УХВАЛА
(про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті)
Справа № 348/1556/24
27 січня 2025 року м. Надвірна
Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
в складі головуючого-судді: Міськевич О.Я.
з участю секретаря судового засідання: Скоблей О.В.
розглянувши в порядку загального позовного провадження в підготовчому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Надвірнянська міська рада, про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою,-
УСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Надвірнянська міська рада, про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою.
Ухвалою судді Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області від 22.07.2024 по даній справі відкрито загальне позовне провадження та призначено підготовче засідання.
Від позивачапоступило письмовеклопотання про призначення по справі земельно-технічної експертизи.
Позивач та його представник в підготовче засідання не з`явились, від представика позивача поступила письмова заява, в якій просить дане підготовче засідання проводити у їх відсутності. Клопотання про призначення експертизи підтримує та просить його задоволити.
Відповідач та її представник в підготовче засідання не з`явились, від представника позивача поступила письмова заява, в якій просить підготовче засідання проводити в їх відсутності. Проти задоволення клопотання позивача про призначення експертизи заперечує.
Представник третьої особи у підготовче засідання не з`явилась з невідомих суду причин, про час та місце проведення підготовчого засідання повідомлялась завчасно належним чином.
У відповідності до п. 1 ч. 3 ст. 223 ЦПК України суд прийшов до висновку про можливість проведення підготовчого засідання, оскільки представник третьої особи не з`явилась в підготовче засідання без поважних причин і не повідомила про причини неявки.
Згідно з ч. 2 ст. 247 ЦПК України, у зв`язку з неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Суд, дослідивши матеріали справи, дійшов таких висновків.
У справі проведено підготовче судове засідання за правилами, встановленими ст.ст. 197, 198 ЦПК України.
Спір в добровільному порядку не врегульовано.
Від позивача поступило клопотання про призначення експертизи.
Сторонами надано всі докази, на які вони посилаються як на підставу своїх вимог та заперечень.
Підстав для вирішення питань, визначених пунктами 11-14 ч. 2 ст.197ЦПК України не встановлено.
Враховуючи наведене суд прийшов до висновку, що є всі правові підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Клопотання про призначення земельно-технічноїекспертизи необхідно вирішити при розгляді справи по суті та надати сторонам можливість обрати за взаємною згодою експерта або експертну установу для проведення експертизи та зазначити відповідні питання.
Керуючись ст.ст. 84, 197, 200, 247, 258, 260-261 ЦПК України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Надвірнянська міська рада, про усунення перешкод в користуванні земельною ділянкою.
Призначити справу до судового розгляду по суті на 13:40год.20лютого 2025року у приміщенні Надвірнянського районного суду Івано-Франківської області (вул. Г.Мазепи, буд. 35, м. Надвірна, Івано-Франківської області).
Про дату, час та місце проведення судового розгляду справи по суті повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Міськевич О.Я.
Суд | Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області |
Дата ухвалення рішення | 27.01.2025 |
Оприлюднено | 30.01.2025 |
Номер документу | 124741002 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою |
Цивільне
Надвірнянський районний суд Івано-Франківської області
Міськевич О. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні