Ухвала
від 27.01.2025 по справі 524/12136/24
АВТОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРЕМЕНЧУКА

Справа № 524/12136/24

Провадження № 2/524/1750/25

УХВАЛА

27.01.2025 року місто Кременчук

Автозаводський районний суд міста Кременчука у складі

головуючого судді Мельник Н.П.,

з участю секретаря судового засіданняСтешиної В.О.,

розглянувши у порядку загального позовного провадження у приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про звільнення майна з-під арешту,

УСТАНОВИВ:

У провадженні Автозаводського районного суду міста Кременчука перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про звільнення майна з-під арешту.

27.01.2025 у судове засідання не з`явились сторони, повідомлені належним чином. Позивачка надала суду заяву про відкладення розгляду справи у зв`язку із необхідністю залучення її представника для участі по справі.

Інших клопотань, заяв по суті справи та/або з процесуальних питань від сторін не надходило.

Неявка усудове засіданнябудь-якогоучасника справиза умови,що йогоналежним чиномповідомлено продату,час імісце цьогозасідання,не перешкоджаєрозгляду справипо суті,крім випадків,визначених цієюстаттею. Суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з підстави , якщо суд визнає потрібним, щоб сторона по справі дала особисті пояснення. Викликати позивача або відповідача для особистих пояснень можна і тоді, коли в справі беруть участь їх представники (ст. 223 ЦПК України).

Однак, після відкриття провадження по справі судом встановлено, що провадження відкрите за позовною заявою, поданою без додержання вимог, викладених у ст.ст. 175, 177 ЦПК України, а тому вважаю за доцільне залишити без руху позов з урахуванням наступного.

У позовній заяві позивач викладає свої вимоги щодо предмета спору та їх обґрунтування, яка повинна містити:

повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв`язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету;

спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні;

виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги;

зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини;

відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов`язковий досудовий порядок урегулювання спору;

відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися;

перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви;

зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності);

зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;

попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв`язку із розглядом справи;

інші відомості, необхідні для правильного вирішення справи.

Позивач повинен додати до позовної заяви її копії та копії всіх документів, що додаються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб.

Крім того, у позові до доданих матеріалів справи зазначено прізвище відповідачки " ОСОБА_3 " та " ОСОБА_4 ", оскільки рішення по справі може вплинути на права та обов`язки особи, зазначеної відповідачем по справі, доказування по справі не може ґрунтуватися на припущеннях (ст. 81 ЦПК України).

Оскільки, позов містить відомості про накладення арешту на квартиру, належну позивачці, на підставі ухвали Автозаводського районного суду міста Кременчука від 30.01.2002, по справі не залучено орган, уповноважений виконувати зазначену ухвалу.

Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановипадку, коли він має сумніви у добросовісному здійсненні учасниками справи їхніх процесуальних прав або виконанні обов`язків щодо доказів, а також інших випадків, передбачених цим Кодексом (частини 1, 5-7 ст. 81 ЦПК України).

Разом з тим, на підставі частини 1 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.

Встановивши, після відкриття провадження у справі, що позов подано без додержання вимог, викладених у статтях 175, 177 цього Кодексу, постановляється ухвала, в якій зазначаються підстави залишення позову без руху, про що повідомляється позивач та надається йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п`яти днів із дня вручення йому відповідної ухвали (частина 11 ст. 187 ЦПК України).

Фіксування судового процесу за допомогою зввлених ЦПК України. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи. Доказування не може ґрунтуватися на припущеннях. Суд не може збирати докази, що стосуються предмета спору, з власної ініціативи, крім витребування доказів судом у укозаписувального технічного засобу не здійснювалось на підставі частини 2 ст. 247 ЦПК України.

Керуючись ст.ст. 175, 177, 187, 247,260, 261, 353 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Залишити без задоволення клопотання позивачки ОСОБА_1 про відкладення розгляду справи.

Залишити без руху позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про звільнення майна з-під арешту із наданням позивачці строку для усунення виявлених недоліків, який не може перевищувати п`яти днів із дня вручення цієї ухвали.

Роз`яснити ОСОБА_1 , якщо недоліки позовної заяви буде усунуто у строк, встановлений судом, суд продовжує розгляд справи, про що постановляє ухвалу. У разі не усунення недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, позовна заява залишається без розгляду (частини 12-13 ст. 187 ЦПК України).

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає. Заперечення може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Н.П.Мельник

СудАвтозаводський районний суд м.Кременчука
Дата ухвалення рішення27.01.2025
Оприлюднено30.01.2025
Номер документу124748111
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи про звільнення майна з-під арешту (виключення майна з опису)

Судовий реєстр по справі —524/12136/24

Ухвала від 31.01.2025

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Мельник Н. П.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Мельник Н. П.

Ухвала від 27.01.2025

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Мельник Н. П.

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Мельник Н. П.

Ухвала від 02.12.2024

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Мельник Н. П.

Ухвала від 28.10.2024

Цивільне

Автозаводський районний суд м.Кременчука

Мельник Н. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні