Ухвала
від 28.01.2025 по справі 926/83/25
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

58000, м. Чернівці, вул. О.Кобилянської, 14, тел. 55-09-34, е-mail: inbox@cv.arbitr.gov.ua

У Х В А Л А

п р о в і д к л а д е н н я р о з г л я д у с п р а в и

м. Чернівці

28 січня 2025 року Справа № 926/83/25

Господарський суд Чернівецької області у складі судді Швеця М.В., розглянувши матеріали

за позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1

до Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕЛИКИЙ СВІТ"

про стягнення заборгованості в сумі 53572,44 грн

Представники:

від позивача не з`явився

від відповідача не з`явився

В С Т А Н О В И В :

Фізична особа - підприємця ОСОБА_1 звернувся до Господарського суду Чернівецької області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "ВЕЛИКИЙ СВІТ" про стягнення заборгованості за договором про надання послуг по перевезенню № 08/10-2024-06 від 08.10.2024 року в сумі 53572,44 грн.

Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 13.01.2025 року позовну заяву вх. № 83 передано на розгляд судді Швецю М.В.

Ухвалою суду від 14.01.2025 року відкрито провадження у справі, розгляд справи постановлено здійснювати за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначено на 28.01.2025 року о 12:00 год.

22.01.2025 року через систему "Електронний суд" від представника позивача, адвоката Мокрицької Л.Я. надійшло клопотання про долучення доказів вх. № 304 (з доказами надсилання на адресу відповідача) згідно якого просить долучити до матеріалів справи: - якісну копію міжнародної транспортної накладної CMR від 09.10.2024 року та копію накладної на доставку від 17.10.2024 року та її нотаріально засвідчений переклад на підтвердження різниці між відомостями про одержувача товару (CMR графа 2) та вантажоотримувачем (CMR графа 24).

28.01.2025 року через систему "Електронний суд" від представника позивача, адвоката Мокрицької Л.Я. надійшло клопотання вх. № 395, згідно якого зазначає, що відзив на позов не отримала, у зв`язку із чим просить суд провести підготовче засідання без участі представника позивача та не заперечує проти закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду. Позовні вимоги ФОП ОСОБА_1 підтримує в повному обсязі та просить їх задовольнити.

Суд долучає до матеріалів справи докази подані клопотанням вх. № 304.

Відповідач явку свого уповноваженого представника в судове засідання не забезпечив, про причини неявки не повідомив, відзив на позов не надав. При цьому, судом встановлено, що ухвала суду від 14.01.2025 року була надіслана на його юридичну адресу, проте конверт повернувся до суду із відмітко Укрпошти "адресат відсутній за вказаною адресою".

Згідно п. 3 ч. 2 ст. 183 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадку, коли питання, визначені ч. 2 ст. 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.

Враховуючи першу неявку відповідача, з метою повторного повідомлення відповідача про дату, час та місце розгляду справи та надання відповідачу можливості для повної реалізації своїх процесуальних прав, суд прийшов висновку відкласти розгляд справи.

На підставі викладеного, керуючись ч. ст.ст. 182-183, 185, 233-235 Господарського процесуального кодексу України, суд

П О С Т А Н О В И В :

1. Розгляд справи в підготовчому засіданні відкласти на 11 лютого 2025 року 12:00 год. за участю представників сторін.

Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Чернівецької області за адресою: м. Чернівці, вул. О. Кобилянської, 14, другий поверх, зал судових засідань № 3, телефон 58-53-31.

2. Повідомити Товариство з обмеженою відповідальністю "ВЕЛИКИЙ СВІТ" (60000, м. Хотин, вул. Свято-Покровська, буд. 36-Б) відповідача у справі 926/83/25 про відкладення розгляду справи в підготовчому засіданні - шляхом офіційного оприлюднення оголошення у справі на офіційному веб-сайті судової влади України.

Ухвала набрала чинності 28.01.2025 року та оскарженню не підлягає.

Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://cv.arbitr.gov.ua/sud5027/

Суддя М.В. Швець

СудГосподарський суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення28.01.2025
Оприлюднено30.01.2025
Номер документу124754462
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема, договорів Невиконання або неналежне виконання зобов’язань перевезення, транспортного експедирування

Судовий реєстр по справі —926/83/25

Судовий наказ від 17.04.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Рішення від 27.03.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Рішення від 27.03.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Ухвала від 13.03.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Ухвала від 27.02.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Ухвала від 19.02.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Ухвала від 11.02.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Ухвала від 28.01.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

Ухвала від 14.01.2025

Господарське

Господарський суд Чернівецької області

Швець Микола Васильович

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні