Ухвала
від 28.01.2025 по справі 274/9421/24
НОВГОРОД-СІВЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 274/9421/24

Провадження № 2/739/123/25

УХВАЛА

про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції

28 січня 2025 року м. Новгород-Сіверський

Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області у складі:

головуючого - судді Чепурка В.В.,

розглянувши у порядку письмового провадження клопотання представника позивача про участь у режимі відеоконференції у судовому засіданні з розгляду цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача - служба у справах дітей та сім`ї Подільської районної в місті Києві Державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав,

В С Т А Н О В И В:

27 січня 2025 року до суду надійшла заява представника позивачки ОСОБА_1 - ОСОБА_3 про надання їй можливості взяти участь у судовому засіданні, призначеному на 10 год. 00 хв. 20 лютого 2025 року, в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.

Частиною першою статті 212 Цивільного процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) передбачено, що учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.

Згідно частини другої статті 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.

Відповідно до частини третьою статті 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Зважаючи на викладене, враховуючи те, що в Україні введено воєнний стан, а Новгород-Сіверський район Чернігівської області належить до територій, на яких ведуться бойові дії, беручи до уваги можливість забезпечення участі представника позивача у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення Новгород-Сіверського районного суду Чернігівської області з використанням власних технічних засобів, суд вважає за необхідне клопотання останнього задовольнити повністю.

На підставі викладеного, керуючись статтями 212, 258-260 Цивільного процесуального кодексу України, суд

П О С Т А Н О В И В:

Клопотання представника позивача про участь у судовому засіданні у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів - задовольнити.

Забезпечити у судовому засіданні у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача - служба у справах дітей та сім`ї Подільської районної в місті Києві Державної адміністрації, про позбавлення батьківських прав участь у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Лопатюк Юлії Леонідівни.

Проведення судового засідання у режимі відеоконференції призначити на 10 год. 00 хв. 20 лютого 2025 року.

Про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів повідомити представника позивача ОСОБА_1 - адвоката Лопатюк Юлію Леонідівну шляхом надіслання повідомлення на їх електронну адресу: ІНФОРМАЦІЯ_1

Попередити представника позивача, що відповідно до частини п`ятої статті 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Використовувані в судовому засіданні технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку. Учасникам судового процесу має бути забезпечена можливість чути та бачити хід судового засідання, ставити запитання і отримувати відповіді, реалізовувати інші надані їм процесуальні права та виконувати процесуальні обов`язки, передбачені Цивільним процесуальним кодексом України.

Хід і результати процесуальних дій, проведених у режимі відеоконференції, фіксувати за допомогою технічних засобів відеозапису.

Ухвала набирає законної сили з моменту її оголошення і скарженню не підлягає.

Суддя В.В. Чепурко

СудНовгород-Сіверський районний суд Чернігівської області
Дата ухвалення рішення28.01.2025
Оприлюднено30.01.2025
Номер документу124730084
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —274/9421/24

Ухвала від 28.01.2025

Цивільне

Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області

Чепурко В. В.

Ухвала від 24.01.2025

Цивільне

Новгород-Сіверський районний суд Чернігівської області

Чепурко В. В.

Ухвала від 09.12.2024

Цивільне

Бердичівський міськрайонний суд Житомирської області

Вдовиченко Т. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні