Ухвала
від 28.01.2025 по справі 363/2916/24
СЛАВУТИЦЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

Справа №363/2916/24

Провадження №2/377/15/25

28 січня 2025 року Славутицький міський суд Київської області в складі головуючої судді Теремецької Н.Ф., за участю секретаря судового засідання Федорчук Г.В.,

представника відповідача-адвоката Кебкало Т.М.,

розглядаючи увідкритомусудовомузасіданні узалісудув м.Славутичівпорядку загальногопозовногопровадженняцивільну справузапозовноюзаявою 10 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,-

У С Т А Н О В И В:

В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовною заявою 10 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Київській області до ОСОБА_1 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням.

В судовому засіданні представник відповідача адвокат Кебкало Т.М. заявила клопотання про залучення до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача, повнолітню дочку відповідача ОСОБА_2 , яка зареєстрована у спірному житловому приміщенні, оскільки рішення у справі може вплинути на її права та обов`язки.

Обговоривши в судовому засіданні клопотання представника відповідача- адвоката Кебкало Т.М., суд дійшов наступного висновку.

Відповідно до частини першої статті 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.

Як вбачається з частини п`ятої, шостої статті 53 ЦПК України, про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов`язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов`язки, встановлені статтею 43 цього Кодексу.

За змістом статті 124 ЖК України робітники і службовці, що припинили трудові відносини з підприємством, установою, організацією, а також громадяни, які виключені з членів колгоспу або вийшли з колгоспу за власним бажанням, підлягають виселенню з службового жилого приміщення з усіма особами, які з ними проживають, без надання іншого жилого приміщення.

Згідно із реєстраційним посвідченням особи тимчасово перебуваючої на території Стрийської ТГ у зв`язку з воєнними діями № 6481 від 25.03.2022, зареєстроване місце проживання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , за адресою: АДРЕСА_1 ( а.с. 83).

Таким чином, за правилом статті 53 ЦПК України до участі у справі необхідно залучити третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача, ОСОБА_2 , оскільки рішення у справі може вплинути на її права та обов`язки.

Виходячи із змісту частини другої статті 240 ЦПК України необхідно оголосити перерву у судовому засіданні.

Керуючись статтями 53, 240 ЦПК України,-

У Х В А Л И В:

Залучити до участі у справі ОСОБА_2 (адреса зареєстрованогомісця проживання: АДРЕСА_1 ), як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача.

Надіслати ОСОБА_2 копію позовної заяви з додатками та копію даної ухвали.

Встановити для подання пояснень третій особі строк п`ятнадцять днів з дня вручення ухвали, копії позовної заяви з доданими документами.

Копія пояснень третьої особи іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) одночасно з надісланням (наданням) копії пояснень до суду, з наданням суду документів, що підтверджують її надіслання (надання) іншим учасникам справи.

До пояснень додаються: докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються пояснення третьої особи, якщо такі докази не надані сторонами; документи, що підтверджують надіслання (надання) пояснень і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.

Учасники справи мають право надати відповідь на такі пояснення протягом п`яти днів з дня їх отримання.

Оголосити перерву у судовому засіданні до 12 лютого 2025 року 11 години 00 хвилин.

Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили негайно після її проголошення.

Суддя Н. Ф. Теремецька

СудСлавутицький міський суд Київської області
Дата ухвалення рішення28.01.2025
Оприлюднено30.01.2025
Номер документу124746623
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про визнання особи такою, що втратила право користування жилим приміщенням

Судовий реєстр по справі —363/2916/24

Ухвала від 28.01.2025

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Теремецька Н. Ф.

Ухвала від 12.12.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Теремецька Н. Ф.

Ухвала від 13.11.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Теремецька Н. Ф.

Ухвала від 12.11.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Теремецька Н. Ф.

Ухвала від 24.10.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Теремецька Н. Ф.

Ухвала від 30.09.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Теремецька Н. Ф.

Ухвала від 10.09.2024

Цивільне

Славутицький міський суд Київської області

Теремецька Н. Ф.

Ухвала від 21.06.2024

Цивільне

Вишгородський районний суд Київської області

Лукач О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні