було відкладено на 11 лютого 2025 року на 14 год. 00 хв..
27 січня 2025 року позивачем ОСОБА_1 подано до суду заяву про її участь та позивача ОСОБА_3 у справі в режимі відеоконференції, мотивуючи територіальною віддаленістю сторони позивача.
У відповідності до ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у разі неявки в судове засідання всіх учасників справи чи в разі якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється судом за відсутності учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до ч.1ст. 212 ЦПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Згідно з ч.5ст. 212 ЦПК України, суд може постановити ухвалу про участь учасника справи у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду, визначеному судом.
За таких обставин, з метою всебічного, повного і об`єктивного з`ясування обставин справи, суд вважає за необхідне задовольнити клопотання позивача про їх участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.212, 223, 247 ЦПК України, суд,
постановив:
Стрийському міськрайонному суду Львівської області(м.Стрий Львівська область, вул.Валова,12) забезпечити проведення відеоконференції 11 лютого 2025 року на 14 год. 00 хв. за участю позивача ОСОБА_1 та позивача ОСОБА_3 під час трансляції судового засідання по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про позбавлення батьківських прав та за позовом ОСОБА_3 ,представника позивача ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про позбавленнябатьківських прав, яка одночасно розпочнеться в приміщенні Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області, перевірку явки і встановлення осіб тих, хто з`явився, а також, перевірки повноваження представників.
Відповідно до ч.8ст. 212 ЦПК Україникопію ухвали про участь особи в судовому засіданні в режимі відеоконференції направити негайно до Стрийського міськрайонного суду Львівської області(м.Стрий Львівська область, вул.Валова,12) для організації її виконання, та іншим учасникам справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Максим ЦИГАНКО
Суд | Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2025 |
Оприлюднено | 29.01.2025 |
Номер документу | 124692734 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав |
Цивільне
Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області
Циганко М. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні